-10% NUOLAIDA VISKAM su kodu: SEKMADIENIS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Šiandien apie žmogaus protinius gebėjimus mokslininkai žino gerokai daugiau nei prieš kelis šimtmečius ar net kelis dešimtmečius. Nuolat pasirodo naujausi tyrimai apie emocinio intelekto svarbą, atmintį ar smegenų veiklą. Šiuolaikiniam žmogui tenka priimti ir apdoroti vis daugiau naujos informacijos. Kaip su tuo susitvarko smegenys? Apie tokius ir panašius dalykus kalbama kategorijos „Protas, intelektas, atmintis“ knygose, kurias kviečiame įsigyti internetu. 

Rasta: 67
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Neribota atmintis | Kevin Horsley
1,89 €
Turime sandėlyje
Treniruokite smegenis | Anders Hansen
14,79 €
Turime sandėlyje
Kaip mąsto žmogus | James Allen
4,99 €
Turime sandėlyje
Naršymo metas | Anders Hansen
14,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 67
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Daug skaitytojų dėmesio skiltyje „Protas, intelektas, atmintis“ sulaukė emocinio intelekto testų kūrėjų ir verslo konsultantų Patrick Lencioni, Travis Bradberry bei Jean Greaves leidinys „Emocinis intelektas 2.0“. Šioje knygoje atrasite, kuo skiriasi žmogaus intelektas IQ nuo emocinio intelekto EQ ir kaip pastarasis įgauna vis didesnę reikšmę. Autorių siekis yra padėti pagerinti savo EQ ir lengviau susidoroti su gyvenimo iššūkiais.

Neurolingvistinis programavimas – tema, kuri dominuoja TOP skaitomiausiose knygose. Autoriai Steve Andreas ir Connirae Andreas analizuoja žmogaus proto veiklą ir siūlo veiksmingų priemonių, kaip išspręsti savo problemas. Jų knyga „Protas turi širdį. Neurolingvistinis programavimas“ parduodama už akcijos kainą, todėl raginame pirkti online kitų skaitytojų pamėgtą kūrinį, nes greitai neliks.

Autoriai Kevin Horsley ir Julia Shaw kalba atminties temomis. Ramunė Dirvanskienė, Nicholas McFarlane, Norman Doidge, David Perlmutter, Kristin Loberg, David Perlmutter bei Dean Burtnett dėmesį skiria smegenų veiklos analizei. Šių autorių knygose sužinosite, kaip atsiranda laimės jausmas, koks maistas daro įtaką sklandžiam smegenų darbui bei sumažina neuorologinių ligų riziką, taip pat kaip išnaudoti savo pilkąsias ląsteles organizmo gydymui ar manipuliavimui informacija.

Visos rekomenduojamos knygos yra labai skirtingos ir tinkamos suaugusiems vyrams bei moterims. Įdomių dalykų autoriai siūlo ir aktyviam jaunimui, kuris šiandien turi apdoroti milžiniškus kiekius informacijos.

Siūlome atkreipti dėmesį į aktualius klausimus, aptariamus knygoje „Naršymo menas“, kurią parengė švedų psichiatras Anders Hansen. Jis kalba apie tai, kaip pasikeitė žmogaus smegenys susidūrusios su skaitmeniniu pasauliu. Tai lengvai skaitomas, tačiau vertas pamąstymų tekstas. Po jo dar pagalvosite, ar tikrai verta vaikams dovanoti mobilųjį telefoną. Beje, autorius nesiūlo atsisakyti mobilių įrenginių, tik kviečia sužinoti tam tikrus smegenų veikimo principus ir perprasti savo savijautą.

Kategorijos „Protas, intelektas, atmintis“ knygos bus įdomios visiems, kurie rūpinasi savo emocine sveikata, nori pagerinti atminti ir perprasti paslaptingą smegenų darbą. Perskaitę šias knygas jūs visai kitaip žiūrėsite į savo kasdienybę, darbus bei poilsį. Geriausių specialistų parašytus populiarius ir įdomius leidinius įsigykite greitai ir už gerą kainą. Ją užtikrina nuolat rengiami išpardavimai.