⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Tūkstantis architektūros šedevrų, Neringos architektūrinis gidas, miesto erdvės, pasaulio katedros, tarpukario interjerai ir kitos įdomybės slepiasi ne bet kur, o knygų kategorijos „Architektūra“ leidiniuose. Juos rekomenduojame studentams, dėstytojams, architektams ir visiems kitiems skaitytojams, kuriems rūpi urbanistinis menas. Kviečiame pirkti online jau šiandien – juk siūlome daugybę knygų už gerą kainą.

Rasta: 151
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Paleko architektų studija |
  • Nemokamas knygos pristatymas
26,79 €
Turime sandėlyje
Atpažinimo kodas | Edmundas Stasiulis
  • Nemokamas knygos pristatymas
19,79 €
Turime sandėlyje
Architektūros link | Le Corbusier
  • Nemokamas knygos pristatymas
23,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 151
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Knygos apie architektūrą apima ir žinynus (Pamela Buxton „Architekto žinynas“), ir istorijos bei raidos knygas (Kenneth Frampton „Moderniosios architektūros kilmė ir pagrindai“), ir straipsnių rinkinius (Rasa Butvilaitė „išKoduota istorija architektūroje“) bei pažintinius vadovus (Aušrinė Kulvietytė-Cemnolonskė „Architektūriniai pasivaikščiojimai ir paveldosaugos aktualijos: skiriama Nijolei Lukšionytei“). Tai dar ne viskas!

Rekomenduojame TOP vieną skaitomiausių knygą „Neringa. Architektūros gidas“, kurią sudarė Marija Drėmaitė, Viltė Migonytė ir Martynas Mankus. Leidinys patiks visiems vyrams ir moterims, kurie jaučia nostalgiją populiariai atostogų vietai. Knygos autoriai pasakoja apie Kuršių nerijos žvejų kaimelius, šiandien pažįstamus, kaip prestižinis kurortas. Puslapiuose aptiksite 90 objektų istoriją ir nuotraukas, kurias pavartyti bus įdomu ir suaugusiems, ir vaikams.

Domitės Kauno istorija? Nepraleiskite kiek kitokio požiūrio ir pasidomėkite Marijos Drėmaitės, Vaido Petrulio ir Giedrės Jankevičiūtės parengta knyga „Optimizmo architektūra, Kauno fenomenas 1918 - 1940“. Tai studija apie tarpukario Kauno moderniąją architektūrą ir tuometinį Kauno optimizmo fenomeną, kuris padarė įtaką politiniam, socialiniam ir kultūriniam gyvenimui.

O gal norite daugiau sužinoti apie Vilnių? Smalsuoliams autorius Almantas Samalavičius parengė knygą „Nuo nekropolio iki akropolio. Vilniaus miestovaizdžio metamorfozės“, kupiną įdomių faktų, nuotraukų ir sostinės urbanistikos analizių. Siūlome ir jaunimui pasidomėti, kaip seniau atrodė Lietuvos sostinė.

Nori nenori ateina toks laikas, kai architektūros šedevrus reikia atnaujinti ir restauruoti. Besidomintiems šia sritimi galime pasiūlyti Jolitos Butkevičienės knygą „Lietuvos architektūros paveldotvarka: netektys ir atradimai“.

Knygos apie architektūrą praplečia bendrąsias žinias, padeda įsigilinti į konkrečias temos problemas, taip pat šių leidinių dėka skaitytojai susipažins su įvairių miestų urbanistika, raida ir istorija. Visai šeimai siūlome Viltės Migonytės knygą „Architektūrinio turizmo maršrutai. Birštonas“ – ji padės laiką praleisti kiek netradiciniu būdu. Turime ir daugiau panašių leidinių!

Visos šios kategorijos knygos yra gausiai iliustruotos, kokybiškos, daugumą jų parengė ir išleido geriausi Lietuvos universitetai. Norite naujus architektūros leidinius įsigyti pigiau? Sekite akcijas bei išpardavimus! Apie juos pranešame naujienlaiškiu. Taip pat kviečiame internetu pirkti ir kitų gerų dalykinių knygų – stengiamės pasiūlyti leidinių bet kokiam skoniui!