⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vaikiškos pasakos! Tas nuostabus magiškų personažų, velnių, raganų, drakonų ir princesių pasaulis bei pamokančios istorijos! Daugelis mūsų užaugo su įvairiomis pasakomis. Klausėme, kaip jas seka močiutės ir seneliai, auklėtojai ar skaitėme patys. Jau suaugusiems vyrams ir moterims ši knygų kategorija tikrai sukels nostalgiją. Tarp vaikams ir kūdikiams skirtų pasakų puikuojasi ne tik nauji, bet ir puikiai žinomi kūriniai. 

Rasta: 834
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Lietuvių liaudies pasakos |
-25% su kodu: JOTEMA25
4,59 €
Turime sandėlyje
Pelėda Drūlija ir žiovuliukai. Terapinės pasakos vaikams | Inga Narijauskienė
  • Nemokamas knygos pristatymas
-15% su kodu: PELEDA15
22,99 €
Turime sandėlyje
Kiškių sukilimas | Kazys Binkis
-25% su kodu: JOTEMA25
3,79 €
Turime sandėlyje
Iškilūs paveikslėliai. Bembis |
2,49 €
Turime sandėlyje
Zuikis puikis | Eduardas Mieželaitis
8,29 €
Turime sandėlyje
Čia gyvena pasakos |
  • Nauja knyga
12,29 €
Turime sandėlyje
Dangus griūva. Lietuviškos pasakos | Kazys Boruta
-25% su kodu: JOTEMA25
4,59 €
Turime sandėlyje
Diena, kai pelėdai Drūlijai buvo NUOBODU. Terapinės pasakos vaikams | Inga Narijauskienė
  • Nemokamas knygos pristatymas
-15% su kodu: PELEDA15
21,99 €
Turime sandėlyje
Senelės pasaka | Salomėja Nėris
1,79 €
Turime sandėlyje
Jūratė ir Kastytis | Maironis
2,59 €
Turime sandėlyje
Rasta: 834
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Tikrai atpažinsime savo vaikystės herojus. Tokios pasakų knygos vaikams, kaip „Trys paršiukai“, „Miegančioji gražuolė“, „Joniukas ir Grytutė“, „Dvylika mėnesių“, „Buratinas, arba auksinis raktelis“ ir „Kaip skruzdėlytė namo skubėjo“ tapo klasika, o su jomis užaugo jau ne viena karta. Istorijos žinomos ne tik iš knygelių, bet ir iš įvairių animacinių filmukų, filmų bei spektaklių.

Metas savo mažylius supažindinti su šiomis pamokančiomis pasakomis ir jų veikėjais. Įvairaus amžiaus vaikai per pasakas lengviau supranta savo emocijas ir aplinkinį pasaulį, sugeba pajausti drąsos, teisingumo, draugystės ir gerumo vertę. Pasakų knygos kūdikiams taip pat labai naudingos, tad tėveliai turėtų jas skaityti mažiesiems ne tik prieš miegą.

Žinoma, vaikų pasakų kategorijoje rasite ir pirkti online galėsite ne tik klasikines, bet ir modernias, pvz., Disney pasaulio pasakas. O taip pat siūlome ir šiek tiek mažiau populiarių, tačiau lygiai taip pat įdomių istorijų.

Viena TOP skaitomiausia knyga yra visame pasaulyje įžymios vaikų autorės Astrid Lindgren rinkinys „Pasakos“. Šioje rinktinėje sukauptos vaizdingos, švelnios, pamokančios, gerumo kupinos pasakos apie nykštuką Nilsą, poną Lelijinį iš Sutemų šalies, apie urvelyje po egle gyvenančius Peterį ir Petrą, apie našlaičius Matiją su Ana iš Papievių, apie bebaimį junkerį Nilsą iš Ekos ir dar apie daug kitų drąsių herojų.

Tėvams ir vaikams taip pat labai patinka knyga „Gražiausios lietuvių pasakos“. 8 pasakėlės, rekomenduojamos 3-5 metų vaikučiams, yra gausiai iliustruotos, todėl mažyliams patiks sekti veikėjų nuotykius.

Populiari ir knygelė „Lietuviškų pasakų skrynelė: lietuvių pasakos“, kurioje surinktos geriausios istorijos apie gražiausias karalaites, piktąsias raganas, nenuoramas kipšiukus ir kitus pasakų personažus.

Kūrybiškas pasakas vaikams parengė autoriai Paulius Juodišius, Vitalijus Biankis, Birutė Lenktytė-Masiliauskienė, Oakley Graham, Pranas Mašiotas, Diana Petruškevičiūtė, Viktorija Čerlionytė, Viktorija Marteckaitė, Lidija Radzevičiūtė ir kiti.

Modernias ir klasikines liaudies pasakų knygutes skaitytojams paruošė leidyklos „Garnelis“, „Jūsų Flintas“, „Presvika“, „Egmont Lietuva“, „Dajalita“ ir kt. Daugelis leidinių pasižymi ypatingai gražiomis, spalvingomis iliustracijomis bei didelėmis raidėmis. Tokias knygas mažyliams malonu vartyti, o istorijos sužadina norą patiems mokytis skaityti.

Stebuklingos ir pamokančios pasakos patinka visiems: suaugusiems, vaikams ir jaunimui. Tačiau kviečiame internetu pirkti ir kitokių knygų – nuo lengvų romanų iki sudėtingų mokslinių leidinių. Bendradarbiaujame su leidyklomis, rengiame išpardavimus ir akcijas bei siekiame visada užtikrinti geras kainas.