Krepšinis vadinamas antrąja Lietuvos religija, todėl tomis dienomis, kai nevyksta svarbios varžybos, rekomenduojame skaityti su šia sporto šaka susijusius leidinius. Knygos apie krepšinį kviečia į artimesnę pažintį su mylimais žaidėjais bei primena svarbiausius istorinius momentus.

Rasta: 22

Aš - stebuklas, jūs nepastebėjote? Neeiliniai Kauno „Žalgirio“ metai valdant Vladimirui Romanovui | Jonas Miklovas
-27% su kodu: PATOGU
13,99 €
Kaina su kodu: 10,21 €
Turime sandėlyje
Su Lietuvos vardu per Europą, per pasaulį. Lietuvos krepšinio rinktinių kelias (2014–2019) (knyga su defektais) | Algimantas Bertašius, Vaidotas Zajarskas
-10% su kodu: PATOGU
4,99 €
Kaina su kodu: 4,49 €
Turime sandėlyje
Laimėti neužtenka | Šarūnas Jasikevičius
-10% su kodu: PATOGU
18,73 €
Kaina su kodu: 16,86 €
Turime sandėlyje
Rasta: 22

Didžiausių pasaulio arenų tribūnos ošia, iš visų pusių veržiasi šūkiai, skanduotės, švilpimas. Lemiamas tritaškis, medaliai, pašėlę fanų šūksniai ir patriotinių dainų skambesys. Lietuvos krepšinio gerbėjai išgyveno ne vieną tokią akimirką, nes mūsų rinktinė šalį garsina nuo seno ir yra parvežusi ne vieną medalį. Tačiau neapsiribokime vien tik čempionatais ar Olimpinėmis žaidynėmis.

Tikriems fanams rekomenduojame domėtis sporto istorija, prisiminti geriausius krepšininkus ir įsimintiniausias varžybas. Visa tai siūlo knygos apie krepšinį, kurias parengė buvęs krepšininkas Vaidotas Zajarskas, sporto istorikas Algimantas Bertašius, buvęs krepšininkas, treneris Šarūnas Jasikevičius, portalo BasketNews redaktorius Jonas Miklovas, sporto komentatorius, žurnalistas Linas Kunigėlis, socialinių mokslų daktaras, sporto psichologas Romualdas Malinauskas, legendinis treneris Vladas Garastas ir kiti autoriai.

Ko tikėtis iš knygų apie krepšinį? Temos labai įvairios. Tarp top skaitomiausių dažnai patenka įvairių krepšininkų biografijos. Sutikite, juk įdomu sužinoti, kaip mėgiami žaidėjai, pavyzdžiui, Jonas Valančiūnas, iš eilinio nedidelio miestelio paauglių tapo pasaulinio lygio žvaigždėmis.

Tarp skaitytojų populiarios ir knygos, kurias parašė buvę krepšininkai ar garsūs treneriai. Jie yra tie žmonės, kurie visą virtuvę matė iš vidaus: nuo prakaito, nevilties ašarų iki triumfo, nuo ankštų persirengimo kambarių, varginančių treniruočių, griežtos disciplinos iki laimėtojų pakylos ir milžiniškos šlovės, su kuria susitvarkyti lengva ne kiekvienam.

Pirkti online rekomenduojame ir įdomias istorines knygas, kuriose rašoma apie Lietuvos krepšinio rinktinių nueitą kelią nuo pat tarpukario laikų. Autoriai dėmesio skiria ne tik vyrų rinktinei, bet ir jaunimui, moterims ir vaikams, kurie taip pat yra pasiekę įvairių pergalių tiek vietiniuose, tiek pasaulio ar Europos čempionatuose.

Knygos apie krepšinį yra vertingų skaitinių rinktinė, primenanti sporto gerbėjams, kad krepšininkų šlovė ateina sunkiu, bet įdomiu keliu. Gausiai iliustruoti leidiniai primins detales apie įsimintiniausias varžybas ir sudėtingą krepšininkų uždavinį garsinti Lietuvos vardą. Tai mūsų tautos kultūros paveldas, svarbus ne tik sporto, bet ir istorijos mylėtojams.

Internetu siūlome ne tik leidinių apie krepšinį, bet ir knygų apie kitas sporto šakas bei aktyvią laisvalaikio veiklą. Asortimentas nuolat papildomas naujais skaitiniais, o dažnai vykstantys išpardavimai bei įvairios akcijos užtikrina, kad apsilankę visada rasite patrauklių kainų.