0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Daugelis vaikų mėgsta mokytis, jei tik jiems skirtos užduotys yra įdomios. Iš tiesų, juk ir patys buvome maži ir prisimename nuobodžius namų darbus ir viena yra kai tau liepia, o kita, kai pats to nori. Kategorijos „Užduočių, galvosūkių, lipdukų ir spalvinimo knygos“ leidiniai kaip tik tokie, kurie sužadina norą kurti, spalvinti ir išpainioti įvairiausias mįsles. Ugdymas tampa linksmu žaidimu, tad rekomenduojame internetu įsigyti tokių knygelių 6-8 metų vaikams bei mokytis smagiai.

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Miško krūmai (su plakatu) |
Nuolaida knygai -61%
1,99 €
4,99 € *
Saldi košė (su lipdukais) |
Nuolaida knygai -36%
1,29 €
1,99 € *
Berniukų superbloknotas |
Nuolaida knygai -61%
3,29 €
8,39 € *
6-mečių klubas, II dalis |
Nuolaida knygai -57%
1,29 €
2,99 € *
6-mečių klubas, I dalis |
Nuolaida knygai -57%
1,29 €
2,99 € *
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Kategorijos „Užduočių, galvosūkių, lipdukų ir spalvinimo knygos“ turinys pasižymi įvairove. Čia sudėjome patikrintas, vaikų mylimas, įdomias, populiarias knygas. Tarp TOP skaitomiausių – Jūratės Leikaitės spalvinimo knygelės. Žirgai, pasakų herojai, dinozaurai ir katinėliai – šių knygų veikėjai, malonūs visų vaikų akiai. Beje, autorė siūlo spalvinimo knygučių ir suaugusiems vyrams bei moterims! Juk spalvinimas ne tik skatina kūrybiškumą, bet ir ramina.

Jei jau prakalbome apie ramybės paieškas, tai kategorijoje „Užduočių, galvosūkių, lipdukų ir spalvinimo knygos“ rasite antistresinių spalvinimo mandalų vaikams, kurias parengė leidykla „Trys nykštukai“. Leidėjai teigia, kad spalvinant ilsisi galva ir nurimsta jausmai. Knygos vaikams, tačiau jos taip pat puikiai tiks jaunimui ar suaugusiems. Juk stresą patiriame visi, o mandalų spalvinimas padeda atgauti pusiausvyrą.

Turime daug knygučių su lipdukais. Tai darbeliams, rankų miklinimui, kruopštumo lavinimui skirti leidiniai. Ieškantiems didesnių iššūkių siūlome Alfredo Steiblio knygą „Spėlionės, dėlionės, aibė užduotėlių. Gudriems berniukams ir mergaitėms“. Čia reiks sujungti taškus, surasti skirtumus, spalvinti ir kitaip linksmai leisti laiką.

Ypač įdomi knygelė futbolo gerbėjams – „Futbolo labirintai“, kurią parengė autoriai Gareth Moore ir Andrew Pinder. Net 160 užduočių tikriems fanams! Jos ne tik linksmos, bet lavina smulkiąją motoriką, koordinaciją bei koncentraciją. Ir dar kantrybę! Be to, knygoje daug įdomių faktų apie šį sportą. Dalis jų bus nauji net ir suaugusiems!

Įdomias knygas vaikams rengė Inga Volkovienė, Amanda Lirmont, Jonny Marx, Daiva Gedvilienė, Fiona Watt, Agnese Baruzzi ir kiti geriausi lietuvių ir užsienio profesionalai. Pirkti online siūlome daugybę priemonių, kurios ugdo, sukelia norą mokytis ir tobulina įgūdžius. Knygyne nuolat vyksta išpardavimai bei skelbiamos dienos akcijos, tad nepraleiskite progos aprūpinti savo mažylius įdomia ir naudinga literatūra.