⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Interneto knygyno Patogupirkti.lt kategorijos „Minčių ir aforizmų knygos“ leidiniai pravers visiems: vyrams, moterims, vaikams, jaunimui ar seneliams. Kodėl? Nes čia patalpinome įvairių anekdotų knygeles, Merfio dėsnius, garsių herojų citatas, meilės aforizmus bei kitokias trumpas istorijas. Jos smagios, linksmos, pamokančios ir naudingos. 

Rasta: 249
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Mirdado knyga | Mikhail Naimy
  • Nauja knyga
9,99 €
Turime sandėlyje
Meilės ir išminties knyga | Rumi
13,99 €
Turime sandėlyje
Auksinės mintys | Jolanta Valikonė
11,29 €
Turime sandėlyje
Ir tai praeis | Helena Exley
6,29 €
Turime sandėlyje
Rasta: 249
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Minčių ir aforizmų knygos naudingos tikrai ne vienu atveju. Reikia idėjų? Tokį leidinį turėti pravartu, kai ieškote geros citatos, kuri iliustruoja socialinio tinklo nuotrauką. Įvairūs trumpi, eiliuoti posakiai tampa nepakeičiami, kai reikia užrašyti sveikinimo atviruką ar parengti tostą. Išmintingi aforizmai pagyvins laišką ar bet kokį tekstą. Būdų panaudoti šių knygų turinį tikrai daug!

Minčių ir aforizmų knygų pirkti online siūlome ne vieną, tad pasimesti lengva. Rekomenduojame pasižvalgyti po vieno iš TOP skaitomiausių autoriaus Bruno Ferrero leidinius. Trumpi vienuolio knygų pasakojimai apima filosofines, religines ir psichologines temas.

Ypač populiarią knygelę parengė autorius Alan Alexander Milne. Tai – „Pūkuotuko išmintis. Protingos Labai Mažo Protelio Meškiuko Mintys“. Šis leidinys privers nusišypsoti, juk čia slypi kultinės garsiausio pasaulyje meškiuko frazės, kaip „Vieni turi proto, o kiti neturi, ir viskas“.

Ar girdėjote apie Merfio dėsnius? Esame įsitikinę, kad tikrai taip. Tačiau kiek jų žinote? Penkis? Dešimt? Autorius Arthur Bloch surinko visus! Šimtai naujų, negirdėtų ir šmaikščių posakių sudėti knygoje „Pilnas Merfio dėsnių rinkinys. Pabaigta kolekcija“.

Kai kurias šios kategorijos knygas galima priskirti saviugdos leidiniams. Štai autoriaus David W. Schell knyga „Atleidimo terapija“ siūlo trisdešimt penkis teiginius, kurie padės neprarasti savitvardos ir atsikratyti pykčio.

Pam Brown, Vilius Šaulys, Liudas Panava, Arthur Conan Doyle, Louise L. Hay, Bruno Ferrero, Lev Tolstoj – autoriai, kurie parengė išminties kalendorius, juokingų anekdotų rinktines, dėkingumo žodžius seneliams, Šerloko Holmso posakių perliukus ar meilės aforizmus.

Daugelis minčių ir aforizmų knygų yra gana nedidelio, patogaus formato, tad jas visada patogu turėti po ranka. Niekada nežinai, kada prireiks šaunios citatos, ar ne? Knygos apima krikščioniškus pamokymus ir lengvai ironiškus posakius, tad patiks įvairių pomėgių žmonėms. Taip pat šie leidiniai tinkami tiek vaikams, tiek suaugusiems, tereikia išsirinkti.

Minčių ir aforizmų knygos įvairios, tačiau prasideda vos nuo kelių eurų. Įsivaizduokit, kad 666 smagūs anekdotai ar jautrūs žodžiai mamai, kainuoja mažiau nei kavos puodelis. O juk akcijos ir gerų knygų išpardavimai vyksta nuolat! Įsigykite įdomių knygų internetu ir nepamirškite, kad jos taip pat puikiai tinka ir dovanai!