⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuvos istorija yra tikrai įdomi ir niekas dėl to neabejoja. Tačiau kiekvienas tautietis ypač didžiuojasi Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės laikais, kuomet mūsų šalis buvo pati galingiausia regione. Kviečiame internetu įsigyti knygų, liudijančių svarbiausius laikotarpio įvykius. Jas sudėjome į kategoriją „LDK istorija (XIII a. - 1795 m.)“.

Rasta: 155
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Apie Respubliką | Darius Kuolys
  • Nemokamas knygos pristatymas
16,39 €
Turime sandėlyje
Mūro istorijos | Raimondas Paknys
  • Nemokamas knygos pristatymas
59,99 €
Turime sandėlyje
Wall Stories | Raimondas Paknys
  • Nemokamas knygos pristatymas
59,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 155
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Kategorija „LDK istorija (XIII a. - 1795 m.)“ yra skirta tiek istorikams profesionalams, tiek mėgėjams, tiek studentams. Taip pat dalis knygų tiks ne tik suaugusiems, bet ir jaunimui bei vyresnio amžiaus vaikams, kurie galės praplėsti istorijos pamokų medžiagą. Ką jiems rekomenduojame? Mečislovo Jučo studiją „Vytautas Didysis“. Tai autorinė monografija apie Vytautą Didįjį kaip Lietuvos valdovą, plačią veiklą ir jos rezultatus, lemtingus Lietuvos valstybės raidai.

Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto profesorius Mečislovas Jučas – vienas skaitomiausių autorių, kurie rašo apie LDK. Dar viena jo TOP knyga yra „Lietuvos Didžioji Kunigaikštystė. Istorijos bruožai (3-as leidimas)“. Studijoje daugiausia dėmesio skirta valstybingumo raidos aspektams.

Šiandien mes visi piktinamės valdžia, kad neteisingai valdo šalies biudžetą, todėl skaitytojus turėtų sudominti knyga apie finansus ir kaip valdovai tvarkėsi su pinigais LDK laikais. Apie tai perskaitysite Antano Tylos knygoje „Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės iždas per dvidešimtmetį karą (1648-1667)“.

Pratęskime pinigų temą, juk ji rūpi ir moterims, ir vyrams. Tiek apie Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės, tiek apie kitų laikotarpių pinigus savo knygoje „Pinigų istorija“ papasakojo Stanislovas Sajauskas. Leidinys gausiai iliustruotas, tad laikas gilinantis į finansinius reikalus neprailgs.

Knygų kategorijoje „LDK istorija (XIII a. - 1795 m.)“ siūlome knygų ir specifinėmis temomis. Pavyzdžiui, visi besidomintys to laikotarpio teismo procesais ras net kelis pasiūlymus, pvz., Jevgenij Machovenko „Teisingumo vykdymas Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje. Diskusiniai klausimai“, Adam Stankevič „Lietuvos Vyriausiojo Tribunolo veikla XVIII amžiaus antroje pusėje“ ir Dariaus Vilimo knygą „Bajoras Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės žemės teisme (1566–1600)“.

Ieškote paprastesnių, bendro pobūdžio žinias praplečiančių knygų? Rekomenduojame Neringos Dambrauskaitės monografiją „Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės bajorų namai XVI a. – XVII a. pirmoje pusėje“, kuri duoda peno vaizduotei ir kviečia sužinoti, kaip atrodė senovės didikų namai.

Skundžiatės blogais keliais? Paskaitykite knygą „Senųjų Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės kelių aprašymai“, kurią sudarė Algirdas Antanas Baliulis ir Tomas Čelkis. Gali būti, kad nauju žvilgsniu pažiūrėsite į duobėtą keliuką.

Visas išvardintas knygas jau šiandien galite pirkti online. Nelaukite, nes gerų ir populiarių leidinių tiražas gali baigtis, ypač akcijų ir išpardavimų metu, kai kainos tiesiog tirpsta.

Klausimai apie kategorijos prekes