NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Knygos apie maistą labai populiarios, tačiau nepalikime nuošalyje ir gėrimų! Knygos apie kavą, arbatą, kokteilius, sultis, stipriuosius gėrimus pravers rengiantiems vakarėlį, norintiems nustebinti draugus, ieškantiems informacijos apie natūralius būdus gydytis, norintiems pagilinti žinias ar tiesiog bandantiems atrasti naujų skonių. Receptai, patarimai, žinios, pasakojimai, patirtys – tai knygų puslapiuose paslėptos populiarių autorių dovanos skaitytojams. 

Rasta: 35
  1. 1
  2. 2

Vynas lengvai. Magnum leidimas. Iliustruotas žinynas | Justin Hammack, Madeline Puckette
  • Nemokamas knygos pristatymas
-10% su kodu: PATOGU
41,19 €
Kaina su kodu: 37,07 €
Turime sandėlyje
Naminiai gėrimai. Skanūs alkoholiniai ir gaivieji naminiai gėrimai | Lindy Wildsmith
-10% su kodu: PATOGU
13,99 €
Kaina su kodu: 12,59 €
Turime sandėlyje
Medžiotojų vaišės. Valgiai ir gėrimai | Bronius Kačkus
-10% su kodu: PATOGU
11,28 €
Kaina su kodu: 10,15 €
Turime sandėlyje
Garsių žmonių gėrimai | Gertrūda Rinkūnienė
-10% su kodu: PATOGU
9,29 €
Kaina su kodu: 8,36 €
Turime sandėlyje
Rasta: 35
  1. 1
  2. 2

Gėrimų knygos gana įvairaus turinio. Vienose rasite tokių įdomybių, kaip garsių žmonių gėrimų aprašymai. Patenkinkite savo smalsumą ir sužinokite, ką skanauja Lietuvos žvaigždės. Kitos knygos bus nepamainomos vakarėlių liūtams, kurie mėgsta vaišinti draugus. Juk gomurį pamaloninti galima šimtais būdų ir čia kalbame ne vien apie suaugusiems skirtus alkoholinius kokteilius. Nuoširdžiai rekomenduojame pasinaudoti receptais ir susimaišyti skanių gėrimų be laipsnių. Šie tiks ir jaunimui bei vaikams bei paįvairins šventes.

Įdomių pasiūlymų turime ir sveikata besirūpinantiems skaitytojams. Autorė Stanislava Marijona Kalasauskienė dažnai rašo apie natūralią mediciną ir yra parengusi tekstų apie gydomuosius gėrimus bei iš senovės atkeliavusias tradicijas.

Rašytojai Robin Asbell ir Norman W. Walker savo knygose atkreipia dėmesį į vaisių ir daržovių sulčių naudą. Mes visi žinome, kad valgyti žalumynus yra labai naudinga mūsų imunitetui, tačiau daugelis žmonių jų nemėgsta ir neįtraukia į savo racioną. Išeitis – skanios sultys, kurios papildo mitybą naudingais vitaminais, skaidulomis ir mikroelementais. Raginame rūpintis sveikata ir internetu įsigyti sulčių bei jų derinių receptų knygų.

Kava – pasaulio gėrimų žvaigždė, kurią daugelis įtrauktų į savo mėgstamiausių TOP. Tad nieko keisto, kad knygos apie kavą, vos tik pasirodžiusios patenka tarp skaitomiausių leidinių. Ir nesvarbu ar jos siūlo receptus, ar supažindina su nekasdieniškais gėrimo ruošimo įrankiais – tiek vyrams, tiek moterims norisi pasidaryti kvapnios kavos puodelį ir nerti tarp puslapių. Apie šį aromatingą gėrimą daug sužinosite iš autoriaus Emanuelio Ryklio.

Gurmanai savo žinių bagažą papildys vartydami iliustruotą vyno žinyną. Istorijos mėgėjai kviečiami nagrinėti ilgą arbatos kelią. Mėgstantiems eksperimentuoti siūlome pirkti online ir pavartyti namų gamybos gėrimų enciklopediją. Šias geras ir įdomias knygas rengė autoriai Arūnas Surdokas, Madeline Puckette, Justin Hammack, Stuart Walton, Gertrūda Rinkūnienė, Victor H. Mair, Erling Hoh ir kiti srities žinovai.

Gėrimų kategorija papildo kulinarinių knygų skiltį, tad pasinaudokite ypatingais kainų pasiūlymais, akcijomis bei išpardavimais ir į savo virtuvę įsileiskite naujų pasakojimų bei skonių.