Norite padovanoti draugui knygą, žaidimą ar kitą prekę, tačiau nežinote, ką jis yra skaitęs, kokį žaidimą žaidęs? Pati geriausia išeitis – dovanų kuponai. Tokią dovanų kortelę gavęs žmogus pats išsirinks jam patinkančius leidinius, žaidimus, dėliones, ar kitas prekes, o jų siūlome tūkstančiais! 

Rasta: 6

10 eurų dovanų kuponas |
10,00 €
Turime sandėlyje
25 eurų dovanų kuponas |
  • Nemokamas knygos pristatymas
25,00 €
Turime sandėlyje
20 eurų dovanų kuponas |
20,00 €
Turime sandėlyje
30 eurų dovanų kuponas |
  • Nemokamas knygos pristatymas
30,00 €
Turime sandėlyje
50 eurų dovanų kuponas |
  • Nemokamas knygos pristatymas
50,00 €
Turime sandėlyje
100 eurų dovanų kuponas |
  • Nemokamas knygos pristatymas
100,00 €
Turime sandėlyje
Rasta: 6

Interneto knygyno Patogupirkti.lt asortimente yra 10, 20, 30 ir 50 eurų vertės dovanų kuponai knygoms bei kitoms prekėms įsigyti. Jie galioja tris mėnesius, tad bus laiko ramiai prisėsti, pasidomėti naujienomis ir pirkti online savo svajonių knygas Jums patogiu metu.

Kokios vertės čekį rinktis? Priklauso nuo jūsų galimybių. 50 eurų dovanų kuponas knygoms leis išsirinkti gausybę leidinių, o 10 eurų vertės kuponas yra puikus priedas prie kitų dovanų, taip pat gali atstoti gėles, atviruką ar tiesiog puikiai tinka tuomet, kai keičiamasi smulkiomis dovanėlėmis mokykloje, darbe ar tarp draugų.

Ar įmanoma nusipirkti gerų knygų už 10 eurų? Žinoma! Užsukite į interneto knygyno išpardavimų bei akcijų skiltį ir pamatysite. Siūlome naujas, populiarias, gerai žinomų autorių knygas už tikrai nedidelę kainą.

Grožinės literatūros TOP rašytojai Joanne Harris, J. M. Coetzee, Jeffrey Eugenides, Luke Rhinehart, Aldous Huxley, Viktor Pelevin, Hilary Mantel, D. J. Salinger – ekranizuoti, apdovanoti prestižinėmis literatūros premijomis ir rekomenduojami skaitytojų bei kritikų. O jų kultinės knygos vertos atsidurti kiekvieno skaitytojo lentynose.

Dalykinės literatūros skiltyje tikrai išsirinksite įdomių ir naudingų leidinių. Albumai, kelionių atsiminimai, kalbų mokymosi priemonės, receptų knygos, enciklopedijos, istorijos, meno, medicinos leidiniai bei knygos verslininkams – tai dar ne viskas, ką galime pasiūlyti. Turime knygų suaugusiems vyrams ir moterims, vaikams ir jaunimui.

Kokios suaugusiems skirtos knygos skaitomiausios tarp mūsų pirkėjų? Ypač populiarūs proto lavinimui, atminties ir smegenų veiklos gerinimui skirti leidiniai. Top autoriai yra Kevin Horsley, Charles F. Haanel, Steve Andreas, Connirae Andreas ir kt.

Tarp grožinės literatūros lyderių – „Septynių seserų“ serijos autorė Lucinda Riley, amerikietė Harper Lee, sukūrusi jaudinantį kūrinį „Nežudyk strazdo giesmininko“, klasikas George Orwell.

Skaitomiausi mūsų šalies autoriai – Kristina Sabaliauskaitė, Žydrūnas Sadauskas, Ruta Sepetys, Indrė Vakarė, Rūta Vanagaitė ir kiti.

Knygų dovanų kuponas – puikus pasirinkimas, jį išleisti galima kaip tik patinka – pirkti knygas sau ar pradžiuginti vaikus. Mes turime tūkstančius spalvingų knygelių patiems mažiausiems ir kiek vyresniems skaitytojams. Parduodame įdomius lietuvių ir užsienio autorių romanus. Siūlome tobulėjimo knygų, rankdarbių vadovų, žemėlapių, audioknygų, leidinių moksleiviams bei stalo žaidimų.

Nuolat rengiame išpardavimus bei akcijas, o prekes nurodytu adresu pristatome itin operatyviai, tad Patogupirkti.lt interneto svetainėje panaudotas knygos dovanų kuponas suteiks džiaugsmo visiems skaitytojams.

Klausimai apie kategorijos prekes

Kokios prekės yra geriausiai įvertintos kategorijoje - DOVANŲ KUPONAI ?