Konditerijos knygos gali tapti puikia dovana ir papildyti virtuvėje suktis mėgstančių žmonių biblioteką. Šiuose kokybiškai iliustruotuose leidiniuose rasite daugybę naujų ir įdomių skanėstų receptų. Rekomenduojama visiems smaguriams!

Rasta: 45
  1. 1
  2. 2

Penktadienio desertai. Mano cukrinis iššūkis | Kotryna Starkienė
-10% su kodu: PATOGU
11,99 €
Kaina su kodu: 10,79 €
Turime sandėlyje
Saldi akimirka | Inga Pupelienė
-27% su kodu: PATOGU
18,49 €
Kaina su kodu: 13,50 €
Turime sandėlyje
Prie arbatos ir kavos |
-10% su kodu: PATOGU
7,87 €
Kaina su kodu: 7,08 €
Turime sandėlyje
Gardžios dovanos |
-10% su kodu: PATOGU
6,46 €
Kaina su kodu: 5,81 €
Turime sandėlyje
Prie kavos. Torčiukai, kepinukai, pyragaičiai |
-10% su kodu: PATOGU
5,46 €
Kaina su kodu: 4,91 €
Turime sandėlyje
Šokoladas: pagaminta namuose | Daiva Dmuchovska
-22% su kodu: PATOGU
17,99 €
Kaina su kodu: 14,03 €
Turime sandėlyje
Dvylikos atvirukų-receptų rinkinys “Sweet treats from Lithuania” | Renata Ničajienė
-10% su kodu: PATOGU
4,69 €
Kaina su kodu: 4,22 €
Turime sandėlyje
Prie kavos. Torčiukai, kepinukai, pyragaičiai |
-10% su kodu: PATOGU
19,57 €
Kaina su kodu: 17,61 €
Turime sandėlyje
Šokoladas. 50 lengvai pagaminamų šokoladinių skanėstų receptų |
-10% su kodu: PATOGU
10,44 €
Kaina su kodu: 9,40 €
Turime sandėlyje
Tapk keksiukų karaliene | Liucina Rimgailė
-10% su kodu: PATOGU
17,99 €
Kaina su kodu: 16,19 €
Turime sandėlyje
Dvylikos atvirukų-receptų rinkinys “Nostalgiški skanumynai” | Renata Ničajienė
-10% su kodu: PATOGU
4,29 €
Kaina su kodu: 3,86 €
Turime sandėlyje
Rasta: 45
  1. 1
  2. 2

Konditerijos knygų gausa leis išbandyti šimtus desertų: prisimenamų iš vaikystės, sveikų, becukrių ar tikrų, mažų, saldžių nuodėmių. Gera desertų knyga įkvėps kurti šedevrus, kuriuos girs ir namiškiai, ir svečiai.

Nemažą dalį konditerijos knygų paruošė gerai žinomi maisto tinklaraštininkai. Tarp TOP skaitomiausių autorių galite išvysti Renatos Ničajienės vardą. Šios moters kuriamą tinklaraštį sezoninevirtuve.lt kas dieną aplanko daugybė žmonių, o ištikimiausi gerbėjai gali internetu įsigyti ir knygų su įvairių patiekalų, o taip pat ir konditeriniais receptais.

Autorė atrinko saldumynus, kuriuos galima pasigaminti iš sezoninių produktų. Jie patiks visiems, kurie ieško sveikesnių alternatyvų.

Kita gerai žinoma autorė – Gražina Gum. Ji yra sveikos gyvensenos ir žaliavalgystės ambasadorė ir primena, kad net ir desertai gali būti labai naudingi, be glitimo, laktozės, cukraus, kiaušinių. Autorė į savo knygas sudėjo daugiametę patirtį.

Mėgstate vakarėlius ir šventes? Tuomet, ko gero, pastebėjote, kad per jų metu itin populiarūs yra gražiai pateikti, nedidukai desertai. Jei norite išmokti tokius pasigaminti patys, siūlome atkreipti dėmesį į autorė Eglės Petronėlės receptų knygą. Vartydami gausiai iliustruotą leidinį pasisemsite įkvėpimo savo švenčių desertų stalui.

Prašmatnių desertų receptų gerbėjams rekomenduojamas tinklaraščio „Sugar to Dust“ autorės Justinos Ramanauskienės receptų rinkinys „Tortų knyga“. Aprašyme teigiama, kad kiekviena knygos nuotrauka yra tarsi meno kūrinys, primenantis senųjų meistrų paveikslus.

Dar daugiau skanėstų receptų jums paruošė Kotryna Starkienė, Liucina Rimgailė, Ugnė Būbnaitytė, Elena Kliment, Daiva Dmuchovska ir kitos autorės.

Skaitydami ir vartydami jų knygas galėsite dalyvauti iššūkyje, kuris kviečia kiekvieną savaitgalį pasigaminti vis naują, neišbandytą desertą, taip pat įgausite žinių, kaip dekoruoti ir puošti tortus. Pagaliau ir patys išmoksite iškepti legendinį medaus tortą ar „Napoleoną“, perskaitysite naudingų, praktinių patarimų, kaip skanėstus paversti sveikesniais.

Konditerijos knygos – tiesus kelias į desertų pasaulį. Mes dažnai įsivaizduojame, kad pyrago kepimas yra labai sudėtingas procesas, tačiau šiuose leidiniuose pažingsniui surašyti receptai bei įvairūs patarimai skanėstų ruošą paverčia paprastu ir maloniu procesu. Visos knygos rekomenduojamos tiek suaugusioms moterims, tiek visiems vyrams, kurie nebijo suktis virtuvėje.

Dovanokite desertų knygas kitiems arba pirkite sau! Online knygyne vyksta daug akcijų ir išpardavimų, todėl įsigyti leidinių galėsite už tikrai nedidelę kainą. Skanaus!