⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Ikimokyklinukai ir pradinukai žengia pirmuosius žingsnius mokydamiesi skaityti, rašyti, skaičiuoti ir kitų suaugusiems tokių įprastų dalykų. Vieni mokytis mėgsta ir lengvai perpranta įvairias užduotis, kitiems reikia šiek tiek pagalbos. Kategorijoje „Mokomosios, edukacinės knygos vaikams“ patalpinti leidiniai, kurie tiks visiems 6-8 metų vaikams. Ir tiems, kurie patys nori smagių papildomų pratimų, ir tiems, kuriems reikia pasivyti bendramokslius ar pasimokyti daugiau. 

Rasta: 310
 1. 1
 2. 2
 3. 3

KNYGŲ RINKINYS. Rengiuosi į mokyklą, 1 ir 2 dalys. Lietuvių kalbos, matematikos ir aplinkos pažinimo užduotys | Pilvi Kula
 • TOP
  3
  TOP 3
-30% su kodu: VLD
12,49 €
Turime sandėlyje
KNYGŲ RINKINYS. Katino Teodoro MOKYKLĖLĖ (6 knygelės-sąsiuviniai ikimokyklinukams) |
 • TOP
  14
  TOP 14
14,99 €
Turime sandėlyje
Užduotys būsimam pirmokui. Logopedas pataria | Lina Liutvinienė
 • TOP
  76
  TOP 76
-30% su kodu: VLD
4,59 €
Turime sandėlyje
Mokyklinė dūdelė |
 • TOP
  88
  TOP 88
5,59 €
Turime sandėlyje
Lavink rankelę. Mokykis rašyti |
2,49 €
Turime sandėlyje
Rankos lavinimo pratimai 5-7 metų vaikams | Pilvi Kula
-30% su kodu: VLD
4,49 €
Turime sandėlyje
Raidžių pažinimo užduotys. Rašau magnetinėje lentoje |
-30% su kodu: VLD
15,29 €
Turime sandėlyje
Anglų kalba lengvai 4. Fraziniai veiksmažodžiai | Martina Kutalova
-30% su kodu: VLD
3,39 €
Turime sandėlyje
Anglų kalba lengvai 2. Gramatika |
-30% su kodu: VLD
3,39 €
Turime sandėlyje
Rasta: 310
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Svarbiausia, kad mokomosios knygos vaikams yra įdomios, linksmos, o užduotys įtraukiančios ir vaikai jas sprendžia noriai.

Sunkiai sekasi skaityti? Rekomenduojame serijos „Mokausi skaityti“ knygeles. Čia reiks klijuoti lipdukus, ieškoti paslėptų dalykų ir skaityti tekstus, kurie parašyti skiemenimis ir didžiosiomis raidėmis.

Skaitymo tobulinimui tiks ir populiari Astos Kiselienės knygutė „Labas, raide. Mokausi skaityti“. Tai skaitymo pradžiamokslis dar nemokantiems ar tik pradedantiems skaityti mažyliams. Žaismingos užduotys padeda išlaikyti vaikų dėmesį. Jas atlikdami mokinukai susipažins su raidėmis, išmoks jas jungti ir perskaityti paprastus žodžius.

Autorė Liudvika Maziliauskienė taip pat parengė skaitymo įgūdžiams stiprinti skirtą tekstų rinkinį „Skaitinukai I-II klasių mokiniams“. Žinoma, kategorijoje, rasite ir daugiau knygų, tinkamų 6-8 metų vaikams.

Jaunųjų matematikų gebėjimams tobulinti rekomenduojamas mūsų TOP skaitomas rinkinukas „KOMPLEKTAS. Nutrynęs vėl RAŠYK. Dalyba pradinukams + Daugyba pradinukams (su flomasteriu)“. Vaikai taip įsitrauks į žaidimą, kad net nepajus kaip išmoks dauginti ir dalinti. Pasinaudoję akcija komplektą pirkti online galite už itin gerą kainą.

Vaikams ypač patinka Jonny Marx knygos „Šerlokas Bonas. Daugybos lentelės detektyvas“ ir „Šerlokas Bonas. Sudėties ir atimties detektyvas“. Jaunieji skaitytojai bus įtraukti į paslaptingą nuotykį, kuomet atlikdami matematinius veiksmus seks nusikaltėlio pėdsakais. Ar gali būti įdomesnis būdas mokytis aritmetikos?

Kategorijoje „Mokomosios, edukacinės knygos vaikams“ patalpintos ir rašymo bei rankos miklinimo užduotys. Rekomenduojame „123 Diktantai pradinukams“, Pilvi Kula „Rankos lavinimo pratimai 5-7 metų vaikams“, Daivos Šonkevičienės „Spausdintinių raidžių kraitelė“, Irenos Kazymirkienės „Tariu ir rašau S. Žaidžiu domino ir mokausi“, „Lavink rankelę. Mokykis rašyti“ ir kitas knygutes.

Skaitymas, rašymas ir skaičiavimas ne vieninteliai gebėjimai, kuriuos stiprina siūlomos mokomojo ir ugdomojo pobūdžio knygos. Jos supažindina vaikus su ekologija, gamta, moko atsikratyti baimės klysti, užsienio kalbų ir net muzikos. Knygas parengė autoriai Jovita Ponomariovienė, Asta Kiselienė, Oksana Vasiliauskienė, Carla Sonheim, Inara Antinė ir kiti.

Ar girdėjote, kad mokytis niekada nevėlu? Šioje kategorijoje siūlome internetu pirkti edukacines knygas 6-8 metų vaikams. Tačiau knygyne rasite ir ugdomųjų leidinių suaugusiems vyrams bei moterims, taip pat ir jaunimui. Naujas, geriausias ir tikrai naudingas knygas neretai išparduodame, tad visada patikrinkite išpardavimų skiltį ir nenustokite tobulėti!