-10% NUOLAIDA VISKAM su kodu: EURAS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Įsimylėję mes galvojame, kad su šiuo žmogumi praleisime visą gyvenimą, o jo trūkumai tokie menki, kad tampa visiškai nesvarbūs. Ilgainiui euforija blėsta, aistra garuoja, o tie maži trūkumėliai pučiasi ir pradeda erzinti. Pažįstama? Tikrai taip! Tačiau nesijaudinkite, nes visos poros anksčiau ar vėliau turi nugalėti įvairius sunkumus. Galima juos spręsti savarankiškai arba ieškoti pagalbos. Knygos apie santykius padės įvertinti ir suvokti įvairių problemų priežastis. Jas patalpinome kategorijoje „Knygos apie santykius“.

Rasta: 168
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Artumo siekis | Janet Geringer Woititz
9,49 €
Turime sandėlyje
Žmonos maldų galia | Stormie Omartian
10,29 €
Turime sandėlyje
Vyro kelionė | John Eldredge
13,69 €
Turime sandėlyje
Dviese. Santykių knyga poroms |
  • Nauja knyga
  • Nemokamas knygos pristatymas
22,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 168
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Kategorijos „Knygos apie santykius“ knygų autoriai – geriausi psichologai bei porų konsultantai. Jų tekstai visų problemų neišspręs, tačiau užves ant kelio, parodys, kur ieškoti atsakymų į įvairius klausimus apie meilę, aistrą, lyčių skirtumus ir vaidmenis santuokoje.

Geriausios knygos apie vyrus ir moteris, jų tarpusavio santykius padeda puoselėti harmoniją namuose, stiprinti ryšius, auginti brandų meilės jausmą, išlaikyti rutinos ir rūpesčių slopinamą aistrą. Saviugda santykių srityje yra ne mažiau svarbi nei profesinis įgūdžių tobulinimas. Semtis naujų psichologinių žinių yra labai naudinga šeimos aplinkai. Todėl jau dabar kviečiame naudotis akcijomis bei išpardavimais ir pirkti online knygas, skirtas suaugusiems vyrams ir moterims.

Vienas TOP skaitomiausių autorių yra Gary Chapman. Jis visame pasaulyje išgarsėjo knyga „Penkios meilės kalbos“, kurioje atskleidžia, regis, paprastą tiesą: visi žmonės turi savo meilės kalbą ir labai svarbu ne tik ja kalbėti, bet ir suprasti tą, kuria kalba jūsų partneris. Išmokęs poras kalbėtis tinkama meilės kalba, autorius parengė ir kitų populiarių knygų, kurios pritaikytos darbo santykiams, taip pat jaunimui bei vaikams.

Daug knygų kategorijoje „Knygos apie santykius“ kalba apie santuoką, santuokos iššūkius bei jos puoselėjimą. Šių temų autoriai yra Belinda Luscombe, Henry Cloud, John Townsend, Sherif Grigis, Ryan T. Anderson, Robert P. George, John M. Gottman, Nan Silver, Mark Gungor ir kt. Vieni apie santuoką kalba pasitelkę religiją, kiti humorą, treti dalinasi asmenine patirtimi ar sudarė praktiškų patarimų rinkinį. Belieka išsirinkti, kas jums artima bei aktualu.

Vyro ir moters santykiai neatsiejami nuo intymumo, tad rekomenduojame ir knygas, kurios į šią sritį įneš naujų vėjų. Jas parengė Sophia Mortensen, Rob Bell, Arkadijus Vinokuras ir kt.

Deja, neretai porų santykiai iš gražios partnerystės pereina į toksišką būvį, tad skiltyje „Knygos apie santykius“ raiste ir knygų, kurios padės atpažinti smurtautojus ir manipuliatorius. Jei įtariate, kad jūsų aplinkoje yra toks žmogus, verta pasidomėti leidiniais, kuriuos parašė Karolis Jovaišas, Daiva Babilevičienė, Susan Forward, Craig Buck ir kt. Tekstuose sukaupta įdomi ir naudinga informacija, kuri padės identifikuoti grėsmę ir susidaryti planą jai pašalinti.

Psichologinės knygos apie meilę ir santykius, kurias už gerą kainą siūlome pirkti internetu, reikalingos kiekvienam. Nėra tokios poros, kuri nepatirtų sunkumų, tačiau, pritaikius tam tinkamas metodikas ir patarimus, juos visus įmanoma išspręsti.