⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Daugybė augalų pasižymi gydomosiomis savybėmis ir gali palengvinti pačius įvairiausius negalavimus. Vienoje pievoje rastume žolelių virškinimo gerinimui, peršalimo ligoms gydyti ar imunitetui stiprinti. Tačiau net ir gamtos siūlomus lobius reikia vartoti tinkamai bei atsakingai. Daugybę žinių apie gydomąsias savybes, žolelių rinkimo metą, paruošimo būdą ir kitą naudingą informaciją rasite kategorijos „Vaistažolės“ knygose.  

Rasta: 106
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Krienai | Nora Jazbutytė
0,99 €
Turime sandėlyje
Alavijas ir kalankė | Marija Milaš
2,39 €
Turime sandėlyje
Rasta: 106
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Skilties „Knygos apie vaistažoles“ autoriai yra žinomi Lietuvos ir užsienio žolininkai, natūralios bei tradicinės medicinos ekspertai, mokslų daktarai, tokie kaip Stanislava Marijona Kalasauskienė, Maria Treben, Genadij Malachov, Sandra Saunoriūtė, Aleksandras Korodeckis, Marija Milaš, Dalia Treigienė, Ilze Jansone ir kt. Jie paruošė tekstus, kupinus naudingos informacijos, ilgametės patirties, išminties ir patarimų.

Knygos, kurias kviečiame pirkti online, įvairios. Kai kuriose autoriai išsamiai rašo apie vieno gydomojo augalo, pavyzdžiui dilgelės, čiobrelio ar indiško svogūno savybes, rinkimo ar auginimo ypatybes, džiovinimo bei vartojimo būdus. Kitos knygos primena enciklopedijas, kuriose aprašyti šimtai augalų bei jų poveikis sveikatai.

Knygas apie natūralią mediciną naudinga pavartyti visiems. Autoriai aprašo, kaip spręsti įvairius negalavimus, kurie pasireiškia vyrams ar moterims, taip pat siūlo alternatyvių gydymo būdų visai šeimai: tiek vaikams ir jaunimui, tiek suaugusiems. Ne visais atvejais reikia griebtis cheminių vaistų, nes dalį sveikatos sutrikimų gali palengvinti tinkamai paruošta arbata, antpilas ar kompresas. Daug skaitytojų susidomėjimo sulaukia knygos apie augalinius antibiotikus, kurie kovoja su įvairiomis bakterijomis.

Leidinių apie vaistines žoleles kategorija apima ne tik gydymą, bet ir kitas sritis, tokias kaip kulinarija ar kosmetikos gamyba. Aprašydami žoleles ar gėles autoriai primena, kad jomis galima praturtinti maistą ar išnaudoti geriausias savybes kuriant įvairius kremus, produktus masažui, antpilus plaukams ar kaukes.

Rekomenduojamos knygos apie vaistažoles pakeis jūsų požiūrį į gamtos gėrybes. Pievose ir miškuose auga daugybė augalų, kurie tinkamai vartojami padeda gydyti uždegimus, peršalimus, infekcijas, raumenų skausmus, skrandžio ir kvėpavimo takų negalavimus, kepenų, širdies ir kraujagyslių ligas. Taip pat reguliuoja svorį, stiprina imunitetą ir veikia prevenciškai. Nemažai vaistinių žolelių ir patys galite užsiauginti namuose, balkone ar daržuose.

Vienos top skaitomiausių šios skilties knygų yra įvairūs plataus pobūdžio žinynai. Juos siūlome įsigyti internetu ir laikyti visų namų vaistinėlėse, šalia vaistų enciklopedijos. Daugelio naudingų ir įdomių knygų kaina nedidelė, tačiau tiek naujų, tiek populiarių leidinių rasite išpardavimų bei teminių akcijų skiltyje. Raginame semtis žinių iš, ko gero, geriausių žolininkų ir rūpintis savo sveikata!