⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Norite daugiau sužinoti apie sąmonę bei pasąmonę? Svajojate jas pasitelkti ir taip pagerinti gyvenimą? Rekomenduojame jums leidinius iš kategorijos „Knygos apie pasąmonę ir sąmoningumą“, kuriuose populiarūs autoriai atveria naujus mūsų psichologijos horizontus.

Rasta: 32
  1. 1
  2. 2

Rasta: 32
  1. 1
  2. 2

Knygos apie pasąmonę išmokys skaitytojus suprasti, kaip ji veikia, bei kaip panaudoti pasąmonės galias įvairiose srityse. Dauguma knygų autorių vieningai teigia, kad daug problemų žmonės sukuria jau savo pasąmonėje, o tai trukdo siekti tikslų bei svajonių. Norite išmokti to nedaryti arba pasitelkti pasąmonę savo naudai? Būtent tam ir yra skirti kategorijos „Knygos apie pasąmonę ir sąmoningumą“ leidiniai.

Knygos apie sąmoningumą padeda suprasti akimirkos svarbą. Buvimas čia ir dabar, dar kitaip vadinamas sąmoningumu, padeda geriau įsijausti į kiekvieną gyvenimo situaciją ir moko mus gyventi dėmesingiau, budriau, su meile, užuojauta ir supratimu.

Apie sąmoningumą kalbantys autoriai teigia, kad dažnai gyvename autopilotu, ne taip kaip norime, o pagal visuomenės primestas tradicijas, skubame, neturime laiko stabtelėti ir susimąstyti apie savo veiksmus ir kas juos lemia. Knygos apie sąmoningumą padės atkreipti dėmesį į tai, kas svarbu.

Knygos, kurias kviečiame įsigyti, apima įvairias temas, pavyzdžiui, įdomių patarimų atras tie, kurie nori išmokti sąmoningai sapnuoti ir pasitelkę sapnus pažadinti savo kūrybiškumą bei pažinti vidinį „aš“.

Vienas TOP skaitomiausių autorių, rašančių apie pasąmonę, yra Joseph Murphy. Amerikiečių pozityvaus mąstymo šalininkas, filosofijos ir teologijos daktaras parašė net kelias dešimtis populiariosios psichologijos žanro knygų, kuras palankiai įvertino milijonai skaitytojų. Apie pasąmonę taip pat kalba Aleksandras Svijašas, Stanislovas Juknevičius, Valerij Sinelnikov ir kiti autoriai.

Amerikiečių psichologas Ronald D. Siegel daugiau dėmesio skiria sąmonei. Šia tema įdomių minčių turi ir autoriai Osho, Kristen LaMarca, Bhante Henepola, Gintautas Mažeikis bei Dale Carnegie.

Knygos, kurias paprastai ir lengvai galite nusipirkti online, nuties kelią į laimę, išmokys blogus įpročius pakeisti teigiamais, pasiūlys senovinės Rytų išminties ir modernios Vakarų praktikos, padės pagerinti santykius su artimaisiais, leis nugalėti pasąmonėje sukurtas kliūtis, įveikti fobijas, geriau miegoti ir tiesiog išlikti pozityviais.

Patraukli kaina leidžia išsirinkti ne vieną naują leidinį ir taip palyginti kelių autorių išmintį. Jei norite dar labiau sutaupyti ir apsipirkti pigiau, kviečiame pasinaudoti akcijų ir išpardavimų pasiūlymais. Įdomios ir skaitytojų įvertintos knygos patiks tiek moterims, tiek vyrams. Taip pat internetu galėsite įsigyti ne tik psichologinių ir saviugdos knygų sau, bet ir įvairių leidinių vaikams bei jaunimui.