BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ Ypatingos knygų kainos RIBOTĄ LAIKĄ! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kas yra Šaltasis karas? Kodėl mums svarbi demokratija ir asmenybės laisvė? Kaip valdomos minios? Kodėl Lietuvai svarbūs JAV rinkimai? Klausimai įvairūs, tačiau įdomūs daugeliui išsilavinusių ir žingeidžių žmonių. Atsakymus rasite kategorijos „Visuomenė. Politika. Kultūra. Filosofija“ knygose. Kviečiame leidinius įsigyti internetu ir pagilinti savo žinias apie įvairius kultūrinius ir visuomeninius reiškinius. 

Naujos knygos

Rodyti visas

Perkamiausios knygos

Rodyti visas

Knygos pigiau

Rodyti visas

Patogupirkti.lt rekomenduoja

Rodyti visas

Temų įvairove pasižyminčią kategoriją „Visuomenė. Politika. Kultūra. Filosofija“ suskirstėme į kelias smulkesnes sritis. „Filosofijos“ skiltis apima knygas, rašytas žymiausių pasaulio istorijoje mąstytojų. Carl Gustav Jung, Ciceronas, Friedrich Nietzsche, Platonas, Gustave Le Bon – visų laikų TOP skaitomiausi filosofai. Savo tekstuose jie kalba apie politiką, valstybės valdymą ir kitus įvairius socialinius reiškinius, skirtingų istorinių tarpsnių kontekste.

Knygų skiltis „Kultūros knygos“ rekomenduojama vyrams ir moterims, jaunimui ir suaugusiems – visiems. Iš šių knygų galima pasimokyti daugybės dalykų, pavyzdžiui, kaip suprasti ir matyti meną, rašyti scenarijus, susipažinti su įvairių šalių etiketu, žmonijos paslaptimis, įvairių kultūros įžymybių gyvenimais, svarbiausiais kultūros įvykiais ir kt. Populiarūs skilties autoriai: Lilija Duoblienė, Gintaras Beresnevičius, Joseph Campbell, Dean Foster, Selemonas Paltanavičius ir kiti.

Norime atkreipti dėmesį į leidinių kategoriją, apimančią politines temas. Šią sritimi verta domėtis visiems, nepriklausomai nuo amžiaus ar lyties. Juk svarbu suprasti, kaip valdoma mūsų šalis ir kokie procesai lemia įvairius valdžios sprendimus. Šiose knygose rasite žymių politikos veikėjų biografijas, pamąstymus apie įvairias valdymo formas, skirtingus istorinius periodus, energetinius karus, demokratijos procesus ir t.t. Rašytojai nagrinėja politikos mitus, konkrečius įvykius bei visam pasauliui įtaką padariusius sprendimus.

Autoriai, rašantys apie politiką, kuriuos drąsiai rekomenduojame, yra Guy Verhofstadt, Vytautas Radžvilas, Timothy Snyder, Vytautas Sinica, Jonathan Wolff ir kiti.

Ypač įdomi knygų skiltis – „Knygos apie visuomenę“. Čia surinktos labai įvairios knygos. Vienos supažindina su žmonijos istorija, kitos pasakoja apie nusikaltėlių grupuočių veiklą, trečios nagrinėja slaptas pasaulio draugijas, ketvirtos analizuoja pramonės revoliucijos raidą, penktos domisi, kaip šalys išgyvena įvairias krizes. Skaityti ir semtis naujų žinių tikrai yra iš ko. Išsirinkite įdomiausią temą, patikrinkite išpardavimų ir akcijų pasiūlymus ir papildykite savo lentynas šiais informatyviais leidiniais.

Geriausios kategorijos „Visuomenė. Politika. Kultūra. Filosofija“ knygos bus įdomios visiems skaitytojams, kurie neabejingi savo aplinkai, domisi socialiniais, kultūriniais, politiniais reiškiniais bei nori papildomai lavintis. Leidiniai skirti suaugusiems, tačiau mūsų interneto knygyne pirkti online visada rasite ir knygų vaikams. Čia geros kainos ir tikrai didelė temų įvairovė.