⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Atsispirti interneto knygyno kategorijai „Lietuvių istoriniai romanai“ nelengva, o ir nereikia. Juk čia įdomios ir įtraukiančios Lietuvos autorių knygos. Nuotykių ir istoriniai romanai įrodo, kad mūsų šalies autoriai nenusileidžia pasaulio įžymybėms, tokioms kaip Dan Brown. Įsitikinkite patys, kokios įdomios knygos jūsų laukia.  

Rasta: 84
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Smolensko pulkai | Romualdas Drakšas
MAŽA KAINA
5,99 €
Turime sandėlyje
Hunų priešai | Romualdas Drakšas
MAŽA KAINA
10,99 €
Turime sandėlyje
Magnus Dux | Kazys Puida
9,89 €
Turime sandėlyje
Vilkės pienas | Romanas Judinas
8,69 €
Turime sandėlyje
Degantis birželis | Jonas Kiriliauskas
11,99 €
Turime sandėlyje
Kraujo kvapas | Bernardas Gailius
19,79 €
Turime sandėlyje
Rasta: 84
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Skaitomiausia TOP autorė, be abejonės, yra Kristina Sabaliauskaitė – rašytoja atgaivinusi istorinio romano žanrą. Kristinos Sabaliauskaitės keturių dalių serija „Silva Rerum“ ilgai laikosi populiarių knygų viršūnėje.

Jau kelis dešimtmečius skaitomiausių knygų sąrašuose šmėžuoja ir rašytojas Edmundas Malūkas, kuris rašo tiek istorinius, tiek kriminalinius romanus.

Kalbėdami apie lietuvių rašytojų istorinius romanus, tiesiog privalome paminėti Skomantą. Skomantas yra projektas, kuris jungia įvairių autorių grupę. Projekto sumanytojas yra Kazys Almenas, o Skomanto tikslas – skatinti jaunimą domėtis Lietuvos istorija. Knygos tinka vyresnio amžiaus vaikams, jaunimui ir visiems suaugusiems skaitytojams. Skomanto istorijos nukelia į gūdžią senovę, karaliaus Mindaugo ir vėlesnių kunigaikščių valdymo laikus.

Skomanto serija vis pasipildo naujomis knygomis, kurių kaina ypač patraukli – nepakartojamos nuotykių istorijos kainuoja panašiai, kiek kavos puodelis.

Pirkėjų susidomėjimo sulaukė autorius Romanas Judinas su istoriniais romanais apie Mindaugo valdymo laikus. Skaitytojai, kartu su karaliumi, jo žmona Morta, kunigaikščiais Treniotu, Daumantu ir kitais, dalyvaus įvairiausiuose nuotykiuose, sąmoksluose bei politinėse intrigose.

Atkreipkite dėmesį ir į Kazio Puidos romaną „Magnus Dux“. Pirmą kartą šis kūrinys pasirodė 1936-tais metais ir tais laikais istorija skambėjo labai novatoriškai. Istorinis romanas nukelia į Lietuvos Didžiąją Kunigaikštystę bei kunigaikščio Vytauto valdymo laikus.

Tarp mėgstamų rašytojų – autorė Valentina Zeitler, kurianti įdomias knygas. Moteris rašo apie garsias asmenybes, tokias kaip Tadas Kosciuška, kunigaikščiai Švitrigaila ir Mykolas Glinskis, karalienė Bona bei kiti. Jos romanuose netrūksta istorinių detalių bei įtraukiančių nuotykių.

Ieškantiems įdomesnių formų susipažinti su nuotykiais, rekomenduojame autorių Miglės Anušauskaitės bei Gerdos Jord grafines noveles.

Rašytojas Regimantas Dima kviečia pasinerti į šnipų nuotykius bei dovanoja greito siužeto istorinius trilerius.

Knygos, kurias talpiname į kategoriją „Lietuvių istoriniai romanai“, patiks tiek moterims, tiek vyrams. Ypač pastarieji domisi šio žanro leidiniais, tad jei ieškote dovanos tėčiui, broliui ar vyrui, kviečiame pasižvalgyti ir pirkti online iš tiesų gerų knygų.

Naujas, populiarias ir rekomenduojamas knygas akcijų bei išpardavimų metu įsigysite gerokai pigiau, tačiau jos greitai tirpsta, tad nelaukite ir papildykite savo lentynas karštais nuotykiais jau dabar.