Bitininkystė – itin svarbi žemės ūkio šaka. Jei pasaulyje išnyktų visos bitės, grėstų bado katastrofa, tad visos žinios, kurios padeda išsaugoti ir puoselėti šiuos vabzdžius, yra itin vertingos ir tikrai dar ilgai nepraras aktualumo. Daug svarbios informacijos apie bitininkystę rasite kategorijoje „Knygos apie bites“.

Rasta: 14

Bitininkystės kursas pradedantiesiems. Tvari bitininkystė žingsnis po žingsnio | Undine Westphal
-10% su kodu: PATOGU
18,50 €
Kaina su kodu: 16,65 €
Turime sandėlyje
Bičių produktai, sveikata ir ilgaamžiškumas | Vytautas Salinka
-10% su kodu: PATOGU
21,32 €
Kaina su kodu: 19,18 €
Turime sandėlyje
Bitininkas | Tėvas Jeronimas Pečkaitis
-10% su kodu: PATOGU
9,69 €
Kaina su kodu: 8,72 €
Turime sandėlyje
Lietuvos bitininkystės istorijos apybraižos | Vytautas Salinka
-10% su kodu: PATOGU
14,70 €
Kaina su kodu: 13,23 €
Turime sandėlyje
Rasta: 14

Knygos apie bitininkystę būna įvairaus pobūdžio: istorinės, vadovėliai, patarimų rinkiniai, kalendoriai. Pirkti online siūlome leidinių, kurie atitinka tiek pradedančiojo bitininko, tiek pažengusio specialisto poreikius.

Knygas apie bites rengė vieni geriausių savo srities specialistų. Tai universitetų profesoriai, mokslų daktarai, Lietuvos Bitininkų sąjungos nariai. Tarp TOP skaitomiausių autorių – Algirdas Skirkevičius,  Laima. Blažytė-Čereškienė,  Jonas Balžekas, Algirdas Amšiejus, Jonas Jakaitis, tėvas Jeronimas Pečkaitis, Simon Buxton, Vytautas Salinka, Wolfgang Ritter, Pranciškus Karosas, Algirdas Amšiejus ir kiti.

Knygos apie bites kelia įvairius tikslus. Vienos siekia sužadinti susidomėjimą mūsų šalies bitininkystės istorija, supažindinti su žymiausiais Lietuvos bitininkais, priminti jų pasiekimus. Kitose knygose gausų patarimų pradedantiesiems. Šiuose leidiniuose pateikiama naujų žinių, kurios padės užveisti avilį, sužinoti, kaip saugoti bites nuo aplinkos poveikio, taip pat, kur ieškoti tinkamos literatūros ar kitos informacijos.

Knygose rašoma apie bitininkystei keliamus reikalavimus, apie tai, kokius darbus reikia nuveikti, jei nusprendėte užsiimti šia veikla, apie pažangias ir tradicines technologijas, jų pasirinkimo svarbą ir reikšmę. Žinoma, skaitytojai daug įdomios ir naudingos informacijos sužinos ir apie gardžiausius bičių produktus, jų kokybę, teisės aktus, saugumo reikalavimus bei galimybes pasinaudoti įvairiomis paramos programomis.

Ypač populiarus yra jau dvidešimt metų leidžiamas bitininko kalendorius, kuriame Lietuvos bitininkų sąjunga pristato esmines srities naujienas, pateikia naudingos informacijos apie bičių priežiūrą, jų ligų gydymą, bitininkystės istoriją ir kitus aktualius dalykus. Šalia svarbiausių mėnesio darbų kalendoriuje pateikiama ir informacija iš užsienio bitininkystės pasaulio.

Norintiems susipažinti su labiau dvasiniais dalykais galime pasiūlyti leidinių apie bičių šamanizmą, o praktikai ras vertingų vadovėlių, apimančių svarbiausius bitininkystės aspektus.

Leidiniai apie bites praverčia ne tik esamiems ar būsimiems bitininkams, bet ir gamtos bei biologijos disciplinų mokytojams ir dėstytojams, ūkininkams ir visiems gamtos mylėtojams. Bičių svarba nenuginčijama ir pasidomėti šiais vabzdžiais verta tiek suaugusiems ir jaunimui, tiek ir vaikams. Juk nuo bitučių priklauso didelė dalis mūsų pietų stalo.

Gerų ir įdomių knygų kviečiame įsigyti internetu. Čia daug žemų kainų, kurios per akcijas ir išpardavimus tampa dar patrauklesnėmis. Asortimentas tikrai platus! Leidinių galime pasiūlyti vyrams, moterims, laisvalaikiui ar darbui. Išsirinks kiekvienas!