⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Meilė gali būti visokia. Lengva ir spalvota, kaip drugelio sparnai, skaudi arba įkvepianti gyventi. O gali būti ir magiška. Meilės ir erotikos romanų skiltis „Magiškos meilės istorijos“ kviečia išlaisvinti fantaziją ir pasinerti į nepaprastus pasaulius, kur netikėtoje aplinkoje veikėjai mylės ir nekęs, praras ir atras bei patirs nuotykius.

Rasta: 53
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Vidurnakčio saulė | Stephenie Meyer
9,69 €
Turime sandėlyje
Naberijus | Jurgita Noreikienė
4,79 €
Turime sandėlyje
Rasta: 53
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Knygos iš kategorijos „Magiškos meilės istorijos“ dažniausiai nukelia į išgalvotą aplinką, kurioje sutiksime mistinių būtybių, tokių kaip fėjos, angelai ir vampyrai. Čia įmanomos kelionės laiku, veikėjams dėl išlikimo tenka kovoti distopinėse santvarkose. Ypač dažnai šiose knygose herojai stoja į kovą su prietarais, kurie draudžia mylėti.

Neretai šios knygos skirtos jaunimui, tačiau jos tokios įdomios, kad net ir suaugusiems moterims bei vyrams sunku atsitraukti. Liepkite vaikams eiti miegoti ir čiupkite magiškos meilės istoriją!

Interneto knygyno „lentynose“ rikiuojasi TOP autoriai Stephenie Meyer, Ally Condie, Alyson Noel, Lauren Kate, Andrea Cremer, Diana Gabaldon, Maggie Stiefvate, L. J. Smith ir kiti. Skaitomiausios knygos išgrobstytos, nors asortimentą nuolat papildo nauji kūriniai. Pirkite online dabar, nelaukite, kol geriausių knygų neliks.

Populiari rašytoja Ally Condie sėkmės susilaukė sukūrusi distopinių meilės romanų trilogiją. Knygose pasakojama apie pasaulį, kuriame sistema parenka, ką žmonėms mylėti. Tačiau pagrindinė herojė palankius jausmus jaučia tiek parinktam vaikystės draugui, tiek ir už sistemos ribų gyvenančiam vaikinui. Meilės trikampyje įstrigusi mergina turės ne tik išpainioti savo jausmus, bet ir dalyvauti maište.

Rekomenduojame atkreipti dėmesį ir į lietuvių autorę Jurgitą Noreikienę. Žurnalistės ir filosofės fantastinis romanas jaunimui „Naberijus“ – populiarus ir mėgstamas skaitytojų. Knygoje – neįprasta meilė. Rašytoja aprašo netikėtą lietuvės ir demono meilės istoriją. Ten, kur susitinka dvi nesutaikomos būtybės, kyla įtampa. O skaitytojams nuo to tik smagiau. Jurgita Noreikienė knygoje naudoja biblinius, mitologinius bei filosofinius motyvus.

Magiškų meilės istorijų skiltyje ir „Geležies fėjūnų“ serija. Tarptautinių bestselerių autorė Julie Kagawa sukūrė pasaulį, kuriame vyksta fėjų karai ir, žinoma, gimsta meilė. Nepaprasti nuotykiai, intrigos ir fantastinis pasaulis privers pamiršti kasdienybę, o to juk ir tikimės iš geriausių romantinių istorijų.

Meilės romanus ir kitas geras knygas kviečiame įsigyti internetu. Sunku išsirinkti? Skaitykite kitų pirkėjų atsiliepimus, ištraukas, autorių biografijas ir, tikime, kad rasite savo knygą, o mes saugiai supakuosime ir pristatysime į pasirinktą vietą. Žinoma, visada esame paruošę puikių akcijų bei rengiame išpardavimus, tad krepšelyje tikrai tilps dar viena knyga už gerą kainą.