-10% NUOLAIDA VISKAM su kodu: SEKMADIENIS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

XX amžiaus pradžioje vienas iš sociologijos tėvų Emilis Durkheimas iškėlė idėją, kad kultūroje yra tokių reiškinių, kurie joje egzistuoja dešimtis tūkstančių metų ir yra būdingi visoms tautoms. Tai reiškia, kad visuomenėje egzistuoja tam tikri universalūs poreikiai, be kurių negalime apsieiti. Ši samprata tinkama ir religijai. Todėl nenuostabu, kad tokia sena dogmų ir universalių žmonijos poreikių doktrina, kaip religija susilaukia daugybės bandymų ją studijuoti.

Rasta: 171
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Suprasti Bibliją | Peter Kreeft
  • Nemokamas knygos pristatymas
21,39 €
Turime sandėlyje
Karmelio grožis |
14,29 €
Turime sandėlyje
Rasta: 171
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Jeigu ir jums nesvetima religijotyra, siūlome rinktis iš populiarių kategorijos „Religijos studijos“ leidinių TOP`o, kuriame pateikiami geriausi kūriniai. Tai yra dažnai mūsų pirkėjų rekomenduojamos, skaitomiausios knygos: Ingridos Gudauskienės „Biblijos vyrai ir moterys kryžkelėse“, Moiros McQueen „Bioetikos klausimai. Vadovas sąmoningiems katalikams“, Peterio Kreeft`o „Suprasti Bibliją“. Taip pat knyga „Kunigo egzorcisto tarnystė“ kurios autorius yra Bogdanas Kocanda ir kitos.


Pasidomėkite, kokios naujos bei įdomios knygos laukia jūsų kategorijoje „Religijos studijos“. Arvydo Ramono darbas „Eschatologinis Kristus Sergejaus Bulgakovo kūryboje“, kuriame pateikiamas vieno iš krikščioniškojo tikėjimo ir kultūros atstovų, Stačiatikių Bažnyčios kunigo, teologo Sergejaus Bulgakovo (1871–1944) mokymas apie Jėzų Kristų. Taip pat – knyga „Vienuolinio gyvenimo pavojai ir nukrypimai“, kurios autorius Dysmas de Lassus pateikia siūlymų, kaip suderinti asmens ir bendruomenės augimą, išlaikant pagarbą žmonėms ir Bažnyčios Tradicijai.


Svarbu paminėti ir akademinei, bei plačiajai visuomenei pristatomą Klaipėdos universiteto Baltijos regiono istorijos ir archeologijos instituto darbuotojo dr. Mariaus Ščavinsko mokslo monografiją „Kristus prieš Belialą“, skirtą senovės lietuvių anapusinio pasaulio vaizdiniams, ateinantiems iš ikikrikščioniškųjų laikų ir besikeičiantiems Lietuvos christianizacijos metu, pažinti. Tai įdomus skaitinys besidomintiems ne tik krikščionybe, bet ir senuoju mūsų tautos tikėjimu.


Jeigu jus sudomino knygos kategorijoje „Religijos studijos“, pasidomėkite ir kitais religiniais ir filosofiniais leidiniais. Mūsų e. knygyne taip pat laukia dalykinė ir saviugdos literatūra, grožiniai kūriniai, poezijos rinktinės, prekės turiningam laisvalaikiui ir jaukiems namams. Mes rūpinamės palankiomis kainomis, nuolat taikydami patrauklias akcijas ir išpardavimus. Pirkti knygas internetu apsimoka, nes tai yra paprasta ir patogu! Įsigykite trokštamas prekes dabar!