-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: ORAS

0

Knygos apie politiką yra vertingos visiems sąmoningiems žmonėms, besidomintiems valstybės valdymu, lyderių biografijomis, politinėmis srovėmis, filosofija ir istorija. Jos padės suprasti įvairius politikoje vykstančius procesus, demokratijų ir diktatūrų raidą, aukščiausiuose sluoksniuose vykstančius įvykius, politinių vadovų sprendimus ir kt. Raginame skaityti knygas apie politiką ir gerokai praplėsti savo žinias.

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Supervalstybė grįžta. Pasaulio istorija pagal Kiniją | Michael Schuman
  • Nauja knyga
Nuolaida knygai -41%
14,99 € 24,99 € *
Turime sandėlyje
Donbaso džiazas | Jonas Öhman
  • Nauja knyga
14,99 € 17,49 € *
Turime sandėlyje
Kibernetiniai karai | Fred Kaplan
Nuolaida knygai -65%
5,39 € 14,98 € *
Turime sandėlyje
Šnipės | J. Bernard Hutton
Nuolaida knygai -49%
6,49 € 12,65 € *
Turime sandėlyje
Kairė ir dešinė. Politinė skirtis (knyga su defektais) | Norberto Bobbio
Nuolaida knygai -75%
1,19 € 4,69 € *
Turime sandėlyje
1989. Revoliucija. Sovietų Imperijos žlugimas (knyga su defektais) | Victor Sebestyen
Nuolaida knygai -79%
3,99 € 18,29 € *
Turime sandėlyje
Paskutinis Europos šansas. Idealo paieškos | Guy Verhofstadt
Nuolaida knygai -94%
0,99 € 14,79 € *
Turime sandėlyje
Branduolinė kvailystė. Naujoji Kubos raketų krizės istorija | Serhii Plokhy
14,29 € 15,99 € *
Turime sandėlyje
Mums reikia vado? Apie prezidento instituciją Lietuvoje | Mažvydas Jastramskis
Nuolaida knygai -24%
13,39 € 17,49 € *
Turime sandėlyje
Fašizmas: įspėjimas | Madeleine Albright
Nuolaida knygai -61%
6,39 € 16,30 € *
Turime sandėlyje
D. Grybauskaitės doktrina: Lietuvos užsienio politikos kaita 2009 - 2019 m. | Tomas Janeliūnas
Nuolaida knygai -61%
6,99 € 17,49 € *
Turime sandėlyje
Apie tironiją | Timothy Snyder
7,29 € 7,98 € *
Turime sandėlyje
Baimė: Trumpas Baltuosiuose rūmuose (knyga su defektais) | Bob Woodward
Nuolaida knygai -74%
5,49 € 20,39 € *
Turime sandėlyje
Naujo politinio veikimo formos Lietuvoje | Lauras Bielinis
Nuolaida knygai -63%
2,99 € 7,90 € *
Turime sandėlyje
Kelias į Nepriklausomybę. Lietuvos Sąjūdis 1988–1991 |
Nuolaida knygai -65%
1,99 € 5,59 € *
Turime sandėlyje
Politika | Aristotelis
11,99 € 14,79 € *
Turime sandėlyje
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Tikrai neturite būti profesionalu, kad galėtumėte internetu įsigyti, skaityti ir suprasti kategorijos „Politika“ knygas. Dalis jų tikrai yra nesudėtingos ir labiau pažintinio pobūdžio. Pavyzdžiui, skaitytojai pamėgo leidinius apie prezidentus Dalią Grybauskaitę ir Valdą Adamkų.

Populiarus politinio gyvenimo komentuotojas, Vilniaus universiteto profesorius Vytautas Radžvilas savo tekstuose svarsto apie tautos išlikimo galimybes („Kiek kartų gali atgimti tauta?“). Vakarų ir Rytų santykių ekspertas J.Bernard Hutton rašo apie Šaltojo karo laikus ir to meto šalių vadovų sprendimus. Politologas Vytautas Sinica svarsto ar vis labiau apolitiškėjantiems lietuviams reikalinga Lietuva („Ar mums dar reikalinga Lietuvos valstybė?“).

Skaitydami knygas apie politiką taip pat sužinosite apie šiuolaikinių valstybių valdymo užkulisius, įvairias sroves, diplomatų patirtį, Lietuvos santykius su kitomis šalimis, žvalgybos darbo peripetijas.

TOP skaitomiausias knygas parašė Guy Verhofstadt – buvęs Belgijos ministras pirmininkas, Timothy Snyder – amerikiečių istorikas, Janice E. Thomson – Vašingtono universiteto Politinių mokslų katedros profesorė, Dovydas Pancerovas ir Birutė Davidonytė – žurnalistai, Patrick J. Deneen – politikos filosofijos profesorius, Niccolo Machiavelli – renesanso epochos filosofas ir politikas ir kt autoriai. Tai vos keli geriausi savo srities ekspertai, kurių knygas drąsiai rekomenduojame. Daugelio jų kaina labai patraukli ir prasideda vos nuo kelių eurų.

Liberalizmas, nacionalpopulizmas, diktatūra, fašizmas, socialdemokratija – sąvokos, su kurias suprasti svarbu tiek suaugusiems, tiek jaunimui. Tad politikos knygos, kurias siūlome pirkti online, rekomenduojamos vyrams ir moterims, tai yra visų lyčių skaitytojams, studentams ir profesoriams, taip pat visiems kitiems žingeidiems žmonėms.

Gerą ir įdomią knygą ras kiekvienas. Jei jums neįdomios politinės sąvokos, tai tikimės sudominti tekstais apie dezinformaciją ir propagandą, laisvės kovotojų patirtį, Sovietų Sąjungos griūtį, mitus ir legendas, modernius kibernetinius karus, Lietuvos Respublikos Seimo, ar JAV Baltųjų Rūmų intrigas.

Interneto knygyne išsirinkti naujas knygas labai paprasta. Tereikia pasidomėti aprašymais, pavartyti virtualias ištraukas, pasidomėti skaitytojų apžvalgomis ir greitai taps aišku, ką verta skaityti. Taip pat kviečiame žvilgtelėti ir politikos knygų išpardavimus bei dažnai skelbiamas akcijas. Geros kainos, įdomios temos, greitas pristatymas ir platus asortimentas, kuriame knygų rasite ir sau, ir vaikams – tiek galime pažadėti!