⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

„Konstitucinės teisės knygos“ – teisinės literatūros kategorija, kurios leidiniai skirti praktikuojantiems advokatams, teisėjams, šios srities studentams, dėstytojams, įmonių teisininkams ir kiekvienam, besidominčiam konstitucinėmis teisėmis ir visais su tuo susijusiais klausimais.

Rasta: 59
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Lietuvos Respublikos Konstitucija |
1,45 €
Turime sandėlyje
Lietuvos Respublikos Konstitucija |
  • Nemokamas knygos pristatymas
69,00 €
Turime sandėlyje
Lietuvos Respublikos Konstitucija |
1,69 €
Turime sandėlyje
Konstituciniai ginčai |
  • Nemokamas knygos pristatymas
66,19 €
Turime sandėlyje
Lietuvos Respublikos Konstitucija |
1,29 €
Turime sandėlyje
Lietuvos konstitucinė teisė |
  • Nemokamas knygos pristatymas
33,89 €
Turime sandėlyje
Konstituciniai teismai | Louis Favoreu
4,49 €
Turime sandėlyje
Rasta: 59
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Konstitucinės teisės knygas rekomenduojame pirkti internetu. Čia vienoje vietoje rasite visą reikalingą literatūrą nuo pačios svarbiausios ir TOP skaitomiausios – Lietuvos Respublikos Konstitucijos. Tai pagrindinis mūsų valstybės įstatymas, priimtas 1992-ų metų referendume. Lietuvos Respublikos Konstitucija reglamentuoja visus valstybės ir visuomenės gyvenimo aspektus.

Šis svarbus leidinys reikalingas ne tik teisininkams, bet ir kiekvienam Lietuvos piliečiui. Jis rekomenduojamas net ir mokyklinio amžiaus vaikams, kurie kartu su mokytojais Konstituciją turėtų aptarti pilietinio ugdymo ir istorijos pamokose.

Konstitucija – teisinės sistemos pagrindas, todėl be šio leidinio neišsivers nė vienas praktikuojantis ar būsimas teisininkas, tačiau pirkti online kviečiame ir daugiau su šia sritimi susijusių knygų.

Kategorijoje „Konstitucinės teisės knygos“ rasite literatūros apie lyginamąją konstitucinę teisę, kurioje valstybių konstitucinė teisė nagrinėjama lyginant svarbiausius institutus ir atskirų valstybių konstitucinių sistemų ypatybes. Teisininkams bus įdomios konstitucinės jurisprudencijos knygos, kuriose pateikiami Konstitucinio teismo nutarimai, informaciją apie jų įgyvendinimą, taip pat moksliniai straipsniai.

Domitės Lietuvos teisės istorija? Jus sudomins Lietuvos valstybės konstitucijų istorija, kurioje aptariamos XX amžiaus pirmoje pusėje gyvavusios nepriklausomos Lietuvos valstybės konstitucijos. Politikams, teisininkams, aukštųjų mokyklų dėstytojams ir studentams verta pasidomėti knygomis, kuriose pateikia konstitucinių teismų apžvalga.

Teisės studentai neišsivers be jiems skirtų vadovėlių, kurių taip pat rasite šioje kategorijoje. Teisines knygas rengia vieni geriausių savo srities specialistų. Tarp jų Ingrida Danėlienė, Gediminas Mesonis, Viktorija Staugaitytė, Dainius Žalimas, Darijus Beinoravičius, Toma Birmontienė, Darius Butvilavičius, Irmantas Baltūsis, Jolita Baltūsienė ir daugelis kitų. Knygas išleido šalies universitetai bei kitos šioje srityje besispecializuojančios leidyklos.

Konstitucinė teisė – esminė teisinės sistemos dalis, tačiau skaitytojus kviečiame rinktis ir kitas vertingas knygas apie administracinę, baudžiamąją, civilinę ar darbo teisę. Specializuota literatūra patogiai suskirstyta į kategorijas, todėl reikalingą tekstą rasite patogiai ir greitai.

Daugelis šios srities leidinių dažnai atnaujinami ir papildomi, juk teisės sritis dinamiška ir čia nuolat vyksta pokyčiai. Todėl raginame užsukti dažniau ir įsigyti naujų knygų. Gausus gerų skaitinių asortimentas aprūpins visą šeimą. Knygyne išsirinksite ne tik specializuotų leidinių, bet ir populiarių knygų, kurios patiks suaugusiems vyrams, bus artimos moterims ir net įtiks išrankiam jaunimui. Mažas kainas užtikrina akcijos ir išpardavimai, kurių metu daug gerų ir įdomių knygų kainuoja pigiau.