Geologija yra mokslas, tiriantis Žemės planetos sandarą, taip pat visus jos struktūroje vykstančius procesus. Ši mokslo šaka skirstoma į siauresnes atšakas, pvz., hidrogeologija – geologijos šaka, tirianti požeminį vandenį ir kt. Bet kad ir kiek atšakų beturėtų šis mokslas, dažniausiai yra teigiama, kad šios disciplinos tyrimo objektai yra: Žemės sudėtis ir struktūra; procesai, vykstantys Žemės paviršiuje ir gelmėse; planetos vystymosi istorija ir mineralų pasiskirstymas joje.

Rasta: 19

Gamta: monografijų serijos "Lietuvos valsčiai" mokslo darbų rinkinys |
  • Nemokamas knygos pristatymas
-10% su kodu: PATOGU
37,99 €
Kaina su kodu: 34,19 €
Turime sandėlyje
Fizinė geodezija: Žemės gravitacijos laukas | P. Petroškevičius
-10% su kodu: PATOGU
1,08 €
Kaina su kodu: 0,97 €
Turime sandėlyje
Rasta: 19

Besidomintiems šia disciplina, siūlome rinktis iš populiarių leidinių TOP`o, esančio mūsų e. knygyno kategorijoje „Geologijos knygos“: Tai – dažnai mūsų pirkėjų rekomenduojamos, skaitomos knygos: P. Petroškevičiaus „Fizinė geodezija: Žemės gravitacijos laukas“; Gražinos Skridlaitės, Sabinos Prušinskienės, Vaidotės Jakimavičiūtės-Maselienės, Sonatos Gadeikytės knyga „Inžinerinė geologija“ ir Gedimino Motuzos bei Donaldo Andziulio sudarytas leidinys „Lietuvos gelmių aruodai“.

Leidiniai, esantys kategorijoje „Geologijos knygos“, dažnai yra skirti šios ir artimų jai disciplinų studentams ir dėstytojams. Leidinys „Lietuvos gelmių aruodai“ yra apie tai, kokie turtai slypi Lietuvos gelmėse, kaip jie surandami ir išgaunami, kaip kasybos vietos, karjerai vėl virsta pievomis, laukais, miškais, ežerais, o kartais įgyja ir naują paskirtį.
P. Petroškevičiaus mokomoji knyga „Fizinė geodezija: Žemės gravitacijos laukas“ yra skirta geodezijos specialybės studentams. Ji turėtų būti naudinga ir magistrantams, kurių studijos susijusios su tiksliaisiais geodeziniais ir gravimetriniais matavimais bei gravitacijos lauko tyrimais.

Vadovėlyje „Inžinerinė geologija“ pateikiamos žinios apie svarbiausias geologinės aplinkos komponentes, kurios formuoja inžinerines geologines sąlygas, jų formavimosi ir dinamikos procesus, sandarą, sudėtį, savybes ir vertinimo metodus. Leidinys skirtas ne tik statybinės inžinerijos, bet ir kitų studijų programų studentams, bei besidomintiems geologine aplinka ir jos apsauga.

Įsigyti naujus, įdomius ir gerus leidinius iš kategorijos „Geologijos knygos“ – paprasta! Naršykite tarp skirtingų mūsų e. knygyno prekių ir užsisakykite jas keliais pelytės paspaudimais, o mes pasirūpinsime greitu pristatymu ir palankia kaina. Patariame rinktis ir iš plataus grožinių, dalykinių, saviugdos knygų asortimento, prekių turiningam laisvalaikiui ir jaukiems namams. Nepraleiskite reguliariai taikomų išpardavimų ir akcijų! Apsipirkite internetu dabar!