⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kategorijos „Literatūros ir kalbos mokslas“ knygos yra skirtos filologijos ir leidybos specialybių studentams, kalbos specialistams ir visiems žmonėms, kurie domisi leidyba, kalbos kultūra, kūrybinių ir techninių tekstų rašymu, terminologija, redagavimo niuansais bei įvairiomis literatūros analizėmis. Pirkti online siūlome knygų, kurias paruošė geriausi šios srities specialistai, dažniausiai dirbantys universitetuose bei Lietuvių kalbos institute.

Rasta: 695
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Baltos lankos 24 | Saulius Žukas
0,49 €
Turime sandėlyje
Baltos lankos 20 | Saulius Žukas
0,49 €
Turime sandėlyje
Baltos lankos 27 | Arūnas Sverdiolas
0,49 €
Turime sandėlyje
Acta Linguistica Lithuanica 87 |
8,99 €
Turime sandėlyje
Acta Linguistica Lithuanica 86 |
8,69 €
Turime sandėlyje
Colloquia Nr. 47 | Gitana Vanagaitė
12,99 €
Turime sandėlyje
Acta Linguistica Lithuanica 85 |
8,39 €
Turime sandėlyje
Terminologija 28 |
8,39 €
Turime sandėlyje
Rasta: 695
  1. 1
  2. 2
  3. 3

„Literatūros ir kalbos mokslas“ knygos yra specifinės ir dažniausiai skirtos suaugusiems skaitytojams. Visiems besidomintiems leidyba rekomenduojame knygą „Redakcinis darbas“, kurią parengė Margarita Dautartienė. Puiki išpardavimo kaina šį leidinį pavertė TOP vienu perkamiausiu. Skaitomiausioje knygoje analizuojama, kas vyksta su tekstu iki jis patenka į spaustuvę. Nuo tada, kai autorius leidyklai pateikia tekstą, iki tol, kol jis atiduodamas spausdinti, vyksta daugybė įdomių procesų, o knyga moko juos valdyti.

Dar viena labai populiari knyga sudomins būsimus rašytojus. Natalie Goldberg „Apie rašymą: kaip išlaisvinti vidinį rašytoją“ pateikia daug patarimų, kaip atsikratyti rašymo baimės, lavintis ir pradėti kurti geriausius tekstus.

Turime ir mokslinių studijų. Lietuvių literatūroje moterims ir vyrams skirtos kiek skirtingos reikšmės ir vaidmenys, atsiskleidžiantys senuose rašytiniuose šaltiniuose. Apie tai savo knygoje „Moterys ir vyrai lietuvių kultūroje“ kalba vienas žymiausių pasaulyje lietuvių mąstytojas, sociologas, lyginamųjų civilizacijos studijų tyrėjas Vytautas Kavolis.

Pačius seniausius lietuviškus tekstus nagrinėja humanitarinių mokslų daktaras Algimantas Bučys. Jo „Seniausiosios lietuvių literatūros istorija ir chrestomatija“ – vertinga studija, kuri sudomins kiekvieną giliau besidomintį mūsų tautos istorija.

XX a. lietuvių rašytojų kūrybą, skirtą jaunimui ir vaikams, nagrinėja vaikų literatūros specialistas Kęstutis Urba. Knygoje „Augančioji literatūra“ jis seka mūsų šalies jaunimo knygų raidą ir jos sąsajas su pasauline literatūra.

Socialines ir filosofines knygas apie tekstus parengė Wolfgang Iser, Toril Moi, Gilda Williams, Viktorija Daujotytė ir kiti. Šie autoriai per literatūros prizmę kalba apie feminizmą, vaizduotę, politiką ir kt. temas.

Norintiems patobulinti savo kalbą, išmokti naujų žodžių ar terminų, galime pasiūlyti Birutės Jasiūnaitės knygą „Lietuvių velniavardžiai“, Rasuolės Vladarskienės „Dokumentų tekstai ir formuluotės“, Prano Kniūkštos „Tarp meninės kalbos ir gramatikos“ ir kt.

Kategorijoje „Literatūros ir kalbos mokslas“ naujų ir įdomių knygų ras tiek srities naujokai, tiek pažengę filologai bei tyrinėtojai. Lieka tik užsisakyti leidinius internetu ir gilinti savo žinias. Norite sutaupyti? Patikrinkite dienos akcijas! Dažnai bendradarbiaujame su leidyklomis, rengiame geriausius pasiūlymus ir siekiame, kad geros knygos taptų prieinamos visiems!