-10% NUOLAIDA VISKAM su kodu: EURAS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Dalykinės literatūros kategorija „Vokiečių kalbos žodynai“ talpina leidinius, kurie pravers visiems besimokantiems vokiečių kalbos, vertėjams, žurnalistams, studentams, mokiniams ir keliautojams. Rekomenduojame žodynus rinktis ir pirkti internetu – greita ir patogu.

Rasta: 29
  1. 1
  2. 2

Rasta: 29
  1. 1
  2. 2

]Žodynai – leidiniai, kurie niekada nepraranda vertės. Nors daug informacijos persikėlė į internetą, kuriame galima naudotis vertimo įrankiais, nė vienas jų vis dar neatstoja kokybiško ir išsamaus žodyno. Tą patvirtins dauguma gerų kalbos specialistų ir vertėjų. Todėl išsamus lietuvių-vokiečių kalbų žodynas ar vokiečių-lietuvių žodynas reikalingas kiekvienam, kuriam darbe ar asmeniniame gyvenime tenka susidurti su šia kalba.

Kategorijoje „Vokiečių kalbos žodynai“ rasite gana įvairių leidinių. Tarp TOP skaitomiausių – trumpas vokiečių-lietuvių ir lietuvių-vokiečių kalbų žodynas, sudarytas Laimos Veršulienės. Tokios knygos patrauklumas slypi leidinio dydžio ir naudos santykyje. Gana nedidelio formato knygelė apima apie 8500 dabartinės vokiečių literatūrinės ir šnekamosios kalbos žodžių bei posakių ir apie 7500 dabartinės lietuvių kalbos žodžių bei posakių.

Kitas, Vilijos Mačienės sudarytas, lietuvių-vokiečių kalbų žodynas skiriamas plačiausiam vartotojų ratui. Žodyne yra terminų iš įvairių mokslo sričių. Prie kiekvieno termino pažymėta jo vartojimo sritis.

Vaikams ir jaunimui patiks iliustruotas žodynas. Jo pagalba kalbos mokymasis tampa žaismingu. Tūkstančiai spalvotų nuotraukų ir iliustracijų padės įsiminti įvairius žodžius bei posakius. Toks žodynas – nepamainomas kelionių kompanionas.

Dažnas vokiečių kalbos žodynas su tarimu, nurodytu šalia vertimo, padeda perprasti lingvistinius niuansus. Besimokantiems bus reikalingas ir vokiečių artikelių žodynas ar žinynas, o trumpas gramatikos sąvadas dažnai pateikiamas daugelyje mokomųjų leidinių.

Rekomenduojame atkreipti dėmesį į pasikalbėjimų knygeles. Jose taip pat rasite žodynėlius. Tokie leidiniai yra nedidelio formato, patogūs pasiimti į keliones ir apima pokalbius apie keliones, sportą, prekybą, šeimą, apgyvendinimą, viešąjį transportą, maitinimo įstaigas, orus ir panašias temas, kurios aktualios kiekvienam turistui.

Pasikalbėjimų knygelės skirtos tiek suaugusiems, tiek jaunimui. Jose taip pat įtraukta ir įdomi informacija apie šalis, kuriose kalbama vokiškai.

Pirkti online kviečiame vokiečių-lietuvių kalbų žodynų teisininkams ir verslininkams, kuriuose aprašyti specifiniai verslo ir teisės terminai. Taip pat galime pasiūlyti žodyną su populiariais statybos terminais.

Interneto knygyne rasite ir kitų mokomųjų priemonių, kurios padės išmokti kalbą ar patobulinti įgūdžius. Parduodame anglų, italų, rusų, ispanų ir kitų kalbų žodynus. Turime įvairios literatūros, vertingos ir vyrams, ir moterims. Pasinaudokite akcijomis ir išpardavimais. Jų metu nauji ir populiarūs, naudingi ir įdomūs skaitiniai kainuoja gerokai pigiau.