⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Knygos apie savivertę ir meilę sau – kategorija, kuri rekomenduojama kiekvienam. Visi patiriame nuolatinį stresą, skubame ir pamirštame pasirūpinti savo psichologine sveikata. Naudingos ir įdomios knygos kviečia stabtelėti, permąstyti vertybes ir padeda atrasti meilę sau.

Rasta: 24

Tavo kūnas sako „Mylėk save!“ | Lise Bourbeau
MAŽA KAINA
11,99 €
Turime sandėlyje
Menas ilsėtis | Claudia Hammond
  • Nemokamas knygos pristatymas
16,49 €
Turime sandėlyje
Pasitikėjimo savimi galia | Brian Tracy
MAŽA KAINA
6,49 €
Turime sandėlyje
Rasta: 24

Nepasitikėjimas savimi, nuolatinė baimė suklysti, nerimas – kasdieninės šiuolaikinio žmogaus problemos. Tačiau mes visi galime mesti joms iššūkį ir pagerinti savijautą bei gyvenimo kokybę. Tą padaryti padės tinkamai parinktos psichologinės knygos.

Knygos apie savivertę atlieka net kelias užduotis. Jos padeda identifikuoti problemos šaknis, atskleidžia, kad tokie pasaulyje esame ne vieni ir galime remtis kitų žmonių pavyzdžiais, taip pat šie leidiniai siūlo naudingų ir praktiškų patarimų, kuriais vadovaujantis pažingsniui atrasite pasitikėjimą ir meilę sau.

Tarp populiarių šios kategorijos knygų, kurios dažnai pasirodo TOP skaitomiausių sąrašuose, rasite autoriaus Christophe André vardą. Jo leidiniuose kalbama apie mūsų vidinį kritiką, kuris užkerta kelią sprendimams, kompleksus, kišančius koją profesiniame ir asmeniniame gyvenime, menką daugelio žmonių savivertę. Autorius yra psichologas, kuris siūlo patarimų, padėsiančių neabejoti dėl savo pasirinkimu.

Dar viena populiari autorė – Lise Bourbeau. Jos knygos apie meilę sau šimtams tūkstančių žmonių padėjo pakeisti savo kasdieninį gyvenimą. Rašytojos idėjos remiasi tuo, kad mūsų fizinės problemos tėra emocinių bėdų atspindys.

Trūksta pasitikėjimo savimi? Asmenybės ugdymo specialistas Brian Tracy siūlo knygų apie pasitikėjimo savimi galią. Šis žmogus geriausiai žinomas dėl finansinio raštingumo ir sėkmės knygų, tačiau materiali gerovė neįmanoma be geros savivertės.

Ypač daug dėmesio sulaukia rašytojos Robin Norwood knygos. Viena jų – bestseleris „Moterys, kurios myli per stipriai“. Nors knyga pirmiausiai skirta moterims, rekomenduojama visiems. Autorė nagrinėja per didelės meilės sindromą, lemiantį nepasitenkinimą santykiais ir nelaimingą gyvenimą.

Apie meilę sau ir savivertę taip pat rašo Holly Hazlet-Stevens, Susana Nolen-Hoeksema, Raminta Lapinskaitė, Joseph Murphy, Eva-Maria Zurhorst ir kiti Lietuvos bei užsienio autoriai.

Knygos negali atstoti psichologo, tačiau jos įkvėps keistis ir išmokys itin svarbaus dalyko, nuo kurio priklauso asmeninė ir profesinė sėkmė – tikėjimo savimi bei meilės sau. Skaitydami išgryninsite savo vertybes, išmoksite išsikelti tikslus ir užprogramuoti savo pasąmonę pozityviai ir konstruktyviai spręsti problemas.

Įdomių ir naudingų psichologinių knygų apie savivertę ir meilę sau kviečiame įsigyti internetu. Pirkti online patogu, o dažnai ir pigiau, nes žemas kainas užtikrina akcijos ir išpardavimai. Jų metu gerais skaitiniais aprūpinsite visą šeimą.