Augalai – nepaprastai svarbi mūsų planetos dalis. Jų dėka mes galime kvėpuoti, maitintis, gydyti įvairias ligas, gardinti patiekalus, puošti aplinką ir dar daugiau. Kviečiame internetu nusipirkti įdomių knygų apie augalus ir kuo daugiau sužinoti apie šį spalvingą ir nepaprastą floros pasaulį. Įgytos žinios ne tik pravers įvairiose situacijose, bet ir gerokai nustebins!

Be to, ieškantiems informacijos apie vaistinius augalus, siūlome apsilankyti jiems skirtoje kategorijoje: Knygos apie vaistažoles, o sodo, daržo, gėlynų puoselėtojai kviečiami čia: Knygos apie sodą, daržą, gėlyną.

Rasta: 45
  1. 1
  2. 2

Miško išmintis. Medžių motinos beieškant | Suzanne Simard
  • Nemokamas knygos pristatymas
-50% su kodu: PATOGU
32,07 €
Kaina su kodu: 16,03 €
Turime sandėlyje
Stumbražolių pynimai. Protėvių išmintis, augalų pamokymai ir mokslinis pažinimas | Robin Wall Kimmerer
-10% su kodu: PATOGU
18,59 €
Kaina su kodu: 16,73 €
Turime sandėlyje
Lietuvos pievų, pelkių ir miškų orchidėjos. Matomos ir pasislėpusios, pažįstamos ir nematytos | Bronius Šablevičius
-10% su kodu: PATOGU
15,59 €
Kaina su kodu: 14,03 €
Turime sandėlyje
Raibsta uogos girių soduose | Alfonsas Kazitėnas
-10% su kodu: PATOGU
6,99 €
Kaina su kodu: 6,29 €
Turime sandėlyje
Jokios tylos miške. Kaip bendrauja gyvūnai ir augalai | Madlen Ziege
-80% su kodu: PATOGU
15,71 €
Kaina su kodu: 3,14 €
Turime sandėlyje
Medžiai. Vadovas pradedantiesiems |
-10% su kodu: PATOGU
6,79 €
Kaina su kodu: 6,11 €
Turime sandėlyje
Kanapės yra vaistas | Bonni Galstein
-20% su kodu: PATOGU
17,58 €
Kaina su kodu: 14,06 €
Turime sandėlyje
Paslaptingas medžių gyvenimas (minkšti viršeliai) | Peter Wohlleben
-10% su kodu: PATOGU
15,49 €
Kaina su kodu: 13,94 €
Turime sandėlyje
Augalai pirčiai | Red. V. Neverdauskas
-10% su kodu: PATOGU
9,11 €
Kaina su kodu: 8,20 €
Turime sandėlyje
Miškų naudojimas, atkūrimas, apsauga | Zenonas Venskus
-10% su kodu: PATOGU
5,49 €
Kaina su kodu: 4,94 €
Turime sandėlyje
Lietuvos dendroflora | Mindaugas Navasaitis, Remigijus Ozolinčius, Domas Smaliukas, Jūratė Balevičienė
  • Nemokamas knygos pristatymas
-10% su kodu: PATOGU
26,99 €
Kaina su kodu: 24,29 €
Turime sandėlyje
Salveo. Laukinių augalų reikšmė sveikatai | Ilze Jansone
-10% su kodu: PATOGU
9,37 €
Kaina su kodu: 8,43 €
Turime sandėlyje
Mano žalioji oazė | Gintarė Karelina, Jonas Vaidelys
-22% su kodu: PATOGU
14,39 €
Kaina su kodu: 11,22 €
Turime sandėlyje
Rasta: 45
  1. 1
  2. 2

Knygos apie augalus – neišsemiamas žinių šaltinis. Šioje kategorijoje gausu gerų skaitinių, kurie bus įdomus ir vyrams, ir moterims. Įgyta informacija padės pažinti augalus bei jų gydomąsias ir maistines savybes.

Tarp TOP skaitomiausių šios kategorijos leidinių dažnai patenka knygos, kurios apima bendrą informaciją apie mūsų šalies gamtą. Tai atlasai, monografijos, žinynai. Tokios knygos rekomenduojamos visiems pedagogams, mokiniams, studentams, gamtosaugininkams, ūkininkams bei gamtos entuziastams, kurie nori geriau susipažinti su nepaprastai turtinga Lietuvos augalija.

Dauguma skilties knygų itin kokybiškai išleistos ir iliustruotos, o vizualinė medžiaga tampa puikia priemone dar geriau pažinti aprašomus augalus.

Dalis leidinių privers permąstyti tai, ką žinome apie gamtą. Pavyzdžiui, populiarus vokiečių girininkas Peter Wohlleben, kuris jau kelias dešimtis metų tyrinėja miškus ir jų ekosistemą teigia, kad ne tik žmonės, bet ir medžiai bendrauja tarpusavyje. Visos šio autoriaus knygos vertos dėmesio.

Be galo daug įdomybių sužinosite leidiniuose, kuriuos parengė Kęstutis Kazimieras Vilkonis, Reda Tomingas, Dalia Treigienė, Dalia Kisielienė, Ieva Grigienė, Algirdas Grigas, Gintarė Karelina, Kęstutis Obelevičius, Silvija Petkevičiūtė, Erika Šeinauskienė ir kiti. Profesoriai, mokslų daktarai, žolininkai ir gamtos entuziastai dalijasi savo ilgamete patirtimi bei žiniomis.

Knygas apie augalus verta pirkti online, nes čia gausu pasirinkimo. Kiekvienam pravers prieskoninių augalų ir jų vartojimo žinynai, kuriuose prašomi dauguma Lietuvoje savaime augančių arba auginamų prieskoninių augalų, taip pat nuo seno vartojami, bet mūsų šalyje neauginami augalai.

Bitininkyste užsiimantys ūkininkai ras informacijos apie augalus, kurie išskiria naudingas medžiagas, vėliau tampančias medumi. Ne tik suaugusiems, bet ir vaikams bei jaunimui bus įdomūs pažintiniai leidiniai apie mūsų šalyje augančius medžius ar kitus augalus. Tie, kurie nori namus papuošti kambariniais gyvais žalumynais, taip pat turėtų užsukti į kategoriją „Knygos apie augalus“. O medžių mylėtojai tikrai ras knygą apie dendrologiją.

Populiarios, naujos ir įdomios knygos laukia skaitytojų. Priminsime, kad daug jų pasižymi žema kaina, o jei norite dar labiau sutaupyti, pasidomėkite vykstančiais išpardavimais ar karštomis akcijomis. Tai puiki proga apsipirkti dar pigiau!