⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuviškos pasakos vaikams – nuostabios istorijos, kurios patinka ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Visiems smagu skaityti apie raganas, slibinus ir kitus magiškus personažus. Tai kūriniai, kuriems negalioja amžiaus cenzas ir kurie nesensta! Kviečiame pasižvalgyti po knygų kategoriją „Lietuvių liaudies pasakos“ ir internetu įsigyti gražiausių šio žanro pasakojimų.

Rasta: 124
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Lietuvių liaudies pasakos |
4,59 €
Turime sandėlyje
Sekam tau pasakėlę. Ropė |
1,19 €
Turime sandėlyje
Vištytė ir gaidelis |
1,69 €
Turime sandėlyje
Našlaitė | Salomėja Nėris
1,79 €
Turime sandėlyje
Baltas Vilkas | Kazys Binkis
2,99 €
Turime sandėlyje
Saulė, mėnulis ir vėjas |
1,69 €
Turime sandėlyje
Gulbė karaliaus pati |
  • Nauja knyga
10,89 €
Turime sandėlyje
Katinėlis ir gaidelis |
6,29 €
Turime sandėlyje
Našlaitėlis ir milžinas |
2,69 €
Turime sandėlyje
Baltas vilkas. Pasaka |
2,49 €
Turime sandėlyje
Eglė žalčių karalienė |
2,19 €
Turime sandėlyje
Neringa ir Naglis |
2,49 €
Turime sandėlyje
Gyveno gaidelis KO-KA-RI-KU-KŪ |
8,39 €
Turime sandėlyje
Juokų ir melų pasakos |
4,19 €
Turime sandėlyje
Rasta: 124
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Lietuvių pasakos sekamos nuo neatmenamų laikų. Tai ne tik įdomios fantastinės istorijos, bet ir priemonė, galinti išmokyti vertingų gyvenimo pamokų, skatinanti pažinti pasaulį, tradicijas, ugdanti vertybes bei dovanojanti puikų laisvalaikį. Todėl gerą pasalų knygą visada verta turėti po ranka. Rekomenduojame išsirinkti leidinių iš kategorijos „Lietuvių liaudies pasakos“ ir susipažinti su mūsų šalies folkloru.

Trumpos lietuvių liaudies pasakos sekamos prieš miegą ar skaitomos kartu su vaikais padeda perprasti tautos išminties lobyną, į kurį mūsų protėviai surinko nuostabių istorijų, pamokymų, žinių bei patarimų. Tačiau, jei kūrinys pasižymėtų tik didaktine nuotaika ar būtų perkrautas informacija jo vaikai skaityti nenorėtų. Todėl pasakos apipintos nuotykiais, kuriuos patiria drąsus karalaičiai ir ilgakasės princesės, gudrios raganos ir dar gudresnės našlaitės.  

Kategorijoje „Lietuvių pasakos“ rasite labai įvairių knygelių. Vienos jų skirtos mažiausiems skaitytojams. Jos pasižymi ryškiaspalviais paveikslėliais, teksto nedaug, jis išspausdintas didžiosiomis raidėmis, todėl tokios knygos patogios pradedantiesiems skaitovams.

Tarp TOP skaitomiausių yra pasakėlės „Katinėlis ir gaidelis“, „Vilkas ir siuvėjas“, „Dangus griūva“, „Du gaideliai“ ir kitos.

Taip pat kviečiame pirkti online ir kokybiškai išleistų rinkinių, kuriuose vienoje vietoje surinktos gražiausios lietuvių liaudies stebuklinės pasakos.

Juk kiekvienas vaikas turi susipažinti su „Egle žalčių karaliene“, kurią parašė Salomėja Nėris. Taip pat nepamirškime ir „Dvylika brolių juodvarniais lakstančių“, apie raganos užburtus brolius. Dėmesio vertos ir pasakos „Devyni broliai ir jų sesuo Elenytė“, „Žmogus lapė ir vilkas“, „Meškos trobelė“ ir kitos.

Populiariausiose lietuvių liaudies pasakose vaikams dažniausiai pašiepiamos veikėjų ydos, tokios kaip godumas, klastingumas, tinginystė , o skriaudžiami ir apgaudinėjami personažai visada sulaukia sėkmės. Istorijos primena, kad dora, darbštumas, pagalba kitiems, draugystė, atjauta – itin svarbios vertybės, padedančios nugalėti net didžiausius sunkumus.

Lietuviškos pasakos padės susipažinti su papročiais, ugdys vertybes, skaitytojų vaizduotę, mokys teisingumo. Iš tiesų, šių dalykų verta pasimokyti visiems vyrams ir moterims, tačiau jaunimui istorijos padarys tikrai didžiulę įtaką.

Išsirinkite knygelių, tinkamų įvairiam skaitytojų amžiui. Daug jų kainuoja vos nuo kelių eurų, tačiau jei norite sutaupyti, būtinai pasižvalgykite po akcijų ir išpardavimų skiltį. Čia visada rasite naujų, gerų leidinių visai šeimai.