Numerologija gali būti nepaprastai žavinga ir tuo pačiu metu stulbinanti. Pats žodis „numerologija“ vartojamas tik šiek tiek daugiau nei šimtą metų, tačiau skaičių ir jų ryšio su aukštesnėmis jėgomis tyrinėjimas yra senas kaip pasaulis. Nors ryšys tarp mūsų gyvenimus lydinčių skaičių ir realių įvykių iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti nepaaiškinamas, numerologija įrodinėja, kad tarp realiame gyvenime vykstančių įvykių ir skaičių vis dėlto egzistuoja tam tikras ryšys. Ką reiškia mūsų gyvenimams priskirti nekintantys skaičiai? Kokią galią mūsų vardai turi mūsų likimams? Numerologijos tikslas yra iškoduoti tai ir atsakyti į šiuos klausimus.

Rasta: 10

Gydantys skaičiai. Skaičių pažinimo paslaptys | Stasys Špirkauskas
-10% su kodu: PATOGU
2,27 €
Kaina su kodu: 2,04 €
Turime sandėlyje
Rasta: 10

Kadangi tai yra pakankamai sena ir nusistovėjusi tyrimų sritis, egzistuoja nemažai skirtingų numerologijos sistemų variantų. Ryškiausios yra Pitagoro, Chaldėjų ir Kinijos numerologinės sistemos, ir dauguma šiuolaikinių numerologų savo praktikose naudoja šių sistemų derinį, tačiau yra ir tokių, kurie yra vienos konkrečios mokyklos ekspertai. Norint susipažinti su numerologija iš arčiau, įdomi ir informatyvi numerologijos knyga, ko gero, yra pirmasis žingsnis, nuo kurio reikėtų pradėti plečiant savo žinias apie šį mokslą.

Numerologijos kategorijoje esančios TOP knygos padės susipažinti su visomis šiuolaikinės numerologijos praktikomis. Jūsų pasirinkimui, čia puikuojasi ir geriausi bei skaitomiausi išsamūs vadovai, ir labiau pradedantiesiems skirtos numerologijos knygos, todėl tikrai nekils problemų išsirenkant sau tinkamiausią. Tarp labiausiai rekomenduojamų šios kategorijos knygų — buvusio ekonomisto, numerologija susidomėjusio prieš gerą dešimtmetį, Stasio Špirkausko “Skaičiai valdo pasaulį” ir “Gydantys skaičiai. Skaičių pažinimo paslaptys”. Šiose numerologijos knygose autorius išsamiai paaiškina tiek teorinius pagrindus, tiek praktinius metodus.

Kiti populiarūs kategorijos autoriai Erich Bischoff, Dawne Kovan, Christine Bengel atsako į šimtus klausimų apie numerologiją, aiškindami savo teiginius nuostabiai pateiktomis diagramomis ir grafinėmis konfigūracijomis. Jų nauji leidiniai taip pat paaiškina istorinius ir filosofinius šios studijų krypties principus — tai skaitytojui padės suprasti visų šių su skaičiais susijusių ryšių svarbą.

Numerologija iš esmės yra saviugdos priemonė. Nors tiesiogiai į klausimus “ką daryti?” ar “ko nedaryti?” gyvenime ir neatsakys, numerologija tikrai gali padėti pakreipti gyvenimą prasmingesne linkme. Žinodami, ką reiškia mus supančių skaičių ir žodžių modeliai, esame labiau įgalūs priimti teisingesnius sprendimus kiekvienoje gyvenimiškoje situacijoje.

Šioje kategorijoje sau aktualių knygų suras ir pradedantysis numerologijos entuziastas, ir jau kiek labiau pažengęs žinovas. Įdomios numerologijos knygos internetu už itin žemą ir visiems prieinamą kainą — pasinaudokite mūsų nuolatos vykdomais išpardavimais bei akcijomis ir nieko nelaukę užsisakykite šiandien!