⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Knygų kategorija „Namų, sodo ir žemės ūkis“, ko gero, labiausiai universali ir tinka kiekvienam: vyrams, moterims ir jaunimui. Taip pat įvairaus amžiaus suaugusiems skaitytojams bei vaikams. Kodėl taip drąsiai visus kviečiame šiuos leidinius pirkti online? Nes čia rasite knygų pačiomis įvairiausiomis temomis: apie gyvūnus, interjerą, sodo ir daržo darbus, bitininkystę, floristiką, mezgimą, vaistininkystę, tvaraus namų ūkio kūrimą ir dar daugiau!

Rasta: 619
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Gamtinė žemdirbystė | Saulius Jasionis
  • Nauja knyga
14,59 €
Knygą turėsime: 2023-03-30
Santechniko vadovas | Alfredas Packevičius, Saulius Šalna
  • Nemokamas knygos pristatymas
MAŽA KAINA
34,90 €
Turime sandėlyje
Plytelių ir plokščių klojimas | Erich H. Heimann
-25% su kodu: JOTEMA25
2,29 €
Turime sandėlyje
Floristika | Regina Nakienė
  • Nemokamas knygos pristatymas
15,99 €
Turime sandėlyje
Dažymas, lakavimas ir tapetavimas | S. Ratza
-25% su kodu: JOTEMA25
2,29 €
Turime sandėlyje
Rasta: 619
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Kategorijos „Namų, sodo ir žemės ūkis“ knygos patogiai suskirstytos pagal temas. Namuose laksto šuniukas ar ant karnizo supasi išdykęs katinėlis? Užsukite į skiltį „Naminiai gyvūnai“.

Pas mus rasite leidinių apie šuniukų dresūrą (Kyra Sundance „Šuns dresūros ABC: patarimai, kaip žingsnis po žingsnio užauginti gerą ir paklusnų šunį“; Colin Tennant „Netinkamų šuns įpročių keitimas“). Taip pat internetu įsigyti kviečiame ir TOP skaitomiausią knygelę apie gyvūnų elgesį – Alexandra Horowitz „Ką šunys galvoja? Knyga apie tai ką jie uodžia, mato, žino ir supranta“. Nauji ir įdomūs faktai nustebins!

Neabejojame, kad tarp knygyno pirkėjų yra kačių mylėtojų. Juk Pam Johnson-Bennet knygutė „Ką katės galvoja? Kačių gyvenimo ir priežiūros vadovas“ yra be galo populiari. Turime ir daugiau leidinių apie šunis, kates bei kitus gyvūnus. Pažinkite savo mažuosius draugus artimiau!

Yra žmonių, kurie norėdami pakeisti lemputę kviečia specialistą, o yra tokių, kurie patys mėgsta meistrauti ar eina padėti kaimynams, kai tą nelemtą lemputę reikia keisti. Jiems skiriame knygų skiltį „Namų statyba, įrengimas, priežiūra ir dizainas“. Čia knygos labai įvairios, pradedant „Santechniko vadovu“ (aut. Alfredas Packevičius ir Saulius Šalna) ir baigiant interjero idėjomis.

Besidomintiems namų puošyba rekomenduojame žymios tinklaraštininkės Sigitos Petruninos knygą „Ten Kur Namai. Gyvenk kaip patinka“. Populiarus ir Rasos Tomkienės bei Gintarės Adamonytės leidinys „Interjero ABC. Praktinis vadovas kuriantiems svajonių namus“, kuriame sukauptos pagrindinės žinios ir praktiniai patarimai apie namų dizainą.

Jei esate tas žmogus, kuris savaitgalį svajoja sukišti rankas į žemę, rekomenduojame užsukti į sodininkystės, daržininkystės ir augalininkystės knygų temą. Čia daug leidinių apie sodo džiaugsmus, kuriuose patariama, kaip auginti konkrečias augalų rūšis, įsirengti daržą balkone, prižiūrėti veją ir t.t. Knygų kainos prasideda vos nuo kelių eurų.

Atvėsus orams į perkamiausių knygų sąrašo viršų braunasi leidiniai apie rankdarbius ir mezgimą. Populiari kategorijos autorė Vitalija Bagdžiūnienė parengė knygų, kurios išmokys megzti kiauraraščius, kurti kepures ir įvairiausius ornamentus. Išpardavimų ir akcijų metu šie leidiniai kainuoja mažiau nei siūlų ritinėlis!

Kategorijos „Namų, sodo ir žemės ūkis“ knygos įkvepia puošti namus, perdažyti sienas, užsiauginti savo agurkų, užveisti gražiausią akvariumą ar nusimegzti šilčiausią šaliką. Smagu viską daryti patiems, o geri leidiniai ir jų patarimai užves ant tinkamo kelio.