⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Turite mažylių? Puiku, nes patekote į reikiamą vietą. Interneto knygynas Patogupirkti.lt vaikučiams siūlo įvairių vystymąsi skatinančių ir vaizduotę lavinančių knygučių. Pirkti online kviečiame gerus ir įdomius leidinius, kurie mažyliams taip patiks, kad jie nesiliaus krykštavę. Liečiamos, grojančios, judančios, spalvotos lavinamosios knygelės vaikams patrauks dėmesį ir sužadins smalsumą. 0-2 metų amžiaus kūdikiams ir vaikams galime pasiūlyti ir populiarių lavinamųjų knygų.

Rasta: 253
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Mamos ir mažyliai. Namuose |
2,49 €
Turime sandėlyje
Rutuliukai. Rask ir suskaičiuok |
1,89 €
Turime sandėlyje
Emocijos. Pajudink ir pažadink |
10,59 €
Turime sandėlyje
Kiškutis Mikutis. Daržas |
1,89 €
Turime sandėlyje
Kiškutis Mikutis. Dienelė |
1,89 €
Turime sandėlyje
Du gaideliai |
1,99 €
Turime sandėlyje
Kutis. Jungiu. Skanumynai |
2,59 €
Turime sandėlyje
Mažyliai. Išmok skaičiuoti |
2,49 €
Turime sandėlyje
Išmok 1000 pirmųjų žodžių |
  • Nauja knyga
9,89 €
Turime sandėlyje
Paveikslėliai kūdikiams MŪ |
6,39 €
Turime sandėlyje
Mamos ir mažyliai. Pievoje |
2,49 €
Turime sandėlyje
Kiškutis Mikutis. Atostogos |
1,99 €
Turime sandėlyje
Paveikslėliai kūdikiams Ū-Ū |
6,39 €
Turime sandėlyje
Rasta: 253
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Lavinamosios knygutės yra geriausias būdas skatinti vaikų kūrybiškumą bei smalsumą. Šioje kategorijoje patalpinome kelias dešimtis pačių įvairiausių ugdymui skirtų leidinių

Rekomenduojamos užduotėlės yra skirtingos. Patiems mažiausiems reiks surasti, ką paspausti ir taip įjungti garsą. Vyresniems nei 1 metų vaikučiams užduotys jau kiek sudėtingesnės, tačiau ne per sunkios jų amžiui.

Vienose knygelėse reikia klijuoti lipdukus į jiems skirtas vietas bei nuspalvinti gražius paveikslėlius. Kitose vaikai kviečiami piešti pirštais, taip pat mokytis atpažinti bei užrašyti skaičius.

Knygos skirtos patiems mažiausiems, todėl spalvinimo paveikslėliai yra su aiškiais, storais kontūrais, kurie iš karto traukia dėmesį. Kai kurie leidiniai parduodami ne tik su lipdukais, bet ir su specialiais flomasteriais ar pieštukais, kuriuos bus galima naudoti ir kituose kūrybiniuose projektuose.

Lavinamosios knygelės sužadins vaikų smalsumą, leis geriau susipažinti su supančiu pasauliu, lavins mąstymą, gebėjimą atpažinti spalvas ir objektus bei tobulins kalbėjimo įgūdžius, smulkiuosius judesius, vaizduotę ir pastabumą. Mažieji padaužos lengvai įveiks pratimus ir smagiai bei turiningai praleis laiką. Žinoma, kartais prireiks ir mamos ar tėčio pagalbos.

TOP mėgstamos yra knygos su lipdukais. Populiariais veikėjais ilgą laiką išlieka naminiai gyvūnėliai ir miško žvėreliai. Drambliukai, kačiukai, zuikučiai ar šuniukai taps geriausiais jūsų vaikų draugais! Tėveliai dažniausiai perka „Smagios 2-mečio užduotėlės 2 (su 30 lipdukų)“, „Kiškutis Mikutis. Transportas“, „Sudėk ir sužinok. Miško gyventojai“ ir kitas knygutes.

Užduočių knygeles rengia profesionalai. Pirkti online kviečiame leidyklų „Jūsų Flintas“, „Vaiga“ bei „Presvika“ leidinius. Šie leidėjai jau daugybę metų yra puikūs vaikiškų knygų kūrėjai.

Ar lavinamosios knygos vaikams yra brangios? Tikrai ne, nes kainos prasideda nuo pusantro euro. Be to, akcijų ir išpardavimų metu šios knygos atpinga ir tampa dar draugiškesnės tėvelių piniginėms. O pastaruosius kviečiame nepamiršti ir savęs. Įsidėję į krepšelį vaikų knygeles, pasižvalgykite po suaugusiems vyrams ir moterims skirtas knygų kategorijas. Taip pat turime gerų leidinių ir jaunimui.

Visai šeimai skaityti smagu ir naudinga – mažyliai lavins vaizduotę, paaugliai įsitrauks į nuotykius, o suaugusieji pailsins mintis ar išmoks naujų dalykų. Knygų turime beveik bet kokia tema, tereikia užsisakyti ir pasistengsime, kad leidiniai jūsų namus pasiektų sklandžiai ir greitai.