NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Kūdikių albumai – kategorija, kurioje kviečiame pasidairyti būsimus ar ką tik „iškeptus“ tėvelius. Vaikelio gimimas yra itin svarbus įvykis kiekvienai šeimai, todėl nieko keisto, kad norisi įsiminti kiekvieną mažylio šypseną ar pasiekimą. Kūdikių albumuose tokius įspūdžius patogu fiksuoti bei išsaugoti ateičiai. 

Rasta: 40
  1. 1
  2. 2

Pirmieji kūdikio metai | Nina Stajner
-32% su kodu: PATOGU
16,32 €
Kaina su kodu: 11,10 €
Turime sandėlyje
Kūdikio albumas. |Pirmieji gyvenimo metai |
-40% su kodu: PATOGU
14,53 €
Kaina su kodu: 8,72 €
Turime sandėlyje
Kai aš mažutė buvau. Kūdikio albumas (knyga su defektais) |
-10% su kodu: PATOGU
5,49 €
Kaina su kodu: 4,94 €
Turime sandėlyje
Pirmasis mano kūdikio dienoraštis |
-10% su kodu: PATOGU
19,19 €
Kaina su kodu: 17,27 €
Turime sandėlyje
Pirmieji metai |
  • Nemokamas knygos pristatymas
-10% su kodu: PATOGU
27,89 €
Kaina su kodu: 25,10 €
Turime sandėlyje
Mūsų mažylis (knyga su defektais) | Alexandra Kiado
-10% su kodu: PATOGU
4,99 €
Kaina su kodu: 4,49 €
Turime sandėlyje
Mažylio knyga. Pirmųjų penkerių metų dienoraštis |
-10% su kodu: PATOGU
8,49 €
Kaina su kodu: 7,64 €
Turime sandėlyje
Pirmasis mažylio dienoraštis. Su lopšinėmis, kykojimais ir eilėraštukais (knyga su defektais) |
-10% su kodu: PATOGU
3,99 €
Kaina su kodu: 3,59 €
Turime sandėlyje
Pirmieji kūdikio metai su Ežiuku ir Meškiuku. Kūdikio knyga |
-10% su kodu: PATOGU
10,99 €
Kaina su kodu: 9,89 €
Turime sandėlyje
Kai aš mažas buvau. Kūdikio albumas (knyga su defektais) |
-10% su kodu: PATOGU
5,49 €
Kaina su kodu: 4,94 €
Turime sandėlyje
Kai aš mažas buvau. Kūdikio albumas |
-10% su kodu: PATOGU
15,14 €
Kaina su kodu: 13,63 €
Turime sandėlyje
Mūsų mielas mažylis |
-10% su kodu: PATOGU
10,01 €
Kaina su kodu: 9,01 €
Turime sandėlyje
Rasta: 40
  1. 1
  2. 2

Naujo žmogaus atėjimas į pasaulį sukelia daug emocijų. Atrodo visiems norisi parodyti saldų miegelį, papasakoti apie pirmąjį dantuką ar užfiksuoti gražiausią šypseną. Tačiau viskas taip greitai keičiasi, kad vienus įspūdžius netrukus keičia nauji. Kaip išsaugoti svarbiausias ir įsimintiniausias akimirkas? Kurkite kūdikių albumus, kurie pastaruoju metu yra itin populiarūs!

Kūdikių albumai, mažylio dienoraščiai stebina įvairove, tad kiekvienas pasirinks pagal savo skonį. Rožinis ar mėlynas? Neutralus? Puoštas pieštais personažais ar jaukiomis nuotraukomis? Minimalistinis ar gausiai dekoruotas? Rinktis jums! Ateityje vaikams bus smagu juos pavartyti ir pamatyti pirmuosius savo gyvenimo momentus. Patikėkite, net suaugusiems vyrams ištrykšta ašara, pamačius savo kūdikystės nuotraukas ir mamos su meile rašytus komentarus.

Šie albumai yra iš tvirtų puslapių, pritaikyti klijuoti nuotraukas ir kitaip dekoruoti. Viduje rasite įvairių iliustracijų, citatų, eilėraščių, lopšinių, kai kuriuose leidiniuose – klausimų, kurie padės kurti įdomią vaiko istoriją.

Sukurkite albumo puslapius, kuriuose užfiksuotas vaiko gimtadienis, pirmas susitikimas su draugais, brolių ir seserų žaidimai. Pažymėkite, kada mažylis ištarė pirmą žodį, įklijuokite pirmąjį jo piešinį, mėgstamiausių žaisliukų fotografijas, pažymėkite ūgį ir kitas reikšmingas detales. Ateityje bus smagu prisiminti, koks oras buvo už lango per gimtadienį bei krikštynas, ar kokių dovanėlių per pirmąsias Kalėdas paliko Kalėdų senelis.

Kūrybai ribų nėra, todėl rekomenduojame išlaisvinti fantaziją, internetu išsirinkti jums gražiausią leidinį ir kūdikių albumą kurti tokį, kokį nori širdis. Ši veikla tikrai nėra skirta tik moterims. Tėčiai taip pat mielai fiksuoja gražiausius vaikų momentus. Kūdikių albumą kurti gali ir seneliai ar vyresni broliai bei seserys – kiekvieno jų kūrinys atrodys vis kitaip.

Albumus sudarė įvairūs autoriai. Tarp jų Alexandra Kiado, Lina Matvejeva, Claire Laude, Aurélie Castex, Eglė Devižytė, Erikas Pauliukonis bei kiti iliustratoriai. Knygas išleido gerai žinomos leidyklos „Trys nykštukai“, „Egmont Lietuva“, „Baltos lankos“, „Balto“, „Nieko rimto“ ir kitos.

Siūlome kūdikio knygas pirkti online – greita ir paprasta. Čia pat rasite ir kitų įdomių knygų suaugusiems ar jaunimui. Visos jos patogiai suskirstytos į kategorijas. Įvairių leidinių kainos prasideda vos nuo kelių eurų. Tačiau net naujų ir TOP skaitomiausių knygų galite įsigyti pigiau. Tereikia pasinaudoti gerais akcijų ir išpardavimų pasiūlymais.