0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Fotografijos knygas vienija tema, tačiau pirkti online kviečiame skirtingo tipo leidinius. Vieni jų supažindina su fotografavimo paslaptimis, atstoja geriausią mokytoją, padeda perprasti įvairias technikas bei kompozicijų kūrimo būdus.

  1. 1
  2. 2
  3. 3

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Vadovėlių ir patarimų knygų sritį atstovauja Michel Freeman bestseleris „Fotografo akis: Grafinis vadovas“, Bryan Peterson praktinis vadovas „Susipažinkite: ekspozicija“, Aušros Barysienės patarimų knygelė „Fotografuoju kelionėje. Praktinis vadovas“ ir kiti leidiniai.

Kita knygų grupė – fotografijos istorija, filosofija, santykis su visuomene. Šioje srityje TOP skaitomiausias autorius yra Michael Freeman bei jo kūrinys „Fotografo mintis: geresnės skaitmeninės fotografijos. Kūrybinis požiūris“. Autorius kalba apie tai, kad vaizdo ieškoti reikia fotografo mintyse. Ten jis gimsta pirmiausiai.

Populiarus autorius Roland Barthes savo knygos „Camera lucida. Pastabos apie fotografiją“ tekste filosofiškai bando vertinti nuotraukas per ryšį su žiūrovu.

Vilem Flusser leidinyje „Fotografijos filosofijos link“ nagrinėja fotografijos medijos produkcijos, suvokimo ir sklaidos mechanizmus informacinėje visuomenėje.

Galiausiai dar viena kategorijos „Fotografija“ knygų grupė yra nuotraukų albumai. Tačiau jie taip pat labai įvairūs ir turime būti dėkingi talentingiems vyrams bei moterims už galimybę žvilgtelėti į jų kūrybą.

Rekomenduojame fotografijų albumą „1000 gražiausių Lietuvos vietovių“. Vytauto Kondroto nuotraukos patiks ir suaugusiems, ir jaunimui, ir vaikams. Knygoje surinktos gražiausios vietos, reprezentuojančios mūsų šalį.

Pavartykite ir Agnės Narušytės knygą „Lietuvos fotografija: 1990-2010“. Knyga kalba apie laikotarpį, kuomet įsigalėjo skaitmeninė fotografija ir užvaldė visas komunikacijos sritis.

Skaitmeninė fotografija pakeitė iš tiesų daug, tad tokios knygos kaip „Vytautas Augustinas. Fotografavau Lietuvą...„ (sudarė Stanislovas Žvirgždas) primena, kaip šis vaizduojamasis menas atrodė seniau. Vytautas Augustinas – žymiausias tarpukario nepriklausomos Lietuvos fotografas. Leidinyje – daugybė geriausių jo darytų nuotraukų.

Vadovėliai, knygos apie fotografiją padės tobulinti savo įgūdžius. Istorinės ir filosofinės knygos leis perprasti šio meno subtilybes ir kūrėjo santykį su vaizduojamu objektu. Albumai ir fotografijų rinkiniai įkvėps idėjų. Visos knygos naudingos ir atras savo skaitytoją. O mes siūlome pasinaudoti įvairiomis akcijomis bei išpardavimais ir palankia kaina įsigyti knygų internetu. Nauji, įdomūs bei populiarūs leidiniai suteiks vertingų žinių ir įkvėpimo. Norite mokytis ne tik fotografijos, bet ir tobulėti kitose srityse? Ne bėda, nes dalykinės literatūros pasiūla itin plati!