⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vieni skaitomiausių grožinės literatūros žanrų yra detektyvai ir trileriai. Tokios knygos sukelia aštrių pojūčių, išlaiko įtampą ir ilgam prikausto prie knygos puslapių. Tačiau ne visi detektyvai yra vienodi. Vieni jų alsuoja retro dvasia ir vystosi lėtai. Kituose siužetas lekia lyg greitasis traukinys ir staigiai daro posūkius. Pasiūlyti knygų galime vyrams, moterims, jaunimui ir suaugusiems – bet kokio amžiaus ir skonio skaitytojams. Vienas tokių interneto parduotuvės pasiūlymų – klasikiniai detektyvai ir trileriai.

Rasta: 90
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Džentliui ne pyragai | Alan Hunter
4,69 €
Turime sandėlyje
Rasta: 90
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Klasikinės detektyvinės istorijos ir trileriai yra būtent tie lėtesnieji, kuriuose išmintingi sekliai naudoja tradicinius tyrimo metodus, niekur neskuba ir akylai stebėdami detales tiria pačias įvairiausias bylas – nuo žmogžudysčių iki vagysčių ar dingusių žmonių paieškos.

Kategorijoje „Klasikiniai detektyvai ir trileriai“ rasite pačius žymiausius žanro profesionalus. Tikrai atpažinsite populiariausius autorius: Arthur Conan Doyle, Agatha Christie, Georges Simenon, Edgar Allan Poe, Alan Hunter, Bram Stoker, James Henry ir kitus.

Kai kurie minėti rašytojai sukūrė ir į pasaulį paleido kultinius personažus. Pavyzdžiui, Arthur Conan Doyle knygų herojus Šerlokas Holmsas yra kone garsiausias išgalvotas personažas žemėje. Jam net priklauso Gineso rekordas, mat žymusis seklys yra dažniausiai filmuose pasirodantis veikėjas, o ekranus ir toliau nuolat pasiekia naujos ekranizacijos. Pats rašytojas laikomas detektyvo žanro pradininku.

Rekomenduojame Arthur Conan Doyle rinktinę „Šerloko Holmso ir daktaro Džono H. Vatsono istorijos“, kurioje surinktos visos istorijos apie privatų seklį ir jo pagalbininką.

Ne mažiau reikšminga ir dar viena kategorijos „Klasikiniai detektyvai ir trileriai“ atstovė, TOP autorė Agatha Christie, pelnytai tituluojama detektyvų karaliene. Skaitytojų mylimas personažas Erkiulis Puaro toks pats populiarius kaip ir Šerlokas Holmsas. Iš jų išeitų puiki komanda, ar ne?

Komisaras Megre ir inspektorius Dženlis gal ir mažiau žinomi, nei minėtos garsenybės, tačiau jie pasineria į įdomius tyrimus bei moka patraukti skaitytojų dėmesį.

Nepamirškite ir siaubo pasakėlių. Rašytojų Edgar Allan Poe ar Howard Phillips Lovecraft istorijos tikrai ne vaikams, tačiau rekomenduojamos tiems, kas ieško keistų fantastikos ir siaubo knygų.

Tarp klasikinių detektyvų rasite ir galėsite pirkti online tiek prabangiai išleistų žymių autorių rinktinių, tiek kišeninio formato istorijų, kurias patogu įsimesti į paplūdimio rankinę ar lagaminą.

Pasižvalgę išpardavimų skiltyje pamatysite, kad gerų ir populiarių knygų kainos prasideda vos nuo kelių eurų. O akcijų metu internetu nusipirkti detektyvą įmanoma už dar patrauklesnę kainą. Draugiškos kainos ir laiko patikrintos istorijos! Kas gali būti geriau?

Klausimai apie kategorijos prekes

Kokios prekės yra populiariausios kategorijoje - Klasikiniai detektyvai ir trileriai?

Kokios prekės yra naujausios kategorijoje - Klasikiniai detektyvai ir trileriai?

Kokios prekės yra geriausiai įvertintos kategorijoje - Klasikiniai detektyvai ir trileriai?