⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Planuojate atostogas, domitės keliautojų įspūdžiais, ieškote įdomių laisvalaikio būdų ar planuojate pradėti sportuoti? Esate tinkamoje vietoje nes interneto knygyno Patogupirkti.lt kategorijoje „Kelionės. Laisvalaikis. Sportas“ patalpinome knygas visiems išvardintiems poreikiams ir dar daugiau.

Rasta: 1113
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Ką veikia Japonija | Andrius Kleiva
  • Nauja knyga
  • Nemokamas knygos pristatymas
22,39 €
Turime sandėlyje
Rasta: 1113
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Kategorija „Kelionės. Laisvalaikis. Sportas“ suskirstyta į smulkesnes temas ir rasti įdomią knygą bei pirkti online tikrai paprasta. Taip pat visada siūlome knygų už gerą kainą, dažnai skelbiame akcijas ir išpardavimus.

Skiltyje „Atlasai ir žemėlapiai“ surinkti popieriniai žemėlapiai. Čia Lietuvos, Europos ir pasaulio kelių atlasai, turistiniai įvairių šalių bei regionų žemėlapiai. Prisiminkite, kad mobilus telefonas išsikrauna, ne visur yra ryšys ar jis gali sutrikti dėl įvairių aplinkybių, todėl kelionėse visada rekomenduojame turėti naujų popierinių žemėlapių ir nepriklausyti vien nuo technologijų.

Tema „Kelionių įspūdžiai“ įkvėps krautis lagaminus! Lietuvos ir pasaulio keliautojai, alpinistai, ar tiesiog aktyvios šeimos pasakoja savo patirtį, todėl knygos tiks visiems – vaikams, jaunimui ir suaugusiems.

Populiariausi autoriai: Marius Abramavičius Neboisia besidalinantis įspūdžiais apie Azerbaidžianą, Iraką ir Gruziją; Italiją įsimylėję Jurga Jurkevičienė, Paulius Jurkevičius ir Lina Limantaitė; kelionių gidė Angelina Zaleckaitė bei keliautojas ir fotografas Vytautas Kandrotas.

Rašytojai dalinasi įdomiais įspūdžiais iš įdomių kelionių po Graikiją, Rusiją, Naująją Zelandiją, Kiniją, Lotynų Ameriką, Afriką. Jie keliavo pėsčiomis, važiavo motociklu, kopė į kalnus ar kartu su šeima bandė ištyrinėti žemynus. Knygos įkvėps bei patiks ir moterims, ir vyrams.

Tema „Kelionių vadovai po Lietuvą“ kaip niekada aktuali. Įvairios priežastys trukdo keliauti į tolimus kraštus. Pandemija, augintiniai, trumpos atostogos, riboti finansai – rimtos kliūtis. Tačiau tai ne priežastys sėdėti namuose. Lietuva yra nuostabi šalis, o mūsų rekomenduojamos knygos padės susiplanuoti keliones ir pamatyti dėmesio vertus objektus.

Sostinės senamiestis per kelias valandas, nacionaliniai parkai, kelionės tinkamos šeimai, Panemunės kelias, Lietuvos dvarai – tokios temos vyrauja tarp populiariausių TOP knygų.

Vienas skaitomiausių vadovų yra „Įdomiausios kelionės po Lietuvą. TOP 1000 objektų“, kurį parengė autorius Vytautas Kandrotas.

Mūsų šalyje pamatyti yra ką ir geriausi autoriai tą įrodo. Vis dėl to keliausite į svečias šalis? Tuomet būtinai pasidairykite po knygyno skiltį „Kelionių vadovai po užsienio šalis“.

Atostogas planuojame vos porą kartų per metus, trumpas išvykas – savaitgaliais. Tačiau kiekviena diena gali būti įdomi jei prasmingai praleisite savo laisvalaikį. Įdomių idėjų rasite knygų kategorijos „Kelionės. Laisvalaikis. Sportas“ temoje „Laisvalaikis“. Nuo žvejybos iki stalo žaidimų, nuo šukuosenų modeliavimo iki automobilio remonto. Čia knygų ras visa šeima! Populiariausi autoriai yra Arūnas Valinskas ir Andrius Tapinas su knyga „Auksinis protas. 4000 klausimų“.

Sporto skiltį taip pat rekomenduojame visiems be išimties. Gerai žinomi profesionalai Andrius Pauliukevičius, Ilka Rae Adams, Mindaugas Juška ir kiti skaitytojams parengė knygų, kurios įkvėps sportuoti ir padės tą daryti teisingai. Čia rasite ne tik patarimų ir vadovų, bet ir sporto istorijos knygų.