-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: NUOLAIDA

0

Kam reikalinga popierinė enciklopedija, kai visa informacija prieinama internetu? Dėl įvairių priežasčių! Jaunimui ir vaikams internetas pažįstamas geriau nei asmeninis kambarys, bet yra žmonių, kuriems sunku perprasti paieškos sistemą ir naudotis kompiuteriais. Taip pat ne visa informacija patikima ar tiesiog patogiai susisteminta vienoje vietoje. Tad yra daugybė priežasčių, kodėl verta pirkti online gerą enciklopediją ir nepriklausyti nuo interneto ryšio.  

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Arkliai. 1001 nuotrauka (knyga su defektais) |
Nuolaida knygai -63%
3,99 € 10,69 € *
Turime sandėlyje
Moters enciklopedija (knyga su defektais) |
Nuolaida knygai -76%
4,99 € 19,99 € *
Turime sandėlyje
Enciklopedija Lietuva, IV tomas |
Nuolaida knygai -79%
9,59 € 44,99 € *
Turime sandėlyje
Mažosios Lietuvos enciklopedija, IV tomas, Rahn-Žvižežeris |
Nuolaida knygai -62%
4,99 € 12,99 € *
Turime sandėlyje
Mažosios Lietuvos enciklopedija, III tomas, Mec-Rag |
Nuolaida knygai -62%
4,99 € 12,99 € *
Turime sandėlyje
Mažosios Lietuvos enciklopedija, II tomas, Kas-Maž |
Nuolaida knygai -62%
4,99 € 12,99 € *
Turime sandėlyje
Pažintis su paukščiais | Saulius Karalius, Vytautas Jusys
8,49 € 10,59 € *
Turime sandėlyje
Vaistų enciklopedija, III dalis. Centrinę nervų sistemą veikiamieji vaistai. Vaistai nuo nervų, psichikos ir kitų ligų | Vytautas Budnikas
Nuolaida knygai -48%
14,99 € 28,79 € *
Turime sandėlyje
Vaistų enciklopedija, II dalis. Antibiotikai ir kitokie antimikrobiniai vaistai | Vytautas Budnikas
Nuolaida knygai -49%
17,99 € 34,99 € *
Turime sandėlyje
Vaistų enciklopedija, I dalis. Vaistai nuo širdies ir kraujagyslių ligų | Vytautas Budnikas
Nuolaida knygai -55%
17,99 € 39,59 € *
Turime sandėlyje
Chemijos enciklopedija | Albertas Broga
  • Nemokamas knygos pristatymas
Nuolaida knygai -21%
29,99 € 37,59 € *
Turime sandėlyje
Enciklopedija Lietuva, III tomas |
Nuolaida knygai -64%
9,59 € 25,99 € *
Turime sandėlyje
Lietuvos etnologijos ir antropologijos enciklopedija | Vida Savoniakaitė
Nuolaida knygai -38%
4,99 € 7,99 € *
Turime sandėlyje
Estetikos enciklopedija |
Nuolaida knygai -67%
6,89 € 20,79 € *
Turime sandėlyje
Garsieji atradėjai, užkariavimai ir pasaulio vizijos |
Nuolaida knygai -48%
16,99 € 32,39 € *
Turime sandėlyje
Lietuvių kalbos enciklopedija |
Nuolaida knygai -44%
7,39 € 12,99 € *
Turime sandėlyje
Moters sveikatos enciklopedija (knyga su defektais) | LAROUSSE
Nuolaida knygai -71%
6,99 € 23,89 € *
Turime sandėlyje
Pirmieji | Ian Harrison
Nuolaida knygai -70%
7,69 € 24,99 € *
Turime sandėlyje
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Rekomenduojame įvairių leidinių, kurios bus įdomios tiek suaugusiems, tiek vaikams. Pavyzdžiui, enciklopedijos apie gyvūnus visada tarp TOP skaitomiausių, o autoriai Vytautas Jusys ir Saulius Karalius parengė populiarią knygą „Pažintis su paukščiais“. Enciklopedijoje rasite 254 rūšių Lietuvos sparnuočių nuotraukas, trumpus jų išvaizdos ir balsų aprašymus, bei sužinosite kur ir kada labiausiai tikėtina juos pamatyti.

Visada po ranka verta turėti vaistų enciklopediją. Deja, tokio leidinio gali prireikti ekstremaliomis situacijomis, kuomet internetas tampa neprieinamu. Vytautas Budnikas sudarė kelių tomų vaistų enciklopediją, kurioje pateikta išsami informaciją apie medikamentų poveikį ir jų tarpusavio sąveiką. Enciklopedijoje yra platus medicininių terminų paaiškinimų skyrius, kuris padės skaitytojams geriau orientuotis ir pagilins jų žinias.

Mūsų šalies entuziastams taip pat galime pasiūlyti enciklopedijų, kurias sudarė įvairių autorių kolektyvai. Tai „Lietuvos istorija. Enciklopedinis žinynas“, „Mažosios Lietuvos enciklopedija“, „Enciklopedija Lietuva“, „Lietuvių kalbos enciklopedija“. Visas šias knygas išleido „Mokslo ir enciklopedijų leidybos centras“.

Enciklopedijos ne tik suteikia koncentruotų žinių ir faktų rinkinį, bet padeda suprasti pasaulyje vykstančius procesus. Stora ir solidi „Chemijos enciklopedija“, kurią sudarė Albertas Broga, yra skirta besidomintiems mus supančia aplinka.

Knygoje aprašomos visos chemijos šakos, elementai, junginiai ir reakcijos, taip pat skaitytojai daugiau sužinos apie geriausius pasaulio chemikus, Nobelio premijos laureatus bei kitus mokslininkus.

Ian Harrison „Pirmieji“ – originali enciklopedija apie pirmuosius kartus ir pirmuosius daiktus. Leidinyje aprašomi pirmieji atradimai, pirmosios svarbiausių įvykių akimirkos, kelionės, ar kitos įdomybės, pvz., sužinosite, kokia pirmoji prekė buvo paženklinta brūkšniniu kodu.

Kokių tik enciklopedijų nebūna! Turime „Estetikos enciklopediją“, Vidmanto Jankausko parengtą „Kuršėnų enciklopediją“ ir net „Žemės ūkio enciklopedija“, kurią sudarė Albinas Kusta. Tai originalus iliustruotas leidinys apie pasaulio ir Lietuvos žemės ūkį, kuris apima agronomiją, miškotyrą, aplinkos inžineriją, veterinariją, ekonomiką ir kitas susijusias sritis. O kur dar vaistinių augalų enciklopedija, mitologijos enciklopedija ar vaikiška enciklopedija apie gyvūnus...

Naujos šios kategorijos enciklopedijos vaikams ir jų tėvams dažniausiai pasižymi kokybišku leidimu, didžiule apimtimi ir gausiomis nuotraukomis. Nieko keista, kad leidiniai patenka į šiek tiek didesnį kainų ruožą. Tačiau mes visada pasirengę rasti geriausią sprendimą ir nuolat siūlome karštas akcijas bei rengiame išpardavimus. Enciklopedijos pravers tiek vyrams, tiek moterims ir tiesiog privalo atsidurti jūsų lentynoje. Be to, jos yra puiki dovana!