⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Knygos atveria neribotus fantastinius pasaulius, o skaitymas lavina kūrybiškumą, fantaziją, plečia žodyną ir iškalbą, tad labai svarbu, kad vaikai skaitymą pamiltų, o mokymasis primintų žaidimą. Daug linksmų, įdomių ir naudingų mokomųjų knygelių rasite kategorijoje „Mokausi skaityti“. Leidiniai rekomenduojami tiek tėvams, tiek ikimokyklinukų ar pradinukų mokytojams.

Rasta: 152
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Skaitymo pradžiamokslis |
3,39 €
Turime sandėlyje
Mokausi rašyti ir skaičiuoti |
2,29 €
Turime sandėlyje
Rasta: 152
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Išmokti skaityti sklandžiai tikrai nėra lengva. Suaugusiems jau sunku prisiminti savo vaikystę ir pirmuosius iššūkius, kilusius, kai reikėjo sujungti raides į žodį, o žodžius į sakinius. Tačiau visi procesai tampa lengvesni, jei į mokymąsi žiūrima kūrybiškai ir nenuobodžiai. Žaisti mėgsta visi vaikai, tad sudarykime jiems sąlygas. Kategorijos „Mokausi skaityti“ knygelės dažnai primins smagų žaidimą, o užduotys įtrauks ir nenusibos.

4-7 metų vaikai jau patys nori perskaityti, kas parašyta jų knygose, tad pats laikas paskatinti šį troškimą. Paprastai vieniems mažyliams sekasi lengviau, kitiems skaitymo procesas yra kiek sudėtingesnis ir kelia iššūkių, tačiau gerai parinktos mokymo priemonės padeda tobulėti ir juos įveikti.

Pirkdami knygas internetu būtinai atsižvelkite į vaiko amžių ir poreikius. Galime pasiūlyti nuo elementoriaus dar tik pradedantiems pažinti raides, iki knygų vyresniems ir skaitymo sunkumų patiriantiems vaikams.

Mažiausiems skirti interaktyvūs leidiniai, gali būti su lipdukais ar kitomis priemonėmis, kurios padeda atpažinti garsus, lavinti foneminį supratimą bei sieti garsus su raidėmis. Vyresniųjų knygutės apima įvairias pratybas bei skaitymo pradžiamokslius.

Kategorijos „Mokausi skaityti“ knygos niekada nenusibos. Besimokydami vaikai spalvins teminius paveikslėlius, jungs raides, užpildys tuščias vietas jau parašytuose žodžiuose ir netrukus pradės skiemenuoti, o galiausiai ir skaityti sakinius bei ilgesnius tekstus.

Ypač vertinamos ir tarp pirkėjų vienos TOP populiariausių yra Česlovo Navakausko knygos, pasižyminčios smagiais eilėraštukais ir nuotaikingais piešiniais.

Jau mokantiems skaityti vaikams patiks knygos, kuriose reikia atidžiai perskaityti įdomius tekstukus ir atsakyti į susijusius klausimus.

Neprašausite pasirinkę knygas, kurias parengė autoriai Asta Kiselienė, Rima Virketienė, Jovita Ponomariovienė, Vilija Vyšniauskienė, Jolanta Skridulienė, Vytautas Šalavėjus, Pilvi Kula, Laura Buzienė ir kiti. Specialistai ruošdami knygas atsižvelgia į pedagogų ir psichologų rekomendacijas.

Visos kategorijos „Mokausi skaityti“ knygelės patraukliai iliustruotos, todėl vaikai jas noriai varto, o į mokymosi procesą įsitraukia tarsi nejučia. Kviečiame pirkti online naujų leidinių, kurių kaina nedidelė, o nauda neišmatuojama.

Išpardavimų ir akcijų metu neskriausdami savo piniginės įsigysite knygų ne tik mažiesiems šeimos nariams, bet ir sau. Asortimente gausu knygų, kurios patiks ir vyrams, ir moterims. Turime kuo nustebinti ir jaunimą. Geri, įdomūs, skaitomiausių topuose šmėžuojantys kūriniai laukia jūsų.