⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Teigiama, kad šuo – geriausias žmogaus draugas. Ir, ko gero, visi žino, kad šiems mažiesiems draugams reikia ypatingo dėmesio bei priežiūros. Daug naudingos informacijos, kaip bendrauti ir spręsti kylančias problemas rasite kategorijoje „Knygos apie šunis“.

Rasta: 45
  1. 1
  2. 2

Šunys. Vadovas vaikams | Arden Moore
9,99 €
Turime sandėlyje
Mūsų augintiniai |
1,99 €
Turime sandėlyje
Šnauceris |
1,79 €
Turime sandėlyje
Taksas |
1,79 €
Turime sandėlyje
Auksaspalvis retriveris |
1,79 €
Turime sandėlyje
Rasta: 45
  1. 1
  2. 2

Kategorijoje „Knygos apie šunis“ siūlome daug ir įvairių leidinių, kurie visų pirma padės suprasti, ką šunys galvoja. Gal skamba keistai, bet tarpusavio bendravimas ir kokybiška komunikacija svarbi ne tik tarp žmonių, bet ir tarp kitų gyvybės rūšių.

Ką galvoja augintiniai ir kaip jie mato mūsų pasaulį padės perprasti kognityvinius gebėjimus tyrinėjanti mokslininkė Alexandra Horowitz, parašiusi ne vieną vertingą knygą apie šunis. Tokie leidiniai dažnai tampa TOP skaitomiausiais ir laužo išankstinius įsitikinimus bei kartais leidžia pasijusti šuns kailyje.

Šunis įsigyja vis daugiau žmonių. Jaunimui ir vaikams jie tampa puikiu laisvalaikio palydovu, o suaugusiems ir senjorams – ištikima ir guodžiančia draugija. Tačiau bet kuriuo atveju svarbu gyvūną auginti atsakingai, rūpintis jo sveikata, psichologine gerove ir mokymu. Todėl ypatingai populiarios ir knygos apie šunų dresūrą.

Daug naujų žinių ir vertingų patarimų šiuo klausimu rasite leidiniuose, kuriuos parengė Anastasija Bobkova, Nadežda Pigareva, Jekaterina Pronina, Kyra Sundance ir kiti autoriai. Žingsnis po žingsnio jie padės suprasti, kaip auginti gerą ir paklusnų šunį. Nors kartais atrodo, kad šuns neįmanoma išmokyti netriukšmauti, neloti namuose ar nešokinėti ant svečių, visgi, autoriai teigia, kad kantrybė ir atkaklumas padės pasiekti rezultatų.

Dar viena populiari kategorijos „Knygos apie šunis“ tema – veislės. Renkatės šuniuką ir tiesiog svajojate apie taksą, šnaucerį, jorkšyro terjerą ar prancūzų buldogą? O gal jums labiau tiktų auksaspalvis retriveris? Būtinai pasidomėkite ne tik gyvūnėlių išvaizda, bet ir charakterio savybėmis. Šeimos narį rinkitės pagal savo gyvenimo būdą, o ne pagal grožį. Jei daug dirbate ir neturite laiko – šuniukas, kuriam reikia daug aktyvios veiklos taps našta. Tad rekomenduojame įsigyti enciklopedijų ar knygelių apie šunų veisles. Jas parengė autoriai David Alderton, Bruce Fogle ir kiti.

Knygos apie šunis bus naudingos ir vyrams, ir moterims, juk kiekvienas turi savo pasirinkimų kriterijų bei klausimų, kurių atsakymus ras leidiniuose. Įdomi ir įvairi informacija bei daug nuotraukų – tuo pasižymi šios knygos, kurias kviečiame įsigyti internetu. Pirkti online visada verta dėl gerų kainų, juk interneto knygyne dažnai vyksta akcijos ir išpardavimai, kurių metu gerų knygų nusipirksite pigiau.