⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Spalvinimo knygos vaikams visada išlieka populiarios, juk šis kūrybiškas procesas yra įdomus, naudingas ir įtraukiantis. Siūlome internetu įsigyti daugybę spalvinimo knygelių, o tam, kad būtų patogiau jas išsirinkti, leidinius suskirstėme pagal temas. Kategorija „Gyvūnai spalvinimui“ – viena jų.

Rasta: 154
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Gyvūnėliai žaidžia |
  • Nauja knyga
3,29 €
Turime sandėlyje
Gyvūniukai burbuliukai. Miške |
2,09 €
Turime sandėlyje
Paukščiai. Spalvinimo knyga |
10,19 €
Turime sandėlyje
Nuotykiai miške |
1,69 €
Turime sandėlyje
Gyvūnėliai džiunglėse |
1,89 €
Turime sandėlyje
Spalvink pikseliais. Chameleonas |
2,89 €
Turime sandėlyje
Rasta: 154
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Ieškote, kuo užimti vietoje nenustygstančius vaikus? Spalvinimo knygos – visada gera išeitis. Rekomenduojame atkreipti dėmesį į kategoriją „Gyvūnai spalvinimui“, kurioje bet kada pirkti online rasite pačių įvairiausių paveikslėlių su naminiais ar miško žvėreliais.

Kiekviena spalvinimo knygelė vis kitokia, todėl vaikams niekada nenusibos spalvinti. Vieni leidiniai labiau tiks mažesniems vaikams. Dažniausiai tai yra tokios knygutės, kuriose gyvūnų paveikslėliai dideli ir aiškūs, o kontūro linijos storos. Šiuose leidiniuose vienas objektas užima visą puslapį, nėra smulkių detalių, kurias mažyliams dar per sunku įveikti. Dalyje knygučių paveiksliuko kontūras pasufleruoja, kokia spalva spalvinti gyvūnėlius.

Kuo vaikai vyresni, tuo lengviau jiems sekasi įveikti spalvinimo užduotis, tad paveikslėliai tampa smulkesni, atsiranda daugiau detalių. Jei mažylių knygose vienas objektas užima visą puslapį, tai vyresnių vaikų leidiniuose jau dominuoja siužetai, pavyzdžiui, siūloma nuspalvinti pasakos iliustraciją. Taip pat spalvinimo užduotis papildo įdomūs faktai, mįslės ar istorijos.

Dalis knygelių iš kategorijos „Gyvūnai spalvinimui“ yra papildytos lipdukais, kuriuos reikės užklijuoti į tam skirtas vietas. Taip kūrybinis procesas tampa dar patrauklesniu.

Kokių gyvūnų tikėtis atsivertus knygeles? Pačių įvairiausių! Spalvinkite miško karalių liūtą, priešistorinius dinozaurus, jūros gyventojus delfinus, džiunglių gražuolius tigrus, namų draugus katinėlius, vėžliukus, dramblį, gudruoles laputes, raganosius, zebrus, egzotiškas koalas, papūgas, karvutes ir šuniukus. Sunku net išskirti TOP populiariausius veikėjus, nes vaikai džiugiai spalvina visus šiuos herojus.

Tokia gausa personažų supažindina vaikus su pasaulio gyvūnijos įvairove. O pats spalvinimas naudingas tuo, kad lavina kūrybiškumą, atidumą detalėms, ugdo smulkiosios motorikos įgūdžius bei kantrybę, padeda sutelkti dėmesį bei moko laikytis taisyklių.

Knygas parengė leidyklos „Trys nykštukai“, „Nieko rimto“, „Presvika“, „Aktėja“, „Vaiga“, „Egmont Lietuva“ ir kitos. Leidėjai – profesionalai vaikiškų ir ugdomųjų knygų leidyboje, nuolat siūlantys naujų ir įdomių leidinių.

Spalvinti gyvūnus smagu, o knygos kainuoja nedaug bei yra labai naudingos. Išleisite vos kelis eurus ir padėsite vaikams išlaisvinti savo kūrybiškumą. Akcijų ir išpardavimų metu apsipirksite dar pigiau! Beje, spalvinimo knygos patinka ne tik šeimos jaunimui, bet ir suaugusiems, juk ir vyrams ir moterims taip pat reikia atsikratyti streso, tad galime pasiūlyti leidinių ir jiems. Užsukite ir patogiai įsigykite skaitomiausių bei geriausių knygų!