⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Eiliuotos pasakos – knygų kategorija, kurioje surinkti gražūs ir gerai žinomi eiliuoti kūriniai vaikams. Smagūs, rimuoti tekstai lengvai įsimena ir suteikia daug džiaugsmo mažyliams.

Rasta: 48
  1. 1
  2. 2

Kiškių sukilimas | Kazys Binkis
-25% su kodu: JOTEMA25
3,79 €
Turime sandėlyje
Zuikis puikis | Eduardas Mieželaitis
8,29 €
Turime sandėlyje
Senelės pasaka | Salomėja Nėris
1,79 €
Turime sandėlyje
Jūratė ir Kastytis | Maironis
2,59 €
Turime sandėlyje
Dovana pelytei |
6,69 €
Turime sandėlyje
Našlaitė | Salomėja Nėris
1,79 €
Turime sandėlyje
Katės namai | Samuil Maršak
6,99 €
Turime sandėlyje
Baltas Vilkas | Kazys Binkis
-25% su kodu: JOTEMA25
2,99 €
Turime sandėlyje
Eglė žalčių karalienė | Salomėja Nėris
-25% su kodu: JOTEMA25
12,49 €
Turime sandėlyje
Žiemos pasakos | Kostas Kubilinskas
5,99 €
Turime sandėlyje
Laikas miegoti, lokiuk | Sam Taplin
14,89 €
Turime sandėlyje
Meškeriotojas | Kazys Binkis
2,49 €
Turime sandėlyje
Saldi miesto pasaka | neringa Tik
4,69 €
Turime sandėlyje
Rasta: 48
  1. 1
  2. 2

Tarp TOP skaitomiausių pasakų knygelių autorių – gerai žinomi vardai. Tai Kazys Binkis, Kostas Kubilinskas, Salomėja Nėris, Eduardas Mieželaitis, Maironis, Martynas Vainilaitis ir kiti.

Suaugusiems skaitytojams daugelio eiliuotų pasakų pavadinimai bus girdėti ir sukels šiltus jausmus ir prisiminimus. Tai Salomėjos Nėries „Eglė žalčių karalienė“, apie Eglę, ištekėjusią už žalčio bei tragišką jos likimą bei „Našlaitė“ apie pamotę, kuri bandė susidoroti su gerąja Sigute bei jos karvyte; Eduardo Mieželaičio „Zuikis puikis“, apie naujus mokslo metus ir zuikį, kuris taip ir nenuėjo į pamokas; Kosto Kubilinsko „Kas ten miške traška braška“, apie įvairius žvėrelių nuotykius.

Kategorijoje eiliuotos pasakos laukia ir daugiau šaunių knygelių. Nuotaiką pakels „Kiškių sukilimas“, romantikos įpūs „Jūratė ir Kastytis“, kalėdinę atmosferą sukurs „Senelės pasaka“.

Visos knygos yra iliustruotos ryškiais, spalvingais paveikslėliais, kurie traukia mažųjų akis ir papildo eiliuotas pasakas. Detalias iliustracijas ne tik smagu apžiūrėti, bet jos taip pat žadina fantaziją ir ugdo estetinį vaikų jausmą.

Vaikams skirti eiliuoti tekstai yra nesudėtingi, o dėl rimavimo gerai įsimenami. Užteks pasakas perskaityti vos kelis kartus ir netruksite pastebėti, kad vaikai jas moka mintinai. Daugelis knygelių yra tinkamos pradedantiesiems skaitytojams. Jų tekstai išspausdinti didžiosiomis raidėmis, todėl mažyliams patogu skaityti eiliuotas pasakas patiems.

Rekomenduojame smagias istorijas skaityti kartu su šeima, o vėliau su vaikais aptarti siužetą. Kelkite klausimus ir diskutuokite, kas ir kodėl vyksta. Pasakos yra puiki priemonė pažinti šalies tautosaką, taip pat suvokti svarbiausias vertybes, suprasti, kas yra blogai, o kas gerai.

Daugelis istorijų yra pamokančios, pavyzdžiui, „Zuikis puikis“ primena, kodėl svarbu nebėgti iš pamokų, o „Katinėlis ir gaidelis“ atskleidžia, kas gali nutikti jei vaikai neklausys vyresnių.

Pasakos vaikams – terapija, pramoga ir kūrybiškumą skatinanti priemonė. Susitikimas su pamėgtais herojais pakelia nuotaiką, gražūs paveikslėliai žadina smalsumą. Knygelių nauda neabejotina, tad kviečiame jų įsigyti internetu.

Online knygyno asortimente rasite ne tik eiliuotų pasakų, bet ir kitų knygų vaikams bei jaunimui. Žinoma, turime, ką pasiūlyti ir suaugusiems vyrams bei moterims. Norite sutaupyti ir apsipirkti pigiau? Kviečiame pasinaudoti įvairiomis akcijomis bei teminiais išpardavimais. Jų metu įvairios įdomios, naujos ir populiarios knygos parduodamos už patrauklią kainą.

Klausimai apie kategorijos prekes

Kokios prekės yra populiariausios kategorijoje - Eiliuotos pasakos?

Kokios prekės yra naujausios kategorijoje - Eiliuotos pasakos?

Kokios prekės yra geriausiai įvertintos kategorijoje - Eiliuotos pasakos?