-10% NUOLAIDA VISKAM su kodu: EURAS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Judėkite! Sportuokite! Duokite savo kūnui krūvio! Tokius raginimus nuolat girdime iš medikų, dietologų ir net psichologų. Ir neketiname ginčytis, nes mankšta dažnai veikia geriau nei vaistai. Tačiau labai svarbu pažinti savo kūną, o judesius atlikti taisyklingai, nes antraip lengva sau pakenkti. Todėl rekomenduojame knygas apie mūsų kūną ir mankštą, kuriose vieni geriausių specialistų dalijasi patarimais bei patirtimi. Kviečiame leidinius pirkti online ir pasirūpinti savo kūnu jau šiandien!

Rasta: 68
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Judėk | Caroline Williams
14,49 €
Turime sandėlyje
Rasta: 68
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Specialistai teigia, kad judesys yra naudingas visiems: mažiems vaikams, augančiam jaunimui, suaugusiems vyrams ir moterims, net senukams. Tačiau kiekvienai amžiaus grupei siūlomi vis kiti pratimai, kurių sistema sudaroma atsižvelgiant į bendrą savijautą ir sveikatą. Knygos apie mūsų kūną ir mankštą taip pat apima įvairias temas, tereikia atsižvelgti į tai, kas jums aktualu.

Surinkome leidinius, kurie padės atsikratyti nugaros ir pečių juostos skausmų, pripažinkime, kad tai populiari problema, aktuali kiekvienam. Taip pat knygose išdėstyti patarimai paaiškins, kaip sutvirtinti giliuosius vidinius raumenis, sustiprinti širdį, pagerinti laikyseną, padidinti lankstumą, ar tiesiog patobulinti figūrą.

Apie gražų kūną kalba vieni TOP skaitomiausių, gerai žinomi autoriai, tokie kaip Ilka Rae Adams, Nadine Rebel, Rūta Beišytė, Andrius Pauliukevičius, Michael Jerome ir kiti. Jie noriai dalijasi savo sukaupta patirtimi ir parengė visapusiškų patarimų: nuo fizinio aktyvumo iki tinkamos mitybos plano.

Šioje kategorijoje knygų ras ne tik mėgėjai, norintys daugiau sužinoti apie mankštos technikas, bet ir profesionalūs treneriai bei kineziterapeutai. Jiems rekomenduojame pasižvalgyti po Alberto Skurvydo, Craig Ramsay, Astos Gedvilės, Lisos Purcell, Jono Girskio, Rasos Jankauskienės ir kitų autorių knygas.

Rūpinatės svoriu ar norite tiesiog pagerinti savijautą ir sustiprinti kūną? O gal išmokti naujų jogos, pilateso ar funkcinių treniruočių pratimų? Visiems atvejams galime pasiūlyti tinkamą knygą. Skilties „Knygos apie mūsų kūną, mankštą“ leidiniuose gausu kokybiškų, detalių iliustracijų bei instrukcijų, kurios padės suprasti kaip teisingai atlikti įvairaus sudėtingumo pratimus, tempti raumenis, apšilti ir sėkmingai treniruotis.

Skaitykite, domėkitės ir rūpinkitės savo sveikata, nes tai yra vertingiausia, ką turime, o mes pasistengsime, kad naujos, geros ir įdomios knygos jūsų namus pasiektų sklandžiai ir greitai. Taip pat siekiame užtikrinti draugiškas kainas, todėl bendradarbiaujame su leidyklomis ir rengiame įvairias akcijas bei įspūdingus išpardavimus.

Apsilankykite ir nustebsite, kiek daug nebrangios, bet naudingos literatūros apie mūsų kūną ir mankštą laukia jūsų lentynų.