⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

„Mokausi skaičiuoti“ – kategorija, kurioje rasite knygelių, padėsiančių įveikti vaikams kylančius matematikos sunkumus. Kruopščiai parinktos užduotys ugdys dėmesį ir atmintį, supažindins su skaičiais, lavins loginį ir matematinį mąstymą, tobulins rankų judesius.

Rasta: 168
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Mokausi rašyti ir skaičiuoti |
3,19 €
Turime sandėlyje
Kiškutis Mikutis. Skaičiai |
1,89 €
Turime sandėlyje
Zuikio Puikio skaičiai |
2,99 €
Turime sandėlyje
Pažink skaičius |
2,29 €
Turime sandėlyje
Matematukai. Daugybos paslaptis |
7,69 €
Turime sandėlyje
Rasta: 168
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Matematika daugeliui žmonių – kietas riešutėlis. Tačiau jį perkrimsti visada verta, nes ši disciplina ugdo loginį mąstymą, kuris pravers ateityje sprendžiant įvairias problemas.

Kategorijos „Mokausi skaičiuoti“ knygos atitinka įvairaus amžiaus ir gebėjimų vaikų poreikius. Pradėkime nuo pačių mažiausių. Jiems galime pasiūlyti knygelių, kurių užduotys labai paprastos ir per daug nevargina.

Dažnai ikimokyklinukams skirtuose leidiniuose vaikus lydi įvairūs veikėjai, pavyzdžiui, katinėlis, kurio dėka spręsti pratimus tampa įdomiau. Galime pasiūlyti knygelių su lipdukais, kurie padės pažinti pagrindines geometrines formas bei skaičius.

Tokie leidiniai, kaip „Skaičiuok ir spalvink“ moko sudėti ir atimti skaičius iki 10, tad tinka 5-7 metų vaikams. Spalvinimo užduotys pagyvina pratimus, nes atlikę sudėti ar atmintį ir gavę atsakymą vaikai turės nurodytomis spalvomis nuspalvinti veikėjus ir padės jiems atgyti. Sutikite, žaidžiant mokytis kur kas smagiau, o tokio tipo knygos ugdo ne tik protinius gebėjimus, bet ir fantaziją bei kūrybiškumą.

Vyresnių vaikų tėvams ir mokytojams rekomenduojame įsigyti autorių Jonny Marx ir Kirstin Swanson knygas, kurių pagrindiniai veikėjai Šerlokas Bonas ir daktarė Katson kviečia į aritmetikos nuotykius. Skaitytojai, pasinaudoję gebėjimu atlikti aritmetinius veiksmus su skaičiais, sužlugdys šėtoniškus piktųjų herojų planus. Matematiniai galvosūkiai dar niekada nebuvo tokie patrauklūs!

Kategorijos „Mokausi skaičiuoti“ leidiniai gali padėti lavinti konkretų įgūdį, pavyzdžiui tik sudėtį, atmintį, daugybą ar dalybą. Pirkti online rasite ir pagalbinių priemonių, pavyzdžiui, daugybos lentelę, pratybas ar skaičiavimo korteles.

Smagios bei vaikų mėgiamos ir interaktyvios knygos, kuriose į tuščius langelius nutrinamuoju rašikliu reikia įrašyti užduoties sprendimą, o tada ištraukti slankiąją kortelę ir sužinoti teisingus atsakymus.

Vieni geriausių specialistų parinko užduotis, kurios padeda įsiminti svarbiausias matematikos taisykles. Atkreipkite dėmesį į Jovitos Ponomariovienės, Daivos Gedvilienės, Eglės Einorytės, Irenos Šverčiauskienės, Aldonos Vaičiulienės, Jūratės Žižytės bei kitų autorių TOP skaitomiausias knygas, kurios populiarios ne be priežasties.

„Mokausi skaičiuoti“ yra ne vienintelė naudinga kategorija, tad kviečiame internetu įsigyti ir daugiau mokomųjų knygelių už gerą kainą. Akcijos ir išpardavimai vilioja papildyti visos šeimos skaitinių lentynas, juk jų galime pasiūlyti jaunimui ir suaugusiems, moterims ir vyrams – kiekvienam pagal skonį ir poreikį. Rinkitės naujas ir įdomias knygas, o mes pasirūpinsime, kad užsakymai jus pasiektų kuo operatyviau.