-10% NUOLAIDA VISKAM su kodu: EURAS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mokykloje ar universitete galime išmokti matematikos, gamtos ar humanitarinių mokslų, tačiau ugdyti savo asmenybę yra kiekvieno žmogaus asmeninė atsakomybė. Saviugdos metodų yra daug ir svarbu išsirinkti tą, kuris jums geriausiai tinka. Tačiau jei reikia rekomendacijų, kviečiame pasižvalgyti po šią skiltį, kur talpinamos geriausios saviugdos knygos.

Rasta: 732
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Beveidžiai | Beata Tiškevič
13,99 €
Turime sandėlyje
Lyderis be titulo | Robin Sharma
7,39 €
Turime sandėlyje
Naujoji žemė | Eckhart Tolle
6,59 €
Turime sandėlyje
Rasta: 732
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Saviugdos ir motyvacinės knygos pravers tiems žmonėms, kurie jaučia nepasitenkinimą savo gyvenimu, aplinkinių reakcijomis, negali pasiekti išsikeltų tikslų, turi sunkumų santykiuose, jaučiasi varžomi pažiūrų ar nuostatų, negali priimti svarbių gyvenimo sprendimų ar tiesiog nemyli savęs. Knygų asortimentas, kurį kviečiame pirkti online, padės į visas išvardintas problemas pažvelgti kitu žvilgsniu ir pamatyti visas atsiveriančias galimybes.

Tarp pirkėjų greitai išpopuliarėjo ir TOP skaitomiausiomis tapo Mark Manson knygos „Subtilus menas nekrušti sau (ir kitiems) proto: kitoks požiūris į gerą gyvenimą“ ir „Viskas yra sukrušta. Knyga apie viltį“. Autorius teigia, kad gebėjimo būti laimingu esmė yra nustoti perdėtai stengtis būti pozityviam, o tą energiją panaudoti problemų sprendimui. Siūlome pasinaudoti patrauklia akcija ir abi knygas įsigyti už mažesnę kainą. Paskubėkite, kol nesibaigė tiražas!

Stephen R. Covey – organizacijų konsultantas ir santykių ugdymo ekspertas. Jis parašė ne vieną knygą apie įpročius, kurie užtikrintai veda į sėkmę. Ta pačia tema kalba ir knygos „Atominiai įpročiai. Lengvas ir patikrintas būdas išsiugdyti gerus įpročius ir nugalėti blogus“ autorius James Clear.

Robin Sharma – puikiai žinomas vardas. Juk šis autorius parašė vieną žymiausių saviugdos knygų „Vienuolis, kuris pardavė „Ferrarį“, pakeitusią daugelio pasaulio žmonių gyvenimus! O juk tai ne vienintelis jo kūrinys, kurį mes kviečiame įsigyti.

Skaitytojai palankiai vertina ir pozityvaus mąstymo teorijos pradininko Napoleon Hill knygas. Jis moko sąmoningo mąstymo pagrindų. Viena iš jo knygų – „Mąstyk ir būk turtingas“, jau savo turiniu sufleruoja, kad autoriaus mokymai orientuoti į sėkmę ir lyderystę.

Knygos apie saviugdą tinkamos suaugusiems vyrams ir moterims, taip pat jaunimui, tačiau yra autorių, kurie savo tekstus orientuoja konkrečiai vienai lyčiai. Pavyzdžiui, Louise L. Hay daugiausiai rašo moterims, o jos knyga „Moters galia tapti laiminga“ tikrai yra mėgiama skaitytojų.

Gana staigiai išpopuliarėjo ir netradicinės savigynos leidinys „Psichologinis aikido“, kurį parengė Michail Litvak. Jis remiasi savo sukurtu amortizacijos principu ir aprašo naują elgsenos metodą, padedantį užmegzti santykius be pykčio ir agresijos. Naujų ir įdomių įžvalgų, padėsiančių tobulėti, rasite ir veidoskaitininko Žydrūno Sadausko knygose.

Populiarios knygos saviugdai padės tobulėti tiek asmeninėje, tiek profesinėje srityje, taip pat suprasti vaikams kylančias problemas ar susidoroti su įvairiausiais santykių iššūkiais. Daug gerų leidinių rasite išpardavimo skiltyje, tad užtikriname, kad tobulėjimas brangiai nekainuos!