⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Šiandien pasaulis be technologijų jau sunkiai įsivaizduojamas. Neiškėlę kojos iš namų galime pirkti online knygas ir kitas prekes, mokytis, konsultuotis su įvairių sričių specialistais ir sutvarkyti daugybę reikalų. Tačiau technologų pasaulis sudėtingas ir nepasimesti jame padės knygos iš kategorijos „Kompiuterija“. 

Rasta: 221
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Automation of Production Processes |
10,29 €
Turime sandėlyje
Rasta: 221
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Šia tema galime pasiūlyti knygų tiek pradedantiesiems kompiuterinių programų ar interneto vartotojams, tiek jau pažengusiems specialistams, kurie nori pagilinti savo žinias ar keisti darbo sritį.

Knygas parengė savo srityje vertinami geriausi autoriai Danutė Kaklauskienė, profesorė Lisa Friedrichsen, Vytenis Sinkevičius, Simonas Jusas, vizualinės medijos profesionalas Dariush Derakhshani, Vilniaus Gedimino technikos universiteto lektorius Kęstutis Bartnykas, grafikos dizaino guru David Dabner ir kiti.

Daugelis žmonių puikiai išmano šiuolaikines, kasdienybėje pasitaikančias technologijas. Vaikams ir jaunimui nereikia aiškinti pagrindų. Tačiau pamirštame, kad šalia mūsų yra asmenų, kuriems nieko nesako frazė „atsidarykite naują naršyklės langą“, nes jie nežino, kas yra naršyklė ir ne visada drįsta paklausti. Tokiems žmonėms galime pasiūlyti knygų, kurios padės susigaudyti sudėtingame skaitmeniniame pasaulyje.

Tai knygos apie internetą, kuriose paaiškinta, kaip saugiai naršyti, atsisiųsti paveikslėlius, apmokėti sąskaitas, sukurti elektroninio pašto paskyrą, bendrauti įvairių programėlių pagalba. Nors technologijos kinta ir kai kurios kompiuterijos temos knygos jau yra senesnio leidimo, tačiau iškylantys klausimai ir kompiuterio naudojimo pagrindai vis dar išlieka tie patys.

Visada aktuali ir duomenų apsaugos tema. Kategorijoje „Kompiuterija“ rasite knygų, kurios padės suprasti, kaip veikia programišiai, kodėl svarbu saugoti asmeninius duomenis, niekam neatskleisti slaptažodžių ir kaip apsaugoti savo kompiuterį.

Technologijų studentams bei IT srityje dirbantiems žmonėms pravartu žinoti kompiuterių sandarą ir jo veikimo principus. Rekomenduojame VGTU lektoriaus Kęstučio Bartnyko TOP knygą „Kompiuterių sandara. Procesoriaus ir atminties įrenginių veikimo pagrindai“.

Skaitomiausio leidinio tikslas yra supažindinti su bendrais principais ir terminais, taikomais kuriant skaitmenines technologijas ir skaitmeninius prietaisus. Taip pat autorius padeda perprasti, kaip jais naudotis ir spręsti iškilusias problemas.

Siūlome pirkti online ir knygų apie grafinį dizainą. Ši kategorijos „Kompiuterija“ tema apima leidinius, kurie padeda pagerinti fotografijų apdorojimo įgūdžius, supažindina su skaitmeninės animacijos pagrindais, kompiuterine leidyba ir grafika. Taip pat čia rasite ir internetu įsigysite naudingų ir įdomių knygų apie populiarias projektavimo programas „AutoCad“, „Autodesk“, „InDesign“ ir kt.

Kompiuterijos knygos leidžia į technologijas pažvelgti iš arčiau, išmokti valdyti aplikacijas, perprasti kompiuterių veikimo principus, sukurti savo programą ar svetainę. Išpardavimo ir akcijų skiltyje visada rasite leidinių už itin patrauklią kainą.