⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Šventasis yra tik tas žmogus, kuris ne tik nepažeidžia moralės normų (tai yra dorai gyvena), bet ir yra išvystęs savybę, vadinamą širdies tyrumu. Pastarasis išsiugdomas laikantis teisingo dvasinio gyvenimo reikalavimų.

Rasta: 58
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Šventoji Hildegarda Bingenietė |
2,49 €
Turime sandėlyje
 Šventasis Sarbelijus |
2,49 €
Turime sandėlyje
Mano motina Monika | Šv. Augustinas
8,69 €
Turime sandėlyje
Jonos ženklas | Thomas Merton
  • Nemokamas knygos pristatymas
16,19 €
Turime sandėlyje
Šv. Dominykas | Jean-Rene Bouchet
4,79 €
Turime sandėlyje
Rasta: 58
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Toks gyvenimas suponuoja teisumą, tačiau juo neapsiriboja. Dvasingai gyvenantis žmogus kovoja su savo aistromis, nuolatos skiria dėmesį savo mintims, jausmams, troškimams, nuotaikoms, siekdamas apvalyti protą ir širdį nuo visko, kas pikta, nešvaru, prieštarauja religinėms dogmoms.

Besidomintiems šventaisiais ir jų gyvenimu, siūlome rinktis iš populiarių leidinių TOP`o, esančio mūsų e. knygyno kategorijoje „Knygos apie šventuosius ir jų gyvenimus“. Tai – dažnai mūsų pirkėjų rekomenduojamos, skaitomiausios knygos: „Dulkelytė. Šv. Nukryžiuotojo Jėzaus Marijos mintys“, Marijos Valtortos „Taip man buvo atskleista Evangelija, 1-10 tomai“, Timothy M. Gallagher knygos: „Dievo valios įžvalga. Šv. Ignaco Lojolos krikščioniškų pasirinkimų vadovas“ ir „Dvasių skyrimas. Šv. Ignaco išmintis kasdieniame gyvenime“, taip pat Giuseppe Pulcinelli darbas „Apaštalo Pauliaus pažinimo abėcėlė“.

Jums taip pat gali būti įdomios naujos knygos kategorijoje „Knygos apie šventuosius ir jų gyvenimus“: knygelė „Šventasis Sarbelijus“, kurią sudaro trumpa šventojo biografija, liudijimai apie stebuklus, įvykusius jam užtariant, vainikėlis, devyndienis, litanija, maldos įvairiems poreikiams ir paties šv. Sarbelijaus maldos, taip pat – knygelė „Šventoji Hildegarda Bingenietė“, bei Šv. Augustino darbas „Mano motina Monika“, kuriame šv. Monikos gyvenimas atkuriamas remiantis jos sūnaus šv. Augustino raštais.

Pasidomėkite ir kitomis palankiai mūsų skaitytojų įvertintomis knygomis. Tokiomis kaip: Fulton J. Sheen knyga „Pirmoji pasaulio meilė. Marija, Dievo Motina“ ar Anthony F. Chiffolo darbu „Šimtas Marijos vardų“. Taip pat – Šv. ses. M. Faustinos Kovalskos dienoraščiu „Dienoraštis. Dievo gailestingumas mano sieloje“.

Jeigu jus sudomino knygos kategorijoje „Knygos apie šventuosius ir jų gyvenimus“, pasidomėkite ir kita grožine, dalykine bei saviugdos literatūra, siūloma mūsų asortimente. Geri palankios kainos pasiūlymai, akcijos ir išpardavimai leidžia įsigyti trokštamą prekę ir sutaupyti. Tai dar paprasčiau padaryti, sekant reguliariai taikomas akcijas ir išpardavimus. Užsisakyti prekes internetu – paprasta ir patogu! Įsigykite trokštamas prekes dabar!