⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Knygų kategorijoje „Religija ir teologija“ mes sukaupėme platų asortimentą ir rekomenduojame leidinius apie pagrindines pasaulio religijas, taip pat kūrinius, kurie apžvelgia įvairius šiuolaikinius ir istorinius religinius konfliktus. Knygos skirtos tiek tiems, kurie domisi tikėjimu, tiek tiems, kuriems rūpi religijų raida bei istorija. Siūlome geras kainas ir kviečiame geriausius leidinius pirkti internetu.

Rasta: 1057
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Egipto mirusiųjų knyga |
10,99 €
Turime sandėlyje
Naujasis Testamentas ir Psalmynas |
5,59 €
Turime sandėlyje
Šventoji Hildegarda Bingenietė |
2,49 €
Turime sandėlyje
Ramybės teologija | Benas Lyris
11,69 €
Turime sandėlyje
Žmonos maldų galia | Stormie Omartian
10,29 €
Turime sandėlyje
Mano laikas – TU | Benas Lyris
5,39 €
Turime sandėlyje
Rasta: 1057
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Skiltis „Religija ir teologija“ apima Šventojo rašto ir Korano mokymus, dvasinius skaitinius, maldas, krikščionybę ir kitas religijas, taip pat knygas apie šventuosius ir jų gyvenimus. Top perkamiausios knygos yra apie susitaikymą su netektimi, pamokslai bei su religija susijusių asmenų biografijos.

Kategoriją „Religija ir teologija“, skaitytojų patogumui, suskirstėme į kelias skiltis. Daug gerų ir įdomių tekstų rasite tarp „Dvasinių skaitinių“ knygų. Čia sutiksite gerai pažįstamą, populiarų kunigą Algirdą Toliatą. Jo knygos – pamokslai kiekvienai dienai, kuriuose artimų sielai minčių pavyks rasti tiek vyrams, tiek moterims. Savo mintimis knygose dalinasi ir kunigas Benas Lyris.

Medicinos mokslų daktarė Elisabeth Kübler-Ross ir mirties bei gedėjimo ekspertas David Kessler parengė knygą „Apie netekties skausmą ir gedėjimą: kaip atrasti skausmo prasmę išgyvenant penkis netekties etapus“, kuri bus naudinga kiekvienam praradusiam artimą žmogų.

Dvasinės knygos skirtos ne tik tikintiesiems. Tai savotiški saviugdos ir paguodos tekstai, kuriuose nagrinėjamos jautrios temos. Štai, pavyzdžiui, benediktinų vienuolis Anselm Grun knygoje „Senėjimo menas“ kalba apie gyvenimo džiaugsmą ir kviečia nusikratyti išankstinių nuostatų bei pakalbėti apie senėjimo baimę.

„Religijos studijų“ skiltyje patalpinome daug knygų apie religijos ir visuomenės, religijos ir politikos santykius, taip pat dorovę, bažnyčias bei vienuolių ordinus. Vertingiausias knygas parengė autoriai Rimantas Balsys, William McCants, Andre Frossard, Vaida Kamuntavičienė, Antanas Rubšys ir kit.

Užsukę į temą, skirtą šventiesiems ir jų gyvenimams, rasite knygų apie Šv. Matą, Šv. Klarą Asyžietę, Šv. Pranciškų Asyžietį, Mariją, Juozapą, Šv. Seserį Faustiną, Šv. Dominyką ir daugelį kitų, religijos pasaulyje žinomų, asmenybių. Šiuose leidiniuose papasakos istorijos kartais prilygsta geriausiems romanams.

Skiltyje „Biblija arba Šventasis Raštas“ rasite įvairiausias Biblijos versijas – nuo naujų, iki klasikinių. Jų turime ir suaugusiems, ir pritaikytų jaunimui ar vaikams.

Religinėse knygose slypi išmintis, nusiraminimas, įdomios istorijos bei pamokantys pasakojimai. Pirkite leidinius internetu ir atraskite geriausius dvasinius skaitinius. Nuolat atnaujiname asortimentą ir siūlome karštas naujienas, tačiau rekomenduojame pasižvalgyti ir po akcijų bei išpardavimų virtualias lentynas. Religinių knygų kainos prasideda vos nuo kelių eurų.