0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pasakos! Tas nuostabus magiškų personažų, velnių, raganų, drakonų ir princesių pasaulis! Daugelis mūsų užaugo su įvairiomis pasakomis. Klausėme, kaip jas seka močiutės ir seneliai, auklėtojai ar skaitėme patys. Jau suaugusiems vyrams ir moterims ši knygų kategorija tikrai sukels nostalgiją. Tarp 3-5 metų vaikams skirtų pasakų puikuojasi ne tik nauji, bet ir puikiai žinomi kūriniai. 

Perkamiausios knygos

Rodyti visas

Knygos pigiau

Rodyti visas

Naujos knygos

Rodyti visas

Patogupirkti.lt rekomenduoja

Rodyti visas

Tikrai atpažinsime savo vaikystės herojus. Tokios pasakos, kaip „Trys paršiukai“, „Miegančioji gražuolė“, „Joniukas ir Grytutė“, „Dvylika mėnesių“, „Buratinas, arba auksinis raktelis“ ir „Kaip skruzdėlytė namo skubėjo“ tapo klasika, o su jomis užaugo jau ne viena vaikų karta. Istorijos žinomos ne tik iš knygelių, bet ir iš įvairių animacinių filmukų, filmų bei spektaklių.

Metas savo mažylius supažindinti su šiomis pasakomis ir jų veikėjais. 3-5 metų vaikai per pasakas lengviau supranta savo emocijas ir aplinkinį pasaulį, sugeba pajausti drąsos, teisingumo, draugystės ir gerumo vertę.

Žinoma, pasakų kategorijoje rasite ir pirkti online galėsite ne tik klasikines, bet ir modernias, pvz., Disney pasaulio pasakas. O taip pat siūlome ir šiek tiek mažiau populiarių, tačiau lygiai taip pat įdomių istorijų.

Viena TOP skaitomiausia knyga yra visame pasaulyje įžymios vaikų autorės Astrid Lindgren rinkinys „Pasakos“. Šioje rinktinėje sukauptos vaizdingos, švelnios, pamokančios, gerumo kupinos pasakos apie nykštuką Nilsą, poną Lelijinį iš Sutemų šalies, apie urvelyje po egle gyvenančius Peterį ir Petrą, apie našlaičius Matiją su Ana iš Papievių, apie bebaimį junkerį Nilsą iš Ekos ir dar apie daug kitų drąsių herojų.

Tėvams ir vaikams taip pat labai patinka knyga „Gražiausios lietuvių pasakos“. 8 pasakėlės, rekomenduojamos 3-5 metų vaikučiams, yra gausiai iliustruotos, todėl mažyliams patiks sekti veikėjų nuotykius.

Populiari ir knygelė „Lietuviškų pasakų skrynelė: lietuvių pasakos“, kurioje surinktos geriausios istorijos apie gražiausias karalaites, piktąsias raganas, nenuoramas kipšiukus ir kitus pasakų personažus.

Kūrybiškas pasakas vaikams parengė autoriai Paulius Juodišius, Vitalijus Biankis, Birutė Lenktytė-Masiliauskienė, Oakley Graham, Pranas Mašiotas, Diana Petruškevičiūtė, Viktorija Čerlionytė, Viktorija Marteckaitė, Lidija Radzevičiūtė ir kiti.

Modernias ir klasikines liaudies pasakų knygutes skaitytojams paruošė leidyklos „Garnelis“, „Jūsų Flintas“, „Presvika“, „Egmont Lietuva“, „Dajalita“ ir kt. Daugelis leidinių pasižymi ypatingai gražiomis, spalvingomis iliustracijomis bei didelėmis raidėmis. Tokias knygas mažyliams malonu vartyti, o istorijos sužadina norą patiems mokytis skaityti.

Pasakos patinka visiems: suaugusiems, vaikams ir jaunimui. Tačiau kviečiame internetu pirkti ir kitokių knygų – nuo lengvų romanų iki sudėtingų mokslinių leidinių. Bendradarbiaujame su leidyklomis, rengiame išpardavimus ir akcijas bei siekiame visada užtikrinti geras kainas.