⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Krikščionybė – labiausiai paplitusi religija pasaulyje, tad nenuostabu, kad išleista daug knygų, kuriose kalbama temomis, susijusiomis su tikėjimu, Jėzaus gyvenimu ar bažnyčios mokymais. Kategorijoje „Krikščionybė“ leidinių ras teologijos studentai, dvasininkai, tikėjimą išpažįstantys žmonės, mokiniai ir net ateistai, kurie nori susipažinti religijos istorija bei jos pagrindais. 

Rasta: 168
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Dievo potyris šiandien | Karl Rahner
3,59 €
Turime sandėlyje
Katalikų žinynas 2023 |
  • Nauja knyga
11,49 €
Turime sandėlyje
Šventoji dvasia | Luis M. Martinez
  • Nemokamas knygos pristatymas
21,39 €
Turime sandėlyje
Gailestingumo palyginimai |
4,29 €
Turime sandėlyje
Rasta: 168
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Apsidairę krikščionybės skiltyje jūs suprasite, kad siūlomas knygas vienija bendra tema, tačiau jos yra gana skirtingo pobūdžio. Čia vietos randa religinės legendos, istoriniai leidiniai, tikėjimo filosofija, apaštalų gyvenimo aprašymai, bažnytiniai raštai, žinynai, pamąstymai – tekstai kiekvienam skoniui. Autoriai irgi patys įvairiausi – nuo Nobelio premijos laureatės Selmos Lagerlof ir popiežiaus Šv. Jono XXIII iki Šventojo Kryžiaus Jono ar Šventojo Jono Kronštatiečio.

Literatūra suteikia daug galimybių ir formų susipažinti su religija. Pavyzdžiui, viena TOP skaitomiausių knygų „Pasivaikščiojimai po krikščioniškąjį Vilnių“, kurią parengė Vilniaus universiteto dėstytoja Irena Vaišvilaitė, kviečia į ekskursiją po daugiakonfesinę ir daugiatautę Lietuvos sostinę.

Vokiečių religijos ir filosofijos dėstytojas Romano Guardini leidinyje „Šventieji ženklai“ aprašė daug įdomių dalykų apie dažnai matomų krikščioniškų simbolių, tokių kaip kryžius, žvakės, smilkalai, duona ir vynas reikšmę. Tokios žinios padeda suprasti tikėjimo ženklų kalbą.

Krikščionybę sudaro kelios šakos. Populiariausios yra katalikybė, stačiatikybė ir protestantizmas. Interneto knygyne rasite daugiausiai knygų, apimančių katalikybę, o jei norite šią šaką pažinti visapusiškai, rekomenduojame autoriaus Robert Barron knygą „Katalikybė“. Rašytojas ne tik smulkiai aiškina pačius religijos pagrindus, bet ir aptaria meną, architektūrą, Šventąjį raštą, teologiją, filosofiją ir ilgą bažnyčios istoriją.

Tokios knygos kaip „Katalikų Bažnyčios katekizmas“ pravers kiekvienam tikinčiajam, nes tekste glaustai dėstomas visas katalikų mokymas ir bažnyčios požiūris. Modernia kalba parašytas „Youcat. Sutvirtinimas. Vadovas katechetui“ – vaikams ir jaunimui padės pasiruošti sutvirtinimo pamokoms, o suaugusiems skaitytojams primins teologinius pagrindus.

Apie įvairių šventųjų bei Jėzaus gyvenimą gerų knygų parašė autoriai popiežius Benediktas XVI, Peter Seewald, Sigita Maslauskaitė, Constant Tonnelier, Tojana Račiūnaitė ir kiti. Tokias knygas ne mažiau įdomu skaityti nei kitų pasaulio lyderių biografijas.

Didžiąją dalį krikščionybės kategorijos knygų, kurias siūlome pirkti online, parengė leidykla „Katalikų pasaulio leidiniai“. Apsipirkti internetu visada verta dėl gerų kainų. Stengiamės, kad knygos būtų prieinamos visiems ir dažnai rengiame išpardavimus bei akcijas. Jų metu ir naujos, ir populiarios knygos kainuoja pigiau. Taip pat nuolat atnaujiname asortimentą ir įvairios literatūros galime pasiūlyti tiek vyrams, tiek moterims. Lieka tik išsirinkti ir papildyti krepšelį.