⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Knygyno Patogupirkti.lt knygų kategorija „Istorija“ gausi įvairiausių įdomių tekstų apie pasaulinius karus, archeologiją, įvairias tautas bei šalis. Tam, kad gerus ir aktualius leidinius rasti būtų paprasčiau, šią kategoriją suskirstėme į kelias skiltis. „Europos šalių istorija“ – viena jų. Čia pirkti online rasite knygas apie reikšmingiausius Lenkijos, Vokietijos, Prancūzijos, Rusijos, Italijos ir kitų tautų įvykius. 

Rasta: 66
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Lenkijos istorija | Adam Zamoyski
  • Nemokamas knygos pristatymas
30,59 €
Turime sandėlyje
1989. Revoliucija | Victor Sebestyen
7,29 €
Turime sandėlyje
Prūsijos istorija | Michel Kerautret
14,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 66
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Skilties „Europos šalių istorija“ knygos rekomenduojamos studentams ir visiems besidomintiems mūsų artimiausiais kaimynais. Aktualia tema apie Europos išlikimą kalba buvęs Belgijos ministras pirmininkas Guy Verhofstadt. Jo knyga „Paskutinis Europos šansas. Idealo paieškos“ – knygyno bestseleris, kurį kviečiame įsigyti už puikią išpardavimo kainą.

Lietuvius visada domina ir rusų tautos istorija bei šios šalies režimų kaita. Tokiomis populiariomis temomis kalba vienas skaitomiausių autorių Victor Sebestyen. Jo TOP knyga Europos šalių istorijos kategorijoje yra „1989. Revoliucija“. Dar daugiau apie Perestroikos laikus parašyta Liuboš Švec publikacijoje „Perestroika, Baltijos respublikos ir Čekoslovakija 1988-1991 m.“.

Prūsija taip pat neatsiejama nuo mūsų šalies istorijos. Kadaise šis žemės lopinėlis net vadintas mažąja Lietuva. Autorius Michel Kerautret parengė knyga „Prūsijos istorija“, kurioje kviečia susipažinti su galinga buvusia kaimyne, kuri šiandien pasaulio žemėlapyje neegzistuoja.

Norite į istoriją žvilgtelėti kitu kampu? Čiupkite autoriaus Lorant Deutsch knygą „Noterdamo katedros paslaptys ir kitos senovės Paryžiaus istorijos“. Aprašymas teigia, kad tai nepaprasta Prancūzijos sostinės istorija, papasakota žvelgiant į miestą per jo požeminį metro tinklą. Autorius teigia, kad nesvarbu, kaip giliai užkapstoma istorija, kas nors vis tiek išplaukia į paviršių.

Jei jau žvilgsnis nukrypo į Prancūziją, tai turbūt žinote ir žymiausią jos karvedį Napaleoną. Apie didžiausią ir, deja, nesėkmingą žygį į Rusiją rašoma Philippe Paul de Segur knygoje „Napoleono ir Didžiosios armijos istorija 1812 metais“.

Dėmesio vertos ir knygos apie artimiausius mūsų kaimynus. Adam Zamoyski leidinyje „Lenkijos istorija“ – šalies iškilimo, griuvimo ir naujo atgimimo istorija. Autorius grįžta atgal bene tūkstantį metų, o kadangi Lenkijos ir Lietuvos istorija itin glaudžiai susijusi, knyga, be abejo, bus įdomi kiekvienam žanro mėgėjui.

Domina daugiau tekstų apie bendrą Lenkijos ir Lietuvos istoriją? Siūlome prancūzų istoriko ir tarptautinės politikos tyrinėtojo Rene Martel kūrinį „Lenkija ir mes. Legenda ir istorija. Chimeros ir realybė“.

Išvardinome tik keletą gerų knygų, tačiau jų turime gerokai daugiau. Paskubėkite užsisakyti internetu, nes akcijų metu leidiniai tirpsta ir tiražas gali būti išparduotas! Mūsų knygyne rasite ir kitų knygų suaugusiems vyrams ir moterims, seneliams, vaikams bei jaunimui! Geros kainos ir įdomus turinys patiks visiems!