TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Interneto knygyno patogupirkti.lt albumų kategorijoje gausu įdomių leidinių, kurie reprezentuoja mūsų šalį. Lietuvių kalba parengtas solidžias knygas smagu vartyti suaugusiems, parodyti vaikams ar papildyti jaunimo žinias apie savą kraštą. O štai užsienio šalių gyventojams patiks albumai apie Lietuvą kitomis kalbomis. Tokius meno kūrinius smagu dovanoti verslo klientams, vežti lauktuvių ir rodyti svečiams. 

Rasta: 31
  1. 1
  2. 2

Lietuva (vadovas vokiečių k.) | Giedrė Jankevičiūtė
-30% su kodu: KALĖDOS
13,55 €
Kaina su kodu: 9,48 €
Turime sandėlyje
Litauen: Geschichte, Natur, Kultur, Stadte |
-30% su kodu: KALĖDOS
13,19 €
Kaina su kodu: 9,23 €
Turime sandėlyje
Wilno | Vilnius (lenkų k.) |
-30% su kodu: KALĖDOS
9,11 €
Kaina su kodu: 6,38 €
Turime sandėlyje
S liubovju Litva (Midi) | Sud. Lina Beatričė Žukauskienė
-30% su kodu: KALĖDOS
7,97 €
Kaina su kodu: 5,58 €
Turime sandėlyje
S liubovju Litva (Maxi) | Sud. Lina Beatričė Žukauskienė
  • Nemokamas knygos pristatymas
-30% su kodu: KALĖDOS
40,22 €
Kaina su kodu: 28,15 €
Turime sandėlyje
Litauen |
-30% su kodu: KALĖDOS
4,64 €
Kaina su kodu: 3,25 €
Turime sandėlyje
Vilnius (suvenyrinis albumėlis vokiečių k.) |
-30% su kodu: KALĖDOS
5,75 €
Kaina su kodu: 4,02 €
Turime sandėlyje
Вильнюс | Vilnius (rusų k.) |
-30% su kodu: KALĖDOS
9,11 €
Kaina su kodu: 6,38 €
Turime sandėlyje
Lietuva. Kraštovaizdis ir architektūra (rusų k.) | Raimondas Paknys
  • Nemokamas knygos pristatymas
-30% su kodu: KALĖDOS
35,99 €
Kaina su kodu: 25,19 €
Turime sandėlyje
Meine Liebe - Litauen |
-30% su kodu: KALĖDOS
7,74 €
Kaina su kodu: 5,42 €
Turime sandėlyje
Rasta: 31
  1. 1
  2. 2

Jei ieškote angliškų knygų, rekomenduojame pasižvalgyti po joms skirtą atskirą skiltį, o kategorija „Albumai apie Lietuvą kitomis kalbomis“ talpina vokiškus, rusiškus, prancūziškus, lenkiškus leidinius, bei maišytus – kelių kalbų albumus.

TOP skaitomiausias yra leidyklos „Terra Publica“ vokiečių kalba parengtas albumas „Bernsteinland Litauen“. Beje, turime jį ir lietuviškai bei angliškai. Jei ketinate pirkti online, ieškokite pavadinimų „Gintaro Lietuva“ ir „Amber Lithuania“. Ši knyga patiks tiek lietuviams, tiek užsienio svečiams ir turistams, kurie nori pažinti mūsų kraštą. Leidėjai pristato miestus, kurortus, nacionalinius parkus, etnografinius rajonus, lankytinas vietas ir kt.

Rekomenduojame autorių Ričardo Anusausko ir Marijos Vesėliūnienės albumą „Čia Lietuva“. Trys šimtai įspūdingų nuotraukų pakomentuotos lietuvių, anglų, vokiečių, lenkų ir rusų kalbomis, tad knyga labai universali.

Be abejo, neįmanoma pasakoti apie Lietuvos gamtos grožį ir nepaminėti Kuršių Nerijos. Tai unikalus kampelis žavintis svečius iš viso pasaulio. Tiems, kurie čia lankėsi, prisiminimus sukels, o tiems, kurie dar tik planuoja svečiuotis, norą keliauti sužadins albumas „Klaipėda. Kuršių Nerija“. Nuostabių nuotraukų aprašymai parengti lietuvių, anglų ir rusų kalbomis.

Mūsų šalyje dažnai lankosi ir kultūriniu paveldu domisi vokiečių turistai. Nieko keisto, juk senoji tautų istorija glaudžiai susijusi. Jiems siūlome knygą „Lietuva“, kurią parengė Giedrė Jankevičiūtė. Tai vadovas apie istoriją, kultūra, gamtą, papročius, šalies regionus, architektūrinius paminklus ir kt.

Vokiečių kalba kviečiame įsigyti ir R. Paknio leidyklos sudarytą albumą „Kurische Nehrung“, suvenyrinę nuotraukų knygelę „Vilnius“, taip pat išsamų šalies gidą „Litauen: Geschichte, Natur, Kultur, Stadte“.

Gana populiarios ir noriai perkamos yra Linos Beatričės knygos „Su meile, Lietuva“. Meniškas fotoalbumas apžvelgia lietuviškas tradicijas, tiek senąją, tiek moderniąją architektūrą, ekonominį gyvenimą, UNESCO Pasaulio paveldo objektus. Albumą internetu įsigyti siūlome lietuvių, prancūzų, vokiečių ir rusų kalbomis.

Daug artimų dalykų Lietuvoje randa ir mūsų kaimynai lenkai. Jų kalba galime pasiūlyti Arūno Baltėno ir Raimondo Paknio albumą apie Lietuvos sostinės senamiestį „Wilno“.
Aukštos kokybės spalvingi albumai patiks tiek vyrams, tiek moterims. Tokia dovana visada primins, kaip gražu mūsų šalyje. Norėdami užtikrinti prieinamas kainas mes nuolat skelbiame išpardavimus bei akcijas ir geras, naujas knygas kviečiame įsigyti pigiau.

Klausimai apie kategorijos prekes

Kokios prekės yra naujausios kategorijoje - Albumai apie Lietuvą kitomis kalbomis?

Kokios prekės yra geriausiai įvertintos kategorijoje - Albumai apie Lietuvą kitomis kalbomis?