⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kada paskutinį kartą domėjotės savo miesto istorija? Ar žinote, kada jis įsikūrė ir kaip vadinosi senovėje? Tikime, kad į šiuos klausimus atsakyti galite nesunkiai. Tačiau teigiame, kad žinių per daug nebūna ir kviečiame nuodugniau pasidomėti ne tik savo kraštu, bet ir kitų šalių miestais. Jeruzalė, Paryžius ar Havana? Rinktis jums! Visas knygas sudėjome į istorinių knygų skiltį „Miestų ir kraštų istorija“.

Rasta: 301
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Permainų knyga | Andrij Caplienko
2,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 301
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Interneto knygyne panaršę po miestų ir kraštų istorijos knygas pamatysite, kiek daug įdomių ir naujų dalykų jose yra sukaupta. Štai populiari autorė Giedrė Milerytė-Japertienė kviečia į Kauną pažiūrėti nauju žvilgsniu. Kokiu? Tarpukario meto valdininko akimis. Ši ekskursija įmanoma knygoje „Kai Kaunas buvo Kaunas“.

Lietuviai ypač mėgsta atostogas Kuršių nerijoje. Šis kraštas atrodys visai kitaip jei pasidomėsite jo architektūros istorija. Marija Drėmaitė, Viltė Migonytė ir Martynas Mankus sudarė leidinį „Neringa. Architektūros gidas“, kuriame daugybė nuotraukų, brėžinių ir specialistų komentarų.

Ne viena knyga vis skirtingai būdais pavedžios po Vilnių. Rekomenduojame vieną TOP skaitomiausių leidinių „Slaptoji Vilniaus istorija“. Autorė Eleonora-Violeta Marganavičienė atskleidžia daugybę senamiesčio paslapčių. Darius Pocevičius savo knyga „100 istorinių Vilniaus reliktų“ sužadins norą pasivaikščioti po miesto gatves ir pasižvalgyti į vis dar išlikusį istorinį paveldą. Kiek kitokią ekskursiją rengia Irena Vaišvilaitė su knyga „Pasisvaikščiojimai po krikščioniškąjį Vilnių“.

Kaip matote, turime knygų apie Vilnių, kurios įtiks ir moterims, ir vyrams, ir suaugusiems ir net jaunimui. Vertingos ir kitų šalių miestų analizės. Nesvarbu ar ketinate keliauti, ar tiesiog papildyti žinių bagažą, ar tiesiog praleisti vakarą su informatyvia knyga – pasiūlysime geriausius leidinius.

Apie Jeruzalę kalba įvairiomis premijomis apdovanotas autorius Simon Sebag Montefiore („Jeruzalė. Miesto biografija“), Paryžiaus istoriją per požemių pasaulį pažinti kviečia Lorant Deutsch („Noterdamo katedros paslaptys ir kitos senovės Paryžiaus istorijos“), Havanos aistra alsuoja Mark Kurlansky tekstas („Havana. Aistrų miestas“), o apie Stambulą niekas kitas kaip Orhan Pamuk geriau nepapasakos („Stambulas. Prisiminimai ir miestas“).

Kategorijos „Miestų ir kraštų istorija“ knygos praturtina naujomis žiniomis, leidžia geriau pažinti savo šalies miestus, pasiruošti kelionei, suprasti kultūrinius niuansus, papasakoti vaikams apie krašto istoriją ir tiesiog turtingai praleisti laiką. Nemažai leidinių kainuoja tikrai nedaug – tad tai nebrangus bilietas į pačią įdomiausią ekskursiją. O juk dažnai skelbiame išpardavimus bei akcijas, kuomet pirkti online ir keliauti knygos puslapiais tampa dar smagiau.