Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Indija – šalis, kuri vilioja keliautojus, turistus ir žmones, ieškančius dvasinio nusiraminimo. Tai pasaulio vieta, kurioje gausu kvapą gniaužiančių kontrastų: nuo ištaigingų, prabangių rūmų iki itin skurdžių lūšnynų. Norite apie šią šalį sužinoti daugiau? Kviečiame internetu įsigyti leidinių iš kategorijos „Knygos apie Indiją“ bei leistis į nepaprastai spalvingą kelionę.

Rasta: 8

Artimųjų Rytų, Indijos ir Islamo pasaulių estetika ir meno teorija, 1-oji knyga | Antanas Andrijauskas
-10% su kodu: PATOGU
20,19 €
Kaina su kodu: 18,17 €
Turime sandėlyje
Viena Indijoje | Vaiva Rykštaitė
-15% su kodu: PATOGU
17,99 €
Kaina su kodu: 15,29 €
Turime sandėlyje
Rasta: 8

Knygos apie Indiją yra labai skirtingos. Kaip ir jų autoriai bei patirtys. Iš tiesų, kiekvienas šioje šalyje atranda vis kitus dalykus, o susitikę du keliautojai gali pasidalinti absoliučiai priešingas įspūdžiais. Todėl vieni grįžta susižavėję ir jau planuoja, kada vėl trauks į tą pasaulio kraštą, kiti – šiek tiek nusivylę, nes milžiniška šalis neišpildė lūkesčių. Dėl šių priežasčių rekomenduojame pasidomėti kuo įvairesne literatūra, kuri padės susidaryti visapusišką vaizdą.

Kategorijoje „Knygos apie Indiją“ rasite mitų ir kitos tautosakos, kuri padeda pažinti pagrindinius indų dievus ir deives, bei tautos papročius ir tradicijas. Mituose gausu filosofinių samprotavimų ir kitų įdomių minčių. Pirkti online siūlome ir knygų, kuriose nagrinėjami Indijos ir Vakarų kultūrų sąveikos pjūviai, aptariamas budizmo suvokimas Vakaruose, religinių praktikų vaidmuo, psichologiniai ir filosofiniai skirtumai. Visada verta pasidomėti ir menu bei meno istorija ir filosofija.

Tarp TOP skaitomiausių knygų dažnai atsiduria asmeninės keliautojų ar Indijoje gyvenusių žmonių patirtys. Būtent jie sukuria tą nuotaiką, lyg pats stovėtum triukšmingoje gatvėje, uostum nepaprastus kvapus ir grožėtumeisi ryškiomis spalvomis. Apsilankę Indijoje keliautojai tyrinėja tradicines turistų numintas vietas, o kiti ieško autentikos, gyvena su vienuoliais, domisi ajurveda ir joga.

Asmeniškomis ir netikėtomis istorijomis apie įspūdžius Indijoje dalijasi populiari rašytoja Vaiva Rykštaitė, o filosofė, diplomatė Diana Mickevičienė betarpiškai nagrinėja kultūrinį Indijos savitumą ir meninį jos paveldą.

Autoriai Konstantinas Andrijauskas, Valdas Jaskūnas, Audrius Beinorius, Antanas Andrijauskas, Jogas Ramačaraka, Eduardas Tiomkinas, Vladimiras Ermanas ir kiti analizuoja įvairias Indijos gyvenimo sritis: religiją, papročius, kultūrą, išminčių mokymus, šalies tapatybės klausimus, istoriją ir meninį paveldą.

Knygas apie Indiją verta skaityti ir tiems, kurie planuoja keliauti į šią šalį, ir tiems, kurie nori geriau pažinti pasaulio istoriją bei pasisemti išminties, kurios, sutikite, per daug nebūna nei vyrams, nei moterims.

Kviečiame internetu įsigyti ir kitų įdomių skaitinių su kelionių įspūdžiais iš įvairiausių pasaulio kampelių. Turime literatūros visai šeimai, todėl, kol tėvai skaitys suaugusiems skirtas įdomias knygas apie Indiją, vaikams ir jaunimui siūlome kitų smagių leidinių. Visada verta patikrinti akcijų ir išpardavimų pasiūlymus, nes jų metu ir naujos, ir populiarios knygos kainuoja pigiau.